Skocz do zawartości
sidre

Paintball

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

Pierwszy raz w życiu wziąłem czynny udział w tym "sporcie" tydzień temu - na kolejny jadę za tydzień .

Zabawa jest MEGA NAJLEPSZA. Jako wielki fan counter strike'a spełniło się w pewnym sensie moje marzenie.

wrzucę 2 foty: siebie z klamą i swoją rękę po 2 kulkach (na następny raz będę miał rękawiczki).

dsc00431mw7.th.jpg

dsc00437qn5.th.jpg

ktoś brał udział?

jakieś rady , doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz w życiu wziąłem czynny udział w tym "sporcie" tydzień temu - na kolejny jadę za tydzień .

Zabawa jest MEGA NAJLEPSZA.

Dokładnie tak właśnie jest.

ktoś brał udział?

Bawię się to już ponad rok.

jakieś rady , doświadczenia?

Na siniaki nie ma rady, całego ciała niestety nie zasłonisz. Najlepsze jak następnego dnia masz spotkanie z klientem.

Nie wchodzić na drzewo :)  Dopóki nikt Cię nie widzi wymiatasz, jak już jesteś spalony to broń boże nie skacz  :)

foto_126_m.jpg

W linku galeria z ostatniego mojego wypad(k)u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintball to świetna zabawa. Po kilku godzinach biegania, skradania się i skakania w stylu max paine czułem się jakbym przebiegł 200 km. Na początku też takie ręce miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie...

Kerrang, tam na fotosach jeden typ ma taką maskę na całą głowę- to chyba jt 8 pro flex  z podw. szybą???

chcę taką nabyć ... napisz coś o niej  , nie paruje? pasuje bez problemu?

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paruje, czasami uciska (szczególnie jak nosisz okulary). Najlepiej poszukać w swoim mieście sklepu ze sprzętem tego typu i podpytać na miejscu (tylko nie dać sobie wcisnąć bylejakiego gówna). Przy okazji przed zakupem można zapytać na którymś z forów poświęconych paintballowi (a jest ich ostatnio sporo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kerrang, tam na fotosach jeden typ ma taką maskę na całą głowę- to chyba jt 8 pro flex  z podw. szybą???

chcę taką nabyć ... napisz coś o niej  , nie paruje? pasuje bez problemu?

Dokładnie to ten model. Ale mi osobiście oprócz tego camo nic w niej się nie podoba.

Po pierwsze jest dosyć mała a po drugie brzydko wykończona wewnątrz - mizerne gąbki szczególnie dają sobie znać przy uszach.

Ma podwójną szybkę i nie paruje. Ja mam w domu dwa modele Proto: Proto Switch EL i Proto Axis. Używam ostatnio tej drugiej - podwójna szybka, sprawuje się wyśmienicie. Porównując ją do JT 8 Pro Flex - dużo lepszy komfort i wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

Grałem kiedyś w paintball, przednia zabawa, tańszą i równie fajną alternatywą jest ASG(Airs soft gun) to porządne repliki pistoletów na kulki strzelające na naprawdę niezła odległość, bawię się w to od 2 lat jestem snajperem, jesteś fanem csa ? mam AWP i Glocka ^^ raz wydałem dużo kasy i bawię się naprawdę dobrze =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musze kiedys sprobowac paintball'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem JT8flex , przymierzałem inne ale ta mi pasowała, I już w sobotę jadę ją ztestować.

Jak któś z okolic Warszawy to możemy się ustawić bo ja tak średnio raz w miesiącu będę uczęszczał.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musze kiedys sprobowac paintball'a

Raz w życiu próbowałem, ale to było po całonocnej imprezie karaoke (spontaniczne karaoke w pokoju hotelowym - do tej pory dziwię się, że nas nie wywalili). Pamiętam tylko, że było gorąco, pełno komarów (okolice Augustowa) i cholernie ale to cholernie bolała mnie głowa. Na pamiątkę dostałem wielkiego siniaka na plecach i jak na razie chyba wystaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Heh, ja nigdy nie grałem ;). Ale chciałbym, na pewno spróbuję. Może ktoś zarzuci jakiś 'gameplay' xD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem sobie zrobić drużynę w moim mieście, jeszcze nigdy nie grałem, ale znam ludzi co grali. Kiedyś w moim mieście było takie pole do paintballa ale nie było zainteresowania i splajtowało. I takie małe ogłoszonko :) czy są jacyś chętni do zrobienia "drużyny" z własnym sprzętem w okolicach Raciborza? Ja na razie nie mam sprzętu, ale jakby się drużyna zebrała i byłoby kilku chętnych to bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×