Skocz do zawartości
Swider

Ps3 + Internet USB

Rekomendowane odpowiedzi

bezposrednio tego pod ps3 nie podlaczysz.

masz 2 opcje.

1 - kupujesz router z obsluga sieci 3g i poprzez niego laptop i ps3 lacza sie z internetem

2 - udostepniasz polaczenie internetowe w laptopie i laczysz go z ps3 kablem lan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu wypróbowałbym darmową opcję czyli nr. 2, gdyż wtedy zobaczysz czy Blue Connect się nadaje do gier online, sporo osób na niego narzeka. Nie spodziewaj się po mobilnym internecie specjalnie stabilności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezposrednio tego pod ps3 nie podlaczysz.

masz 2 opcje.

1 - kupujesz router z obsluga sieci 3g i poprzez niego laptop i ps3 lacza sie z internetem

2 - udostepniasz polaczenie internetowe w laptopie i laczysz go z ps3 kablem lan

A jak mam udostępnić internet ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również korzystam z modemu Huawei i mam problem z udostępnieniem neta. Mam Win 7 64-bit i gdy wchodzę w panel sterowania w centrum udostępniania sieci pokazują mi się takie połączenia: http://postimage.org/image/65q0kg45t/ Kabel ethernet jest podpięty zarówno do kompa jak i konsoli. Próbuję włączyć połączenie lokalne, pojawia mi się komunikat, że połączenie jest włączone (niby...) ale ikonka się nie zmienia i nadal pozostaje taka przezroczysta.

Poza tym klikam PPM na połączenie PLAY --> właściwości --> udostępnianie

Moje okienko różni się trochę od poprzednich tutaj zamieszczonych i wygląda tak: http://postimage.org/image/vcd0l2az7/

A przy wyborze połączenia sieci domowej mam do wyboru tylko: http://postimage.org/image/dsltbo3qv/

Dodam jeszcze, że konsola widzi kabel bo gdy testuje połączenie z konsoli to wyskakują mi następujące komunikaty:

"Uzyskaj adres IP: Powodzenie

Połączenie internetowe: Niepowodzenie

Podczas komunkacji z serwerm wystąpił błąd. To jest błąd serwera DNS. 80710102"

Poza tym kiedy odłączam kabel z konsoli pojawia się komunikat "Kabel Sieci Ethernet został odłączony".

Czy moja karta sieciowa może być uszkodzona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz adresacje ustawioną w konsoli ? DHCP czy ręcznie wpisywałeś ?

Kabel masz skrosowany oczywiście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręcznie wpisałem takie ustawienia:

Adres IP 192.168.2.2

Maska 255.255.255.0

Router Domyślny 192.168.2.1

Podstawowy serwer DNS 192.168.2.1

Dodatkowy serwer DNS 194.204.152.34

A kabel był wcześniej używany do router więc musi być skrosowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel używany do routera, jest zwykle NIEkrosowany...

Zobacz czy kolory przewodów, są we wtyczkach ułożone w tej samej kolejności...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki

To już wiem w czym jest problem. ;) Są tak samo ułożone.

Edytowane przez Qbass88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny odświeżamy temat :D

Mam Pytanie.. Posiadam internet z iPlusa w postaci Modemu USB, Laptopa, Konosle PS3... Problem polega w tym, że chciał bym podpiąc do konsoli internet za pomocą kabla enthernet.. Tylko pytanie jak to zrobić.. Gdzie i co włączyć w ustawieniach i później co ustawić tak żeby śmigał net w konsoli .. Jak co to mam lapka z HP Windows 7 64 bitowy. Jeżeli można to prosił bym opisać to jakoś krok po kroku a nie, że udostępnij to tam gdzieś w ustawieniach potem włącz ustawienia połączenia internetowego w ps3 coś tam w pisz i bd dobrze .. Chciał bym wiedzieć jeszcze co trzeba wpisać i zrobić bo to tak jak powiedzieć fryzjerowi "otwórz maskę, wrzuć silnik, skręć go, zamknij maskę i jedź .. " Skąd ma wiedzieć co skręcić i porównuję to do tego skąd mam wiedzieć co włączyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×