Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Shift

Rekomendowane odpowiedzi

u góry masz napisane i ilość punktów ile za to dostałeś

max chyba 50

Tak, na górze jest napisane, nawet 20 ptk zalicza do perfekcyjnego startu [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O :D dobrze wiedzieć, szczerze nigdy nie patrzyłem co pojawia się na tym górnym pasku :P ( za daleko od TV siedzę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie staram sie grać, i mam max gwiazdek w tych zawodach, w których grałem :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka - badge za poziomy trudności można w quick race zdobywać bez jakichkolwiek przeciwników, liczbę rywali dajemy na 0, poziom na trudny i samo wpada, szczyt głupoty EA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja też się męczyłem z obróceniem fuksem wpadło jeszcze wiekszym fuksem wpadł 3 sek. poślizg lotusem. a powiedz jaką furą zrobiłeś pierwszy z 2 białych zakrętów na nurburgringu bo mi tylko tego brakuje do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak ja mam robić te master cornery żeby mi zaliczało je? np na Tokyo jadę idealnie po zakrętach zielona linie mam cały czas miedzy kołami a za nic mi nie chce zaliczyć tych zakrętów ;/ nie tylko zreszta na tym torze na kilku innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tokyo ten ostatni jadę idealnie ponad 70 a i tak nie zalicza... w ten zakręt nie da się już szybciej wejść...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tokyo ten ostatni jadę idealnie ponad 70 a i tak nie zalicza... w ten zakręt nie da się już szybciej wejść...

spróbój jechać inną furą wszystkie nissany skyline sie nadaja, mustang i zonda r tez ( max ulepsz.) ja tak robiłem tylko ost zakręt ten biały na karussell robiłem s4 (ulepssz. tylko prowadzenie i hamowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja nawet S4 nie mogę zrobić tego cholernego zakrętu na Karusell (czy jak mu tam).

Tam są 3 tory w Niemczech (Aremberg, Karusell, Nurburg) i jak zrobię na wszystkich master cornera to i tak jest 4 tor (Nordschleife) składający się z tych trzech poprzednich i znów niektóre zakręty trzeba powtórzyć :/

No i mam problem z torem w USA - Ambush Canyon - 3 zakręt jak wyjeżdżamy z tunelu ( jedna droga wchodzi w drugą i jest taka nierówność)

Up:

Poradziłem sobie z pierwszym Cornerem na trasie w SPA oraz z zakrętem w Ambush Canyon <- najlepsze auto do tego to nie upgradowne S3

Up2:

Udało się zrobić ostatni zakręt na trasie Karussell - seryjnym S4. Taka rada przed wejściem w zakręt wyhamujcie auto i potem cały czas trzymajcie gaz (ale nie na full) jak zobaczycie że auto zaczyna wyjeżdżać na zewnątrz to lekko puśćcie gaz, potem znów rura. Ja nie zrobiłem idealnego przejazdu po liniach - tj nie miałem ich centralnie pomiędzy kołami - udało się po 50 próbach

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałbym prośbę do osób które ukończyły grę z platynowym trophy o pomoc, bo tylko na tym mi zależy i chciałbym zagrać w inny tytuł, np. dirt2.

Posiadam 50 poziom, brakuje mi Silver master, Gold Master, Epic Collector, Epic Master, jak mogę to w szybki sposób zrobić, te trofea blokują mi platynę?

Na platynę nie ma porobionych zakrętów, ale już mnie krew zalewa i Audi nie pomaga, to jeżeli chodzi o tory. Z kariery platynę wyciągnąłem tylko na marce europejskiej, trasach mieszanych i człowieku z żelaza, reszta jest różna. W sieci brak oznaczeń. Proszę napiszcie mi jakie minimum musze, zrobić by zaliczyć te trzy trofea na górze, bo tracę cierpliwość, zbieram gwiazdki, ale jest to bardzo czasochłonne i ni dysponuje wystarczającą ilością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuje pomocy.Chodzi mi o przejechanie dobre pierwszego zakretu w SPA.Ten co jest zaraz po starcie.Jest na niego jakas rada.Wszystkie inne zrobilem a tylko tego nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie by zdobyć 20 platynek musze mieć wszystkie odznaki mistrzowskie czy poprostu tych odznak jest więcej ale by zdobyć to trofeum musze mieć konkretnie 20 pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanie by zdobyć 20 platynek musze mieć wszystkie odznaki mistrzowskie czy poprostu tych odznak jest więcej ale by zdobyć to trofeum musze mieć konkretnie 20 pozdrawiam :)

Mamy kategorię w której zdobywamy odznaczenia (wstęgi). W tej kategorii znajdują się przykładowo:

-Wyprzedź 1 auto (pierwsza odznaka)

-Wyprzedź 5 aut (brązowa odznaka - zdobyto 25% pomniejszych odznak)

-Wyprzedź 10 aut (trzecia odznaka)

-Wyprzedź 25 aut (srebrna odznaka - zdobyto 50% pomniejszych odznak)

-Wyprzedź 50 aut (piąta odznaka)

-Wyprzedź 100 aut (złota odznaka - zdobyto 75% pomniejszych odznak)

-Wyprzedź 250 aut (siódma odznaka)

-Wyprzedź 500 aut (ostatnia, platynowa odznaka - zdobyto wszystkie odznaki)

Kolory tekstu oznaczają kolory wstęg.

Musisz zdobyć 20 platynowych odznak, czyli ostatnich z danej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można zagrać we dwóch ekran na dole i ekran na górze na dwa pady??

bo ja nie mogą tak odpalić wyścigu.. ??????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można zagrać we dwóch ekran na dole i ekran na górze na dwa pady??

bo ja nie mogą tak odpalić wyścigu.. ??????????

Nie, nie ma Splitscreen'a. Jest tylko tryb online do chyba 8 graczy.

Jeden znak zapytania wystarczy, po co 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kategorię w której zdobywamy odznaczenia (wstęgi). W tej kategorii znajdują się przykładowo:

-Wyprzedź 1 auto (pierwsza odznaka)

-Wyprzedź 5 aut (brązowa odznaka - zdobyto 25% pomniejszych odznak)

-Wyprzedź 10 aut (trzecia odznaka)

-Wyprzedź 25 aut (srebrna odznaka - zdobyto 50% pomniejszych odznak)

-Wyprzedź 50 aut (piąta odznaka)

-Wyprzedź 100 aut (złota odznaka - zdobyto 75% pomniejszych odznak)

-Wyprzedź 250 aut (siódma odznaka)

-Wyprzedź 500 aut (ostatnia, platynowa odznaka - zdobyto wszystkie odznaki)

Kolory tekstu oznaczają kolory wstęg.

Musisz zdobyć 20 platynowych odznak, czyli ostatnich z danej kategorii.

No już praktycznie rozumiem ale takie pytanie jescze, czy platynę muszę mieć każdą czy np. mogę pominąć zdobywanie wszystkich gwiazdek by zdobyć to trofeum?:) pozatym dziękuję za szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich odznak jest bodajże 23, więc 3 możesz pominąć ;) Najtrudniejsze moim zdaniem to zdobycie wszystkich gwiazdek i perfect launch (250 razy). Resztę bez problemu zdobyłem :)

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich odznak jest bodajże 23, więc 3 możesz pominąć ;) Najtrudniejsze moim zdaniem to zdobycie wszystkich gwiazdek i perfect launch (250 razy).

Super wielkie dzięki w zasadzie głównie o to mi chodziło, no fakt jest takie że ciężko jest zdobyć te wszystkie gwiazdki ale i bez nich dam radę czyli jescze troche i może pierwsza platynka wpadnie :D czy jest do tego jakieś specjalne fanfary czy coś hehehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich odznak jest bodajże 23, więc 3 możesz pominąć ;) Najtrudniejsze moim zdaniem to zdobycie wszystkich gwiazdek i perfect launch (250 razy). Resztę bez problemu zdobyłem :)

21 odznak offline, z 6 online. Wszystkie gwiazdki nie są trudne tylko ludzie grają dla pucharków, dla platyn i idą na łatwiznę olewając tym samym zrobienie gry na 100%.

Wszystkie pucharki możesz zrobić offline spokojnie, ja chyba miałem z 22 platynki w sumie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ja chce przejść grę na 100% bo dawno żadna gra jak ta mnie tak nie wciągnęła szczeże mówiąc tylko się obawiam tego że niestety moge nie podołać tym wszystkim gwiazdką, a powiedz mi długo nabijałeś swój lvl bo mi tak ok 18 to tak powoli bardzo idzie i idzie albo raczej toczy się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×