Skocz do zawartości
arab

Preorder na Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jest moja konsola, wlasnie dzwonili z empiku. Mamy dzis prawie 23 marca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan - leć odbierać... i miłej zabawy! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

do ataku ;)  milego i pamiatkowego dobioru ps3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też dzisiaj odebrałem konsolę. Wiele dowiedziałem się o Empiku czekając 1,5 h aż mi ją wydadzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle trwa mniej więcej weryfikacja umowy kredytowej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

ee  nic nierozumiem  :( przeciesz  ta weryfikacja powinna byc jak zamawiasz ten preorder.

a jak idzies po odbior to na chlopski rozum . idziesz do kasy i machasz mu tym  preorderem pod nosem z jakas faktura 1zaplaty.  tak mi sie wydaje ze powinno byc wnormalnym kraju + ewentualie jakis dowod toszsamosci do wglondu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ee  nic nierozumiem  :( przeciesz  ta weryfikacja powinna byc jak zamawiasz ten preorder.

W Empiku się płaciło 50 PLN i dostawałeś zaświadczenie o zarobkach do wypełnienia. Przychodziłeś z wypełnionym kwitkiem do salonu i dopiero wtedy następuje weryfikacja.

tak mi sie wydaje ze powinno byc wnormalnym kraju + ewentualie jakis dowod toszsamosci do wglondu

Wydaje mi się, że nie żyjemy w normalnym kraju :) U nas wszystko jest odwrotnie. Konsola do gry kosztuje średnią miesięczną pensję i na dodatek ekstremalnie trudno ją dostać w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

no wlaie ale spider byl juz weryfikowany jak  bral preordera  (spider chyba miales preordera ? ;)  )

a tydzien pozniej po premierze w czasie odbierania konsoli kolejna weryfikacja ???? (z tad te 1,5h ?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie weryfikowali dopiero jak przyszedłem z preorderem po konsolę. Jak kupowałem preorder to starałem się grzecznie wytłumaczyć panu z empiku, że prościej by było mnie od razu zweryfikować, ale to chyba przerosło jego możliwości intelektualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no wlaie ale spider byl juz weryfikowany jak  bral preordera  (spider chyba miales preordera ? ;)  )

a tydzien pozniej po premierze w czasie odbierania konsoli kolejna weryfikacja ???? (z tad te 1,5h ?)

Nie, kupujesz preordera i wychodzisz. Dopiero przy odbiorze wysyłają wniosek do banku, bank weryfikuje (dzwoni do mnie i do firmy) i potem wysyła umowę o kredyt do empiku faksem. Ja podpisuję, empik przesyła do banku. Finisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×