Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dobry czy nie to zależy jakie kryterium sobie obierasz. Jesli minimalna cena to IMO każdy z rozdzielczością minimim 720p będzie dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zwracam sie do was z prosba o porade w wyborze tv full hd. Jestem gotowy przeznaczyc na ten cel do 5000zl. Chcialbym zebyscie podali mi konkretne modele najlepsze w tej cenie. Z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej wielkosci i w tej cenie to wedle mnie to albo Bravia albo Aquos :)

np:

http://www.allegro.pl/item593031954_lcd_tv...hz_olsztyn.html

http://www.allegro.pl/item594971546_qualia...gwar_5_lat.html

cos takiego jak w linkach. Bardziej bym sie kierowal ku sharpowi gdyz jest on 100Hz i bardzo dobrze radzi sobie ze zwykla telewizja, ewentualnie jeszcze moze cos od Philipsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej plazme jakas? Wydaje mi sie, ze przy takim rozmiarze efekt wizualny moze byc lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może 200 Hz ? Widziałem takiego jednego ostatnio w salonie Sony, to obraz ciął ostrością i płynnością po oczach. Jestem ciekaw jak by wyglądały na nim gry, ale przypuszczam, że spektakularnie.

Plazmy do konsoli nie polecam, bo jak zostawisz na dłużej nieruchomy obraz (np. Pauza i obiad), to może ci wypalić ghosta na ekranie. W LCD ten problem nie występuje.

Zobacz sobie TEN temat, co prawda trzeba by ciut nadłożyć kasy, ale to jest model naprawdę warty grzechu. I to jest test sprzed prawie roku,więc pewnie coś w tej linii telewizorów jest już nowszego. W każdym razie to taki poglądowy artykuł o 200 Hz :)

Polecam szczególnie ten fragment :) :

Ciekawa sytuacja nastąpiła po sprawdzeniu gier oraz potraktowaniu ich trybem 200Hz. W wielu modelach LCD w momencie odpalenia konsoli, tryb 100Hz stawał się nie dostępny albo był całkowicie niewidoczny. Szczególnie ciekawiło mnie zawsze co by się stało, gdyby grę w 30fps potraktować trybem 100Hz. Słuchajcie. Jak odpaliłem na PS3 SEGA REALLY, moje oczy zobaczyły coś ciekawego. Dla mnie, minusem tej pozycji było właśnie zejście do 30FPS. Jak można grać w taką grę bez 60FPS? 30FPS zabija ducha i grywalność! I co ciekawe, po odpaleniu trybu 200Hz na maksa (czyli może jednak warto by taka opcja została ; ) ) gra wygląda jak w 60FPS. LOL to już jakieś czary mary. Oczywiście zdarza się, że momentami mamy wrażenie, że to nadal 30FPS ale jest widoczna poprawa! Czyli sam telewizor jest w stanie wpłynąć na jakość gry! Kto by pomyślał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że on chce telewizor 46 calowy a te o których piszesz to 40" przekraczają cene którą chce zapłacić. 46" są za 8 tyś.

Za 5 tyś 46" to bym plecał Samsunga LE-46B650, są to nowe(z tego roku) telewizory 100 hz i MPEG-4. Sam się do takiego przymierzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, zwracam sie do was z prosba o porade w wyborze tv full hd. Jestem gotowy przeznaczyc na ten cel do 5000zl. Chcialbym zebyscie podali mi konkretne modele najlepsze w tej cenie. Z gory dziekuje

Polecam jak najbardziej... Super tv...

http://allegro.pl/item594971546_qualia_tv_...gwar_5_lat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model o ktorym pisze kornknot wlasnie mialem na oku. Co do plazmy to szczerze nie mam pojecia czy bylby to dobry wybor.

Przeanalizuje wasze propozycje wieczorkiem dzieki za odpowiedzi :>

Edytowane przez zenek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten model o ktorym pisze kornknot wlasnie mialem na oku. Co do plazmy to szczerze nie mam pojecia czy bylby to dobry wybor.

Przeanalizuje wasze propozycje wieczorkiem dzieki za odpowiedzi :>

Ten model co podał Dazidek też jest super, tylko, że ta wersja nie ma 100hz. Dopiero W4500 ją ma. Można poczekać, bo teraz wyszły nowe modele Sony z Bravia Engine 3 i może W4500 stanieje do normalnej ceny. Ale pewnie to trochę potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić ps3 i w związku z ty mam takie pytanie :

Czy i jak mogę podłączyć ps3 do monitora ze złączem D-Sub? Jaka będzie rozdzielczość na takim monitorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz podlaczyc taki monitor tylko za pomoca urzadzenia vgabox albo podobnego. Co do rozdzielczosci to nie wiem, ale zapewne w bardzo mocnym stopniu zalezy od tego jak sie producent przylozyl podczas projektowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się jakoś taniej tego zrobić (VGA box 150zł)? Nie da się jakąś przejściówką z HDMI na DVI i z DVI na D-sub?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój monitor musi mieć HDCP, żebyś mógł na nim wyświetlić obraz. Nic nie możesz zrobić. Wyjściem będzie kupno nowego monitora lub przejściówki, albo granie na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej przejściówki. TV mam 28cali kineskopowy pal :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia zycze z takimi kablami. Tylko potem nie psioczyc ze na keranie widac kupe i to bynajmniej nie kupe detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przecież na allegro można kupić kabel VGA"

Mogę prosić o link nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twój monitor musi mieć HDCP, żebyś mógł na nim wyświetlić obraz.

A czy to jest jednak konieczne, zastanawiam się bo jest to zabezpieczenie w przypadku oglądania filmów BD ale czy do gier też wymagane?

Daj znać jak byś kupił ten kabel. Sam mam nie używaną 17 lcd, sprzedać się nie opłaca to bym używał jej w delegacji do ps3. A tutaj znalazłem ten sam kabel, taniej ale nie wiem czy sprzedają indywidualnie. Wysłałem zapytanie w tej sprawie do sprzedawcy.

http://www.solostocks.pl/ps3-vga-hd-cable-...a-oferta-159980

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Firma iCOMP.pl zajmuje sie sprzedaza detaliczna asortymentu komputerowego, a takze hurtowa wybranych akcesorii."

Sprzedają indywidualnie. Kabelek kupię za parę dni napiszę wam jak się sprawuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak zakupisz to od razu podaj link tego kabelka... Z góry dzięki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko jak zakupisz to od razu podaj link tego kabelka... Z góry dzięki... :)

Przecież masz dwa linki wyżej.

Swoją drogą, ciekawa jest rozbieżność cenowa u tego samego sprzedawcy.

Edytowane przez denver666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy to jest jednak konieczne, zastanawiam się bo jest to zabezpieczenie w przypadku oglądania filmów BD ale czy do gier też wymagane?

Daj znać jak byś kupił ten kabel. Sam mam nie używaną 17 lcd, sprzedać się nie opłaca to bym używał jej w delegacji do ps3. A tutaj znalazłem ten sam kabel, taniej ale nie wiem czy sprzedają indywidualnie. Wysłałem zapytanie w tej sprawie do sprzedawcy.

http://www.solostocks.pl/ps3-vga-hd-cable-...a-oferta-159980

PS3 ogólnie wymaga HDCP, niezależnie czy to film czy gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×