Skocz do zawartości
Gość emot

Wymiana gier?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość emot

Muszę przyznać, że nie posiadam żadnego znajomego, który by miał ps3 :( ani nawet xbox 360. No i niestety nie mam z kim powymieniać się grami a nawet spostrzeżeniami. A jak jest u Was? Dużo Waszych znajomych posiada ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że nie posiadam żadnego znajomego, który by miał ps3 :(

U mnie to samo. Dwóch kumpli co prawda już przekonałem do inwestycji ale mają blokadę w postaci "house gestapo" :)

Reszta znajomych patrzy na mnie jak na totalnego debila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch namówionych i cieszących twarze z zakupu 3ch w drodze po ujrzeniu na dobrym TV smaczków w postaci Gran Turismo HD. Ogólnie to wszyscy cieszą się/cieszymy się jak wyznawcy Harego Kriszny :)

Jak narazie chyba w posiadaniu mamy większość dobrych tytułów a z ps2 całe tony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moich znajomych tylko jeden ma PS2, 2 PSP, ale bardziej jako dodatek do PC (zatwardziali PCtowce :D). Ale zawsze chętni pograć na PS3. Ale jeśli chodzi o temat wymiany to posucha u mnie również :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam we Wroclawiu 2 kumpli z PS3 :) Ale co z tego kiedy naprawde dobrzych gier narazie wogole nie ma... wg mnie. A to co jest warte uwagi to przynajmniej po 2 kopie mamy... I te cholerne wszedobylskie wloskie lub francuskie wersje jezykowe tfu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no u mnie to samo nikt ze znajomych niema ps3  :/

Ale jeśli chodzi o temat wymiany to posucha u mnie również :D

jesteśmy z jednego miasta to zawsze można pomyśleć o wymianie (całkiem lub na parę dni) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od tego macie przecież forum! Jesteście z jednego miasta, to zróbcie sobie ustawkę, kto z kim i kiedy się wymienia ;)

Wracając do głównego wątku. Mi udało się przekonać już 4 znajomych do zakupu PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
Od tego macie przecież forum! Jesteście z jednego miasta, to zróbcie sobie ustawkę, kto z kim i kiedy się wymienia ;)

Wracając do głównego wątku. Mi udało się przekonać już 4 znajomych do zakupu PS3 :)

Pięć osób ! wszystkich za sprawą The Eye Of Judgment (Maniacy karciani, tacy jakim ja kiedyś byłem :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od tego macie przecież forum! Jesteście z jednego miasta, to zróbcie sobie ustawkę, kto z kim i kiedy się wymienia ;)

Wracając do głównego wątku. Mi udało się przekonać już 4 znajomych do zakupu PS3 :)

No to gratuluje :)

Z tymi ustawkami byloby ok ale np ja nie znam nikogo ze Sz-na kto ma ps3 a Ty jestes niedostepny dla 90% osob z forum wiec wiesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WALKER

Przecież nie trzeba być z jednego miasta tylko trzeba sie dogadać od czego mamy b .market na tym forum i inne tam na innych ja sie już wymieniłem gościem z drugiej strony polski i transakcja poszła bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wracając do głównego wątku. Mi udało się przekonać już 4 znajomych do zakupu PS3 :)

Ja pracuję (a nie jest to wcale łatwa praca...) nad dwójką znajomych i chyba coś z tego będzie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie trzeba być z jednego miasta tylko trzeba sie dogadać od czego mamy b .market na tym forum i inne tam na innych ja sie już wymieniłem gościem z drugiej strony polski i transakcja poszła bez problemu.

No to jest akurat prawda... może Arab wpadnie na super genialny pomysł coś typu swapzilla ale wbudowana w serwis i będziemy się wymieniać gierkami jak czubki :D Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson
No to jest akurat prawda... może Arab wpadnie na super genialny pomysł coś typu swapzilla ale wbudowana w serwis i będziemy się wymieniać gierkami jak czubki :D Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu :)

Taa.. jakby nie miał co robić :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, takjakby ... e nie, nic wam nie powiem :P

Doktor - były akcje z wyjściem na piwo w Szczecinie, ale... oczywiście nikt poza redaktorami się nie zgłosił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WALKER

mam warhawka ale dopiero od wczoraj wiec musze troche pograć lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaden znajomy nie ma PS3 ani Xboxa.

Nawet PS2 nikt nie ma chyba.. To o wymianie grami moge zapomniec ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×