Skocz do zawartości
rafalsky_90

Autostop

Rekomendowane odpowiedzi

Jako zapalony autostopowicz (objechana Europa do okoła i ciągłe dojazdy po okolicy) jestem ciekaw jaki macie stosunek do tej formy jazdy? Zdarza wam się łapać? Z jakim skutkiem? A może jeśli jesteście za kółkiem to zabieracie kogoś 'w potrzebie'?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej rzadko zabieram ponieważ mało kto ma tabliczki gdzie jedzie. Jak mam przejechać 400km do domu to szkoda mi czasu na zatrzymywanie się i wiadomość, że chce jechać w innym kierunku. Dodatkowo często stoją w takich miejscach, że szkoda gadać. Obecnie 90% staczy to ludzie którzy chcą dojechać z wioski do wioski. Mało teraz kto stoi z plecaczkiem, żeby przejechać np z Wrocławia do Kielce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż smutne (przynajmniej dla mnie), że tak mało was korzysta ze stopa, albo po prostu mało osób zagląda do Offtopa bo jak widzę mały tutaj zawsze ruch. Jedynie mogę dodać, że ostatnio dzięki małemu wypadowi do łodzi (100 km ode mnie) dostałem bez poręczycieli infamousa bo atrakcyjnej cenie. Cieszy fakt, że nie dałem zarobić poczcie polskiej:P i muszę przyznać, że trochę łódź zwiedziłem i nie jest taka zła jak o niej mówią:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×