Skocz do zawartości
ONE

Smash Cars

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra przypomiana starego revolta na peceta.. Jak lubi ktos tego typu gierki to pozycja obowiązkowa. ja niestety odłozyłem gierke na bok.. są lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś? Jakieś wrażenia? Gierka niestety do najtańszych nie należy :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie polecam ... nic specjalnego szkoda 56 zł na taki chłam ... Kupiliśmy to ze znajomymi i to była tak zwana Zmiłka :confused:

Edytowane przez Mniuwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od kolegi slocik i jak za free (heheh) to można chwilę pograć. Faktycznie to taki re-volt, ale bez strzelania, mianowicie jedziesz i wypatrujesz miejsca gdzie można wyskoczyć. Wyskok i czas zwalnia (w multi już nie), wtedy kręcisz autkiem akrobacje i nabijasz gwiazdki i nitro. Trasy są ciekawe i ładne, z przeszkadzajkami typu dziury w moście, słupy, osoba chodząca po trasie (przeszkoda ruchoma) skrzynki itp. Na trasie znajdziesz też szklane butelki, które po rozbiciu nabijają trochę nitro oraz kilka skrótów. Gra się przyjemnie, ale dopiero jak nauczysz się lądowania po akrobacji, które czasami (na początku zabawy często) kończą się poza trasą lub samochodem w pozycji pod prąd. Mobilków są 3 klasy (monster, buggy, racing) i wkażdej klasie 4 (albo 5 - nie pamiętam) szkielety które można delikatnie zmieniać (kolor, naklejki) Wg mnie gra powinna kosztować max 36zł, chociaż skłonny bym był dać za nią 22 zł. Trophie są i po przejsciu gry mam 40% (2 medale mam srebrne reszta złoto) nie chce mi sie męczyć i katować w zdobywaniu super czasów.

Podsumowując do pogrania jak się nie ma w co pykać lub za dużo kasy. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wydaje się, że najlepiej na tą gierkę złożyć się w kilka osób :) Pytanie do tych co grają lub grali, dużo ludzi gra online czy są z tym problemy i czy występują lagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wydaje się, że najlepiej na tą gierkę złożyć się w kilka osób :) Pytanie do tych co grają lub grali, dużo ludzi gra online czy są z tym problemy i czy występują lagi?

Lagów nie ma i jeszcz mozna kogosc spotkac onlilne. Pisze "jeszcze" bo według mnie to ta gra online długo nie pociągnie.. RIP

EDIT:

Włączyłem, sprawdziłem.. ONLINE PUSTKI

Edytowane przez rOgalZory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×