Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Samsung 23" LCD SM P2370HD <-- tak wiec , ten monitor chyba kupie ... musze dozbierac pare stowek ale mysle ze dam rade sprzedaje swojego LG 22 cale full hd za 500 zl wiec nie jest zle. A ten Samsung prezentuje sie konkretnie , ma pilota , duzo wyjsc w tym optyczne , czego chciec wiecej.

Mam identyczny i według mnie jest świetny :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to nie pozostalo mi nic innego jak sprawdzic ten moj monitor i go sprzedawac , bo kupiec juz jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar w święta kupić PS3, ale w domu mam 1 TV HD i jest to 19", reszta kineskopowce :D jak się domyślacie, chcę kupić jakiś w miarę porządny TV w przystępnej cenie 32-40", możecie coś doradzić? czym się kierować a może konkretne telewizorki polecicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy jak mam monitor tylko ze nie w HD tylko SD to czy moge podlaczyc go do ps3 poprzez kabel HDMI - RGB ? ( W monitorze mam wyjscie RGB a w ps3 jest wyjscie hdmi. ) Bedzie to dzialac ? czy jak podlaczam poprzez wyjscie hdmi to musze miec tez monitor w HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Chciałbym w najbliższym czasie sprawić sobie jakiś nowy telewizor pod ps3 lecz w ogóle się na tym nie znam. Dlatego mam do prośbę do bardziej doświadczonych ode mnie. Jaki byście doradzili telewizor z tej strony ? http://www.currys.co...?sPageInfo=1_12 interesuje mnie tylko 32'' (brak miejsca na większy w meblach).

z góry wielkie dzięki.

Edytowane przez ozim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem monitora do Ps3. Nie znam się na tym najlepiej dlatego chce abyście mi trochę pomogli ;p.

Myślałem o kupnie Gateway FHX2300 ale nie wiem czy to będzie najlepszy wybór.

Proszę was o podrzucenie kilku propozycji kupna monitora najlepiej z HDMI.

P.S. Oczywiście z rozsądną ceną ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung 23" LCD SM P2370HD <-- tak wiec , ten monitor chyba kupie ... musze dozbierac pare stowek ale mysle ze dam rade sprzedaje swojego LG 22 cale full hd za 500 zl wiec nie jest zle. A ten Samsung prezentuje sie konkretnie , ma pilota , duzo wyjsc w tym optyczne , czego chciec wiecej.

Używałem do wczoraj dokładnie takiego samego, świetna sprawa i szczerze polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie:

Hej,

Czy jak mam monitor tylko ze nie w HD tylko SD to czy moge podlaczyc go do ps3 poprzez kabel HDMI - RGB ? ( W monitorze mam wyjscie RGB a w ps3 jest wyjscie hdmi. ) Bedzie to dzialac ? czy jak podlaczam poprzez wyjscie hdmi to musze miec tez monitor w HD ?

jest ktos wstanie mi pomoc / odpowiedziec na pytanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar jednak kupić sobie ten oto model tv PANASONIC Viera TXL32S20B 32" Full HD LCD TV. Co o nim sądzicie ? Jak będzie z jakością obrazu ? Ma ktoś może ten model tv i mógłby się wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, jakim sposobem moge podłączyć ps3 do monirota niestety bez wejscia HDMI  ; d jakies specjalne kable, przejściówki?

prosze po pomoc; d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie, jakim sposobem moge podłączyć ps3 do monirota niestety bez wejscia HDMI ; d jakies specjalne kable, przejściówki?

prosze po pomoc; d

A masz wejscie DVI?monitor obsluguje HDCP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vaxel, mam nadzieje ze sie nie obrazisz jak sie dolacze do pytania. Moj monitor ma wejscie RGB ( to chyba wlasnie DVI tak ? ) I nie obsluguje HDCP. Moge go jakos podlaczyc do ps3 ?

Edytowane przez foreignskater

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej generacji telewizorów LCD, LCD-LED występuje jeszzce zjaiwsko INPUT-LAG na poziomie 30ms< ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ,mam zamiar zmienic tv z SAmsunga 40^ seria 5 na cos w 3D myslalem o tym LE40C750 chodzi mi o gry w 3D np nowy Cod lub kilzone3 co radzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko.

Mianowicie moje pytanie brzmi, czy da rady podłączyć ten oto monitor Samsung p2250 i głośniki Creative Inspire T6100 do ps3

Monitor można chyba przejściówką HDMI, ale nie jestem pewny i wole się upewnić, ale głownie mi chodzi o te głośniki.

Thx za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać obecnych tu użytkowników, czy jeśli mam monitor LG W2252TQ , ten oto model : http://www.komputronik.pl/index.php/product/62348/Peryferia/Monitory_LCD/22_LG_Flatron_W2252TE_PF.html , to czy możliwe jest podłączenie do niego ps3 ? Ma on HDCP. Chciałem wiedzieć też, czy obraz będzie dobrej jakości na takim monitorze ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam TV Sony Bravia 40W5500 i wydaje mi się, że jest coś z nim nie tak. Jak wiecie jest tam 8 trybów i aktualnie mam nastawiony na ,,gra". Ogólnie jest ok, ale dziś przenosząc PS3 do innego TV ( 10 letniego Panasonic'a ) płynność gry wydała mi się lepsza niż na LCD(oczywiście na LCD jest przez HDMI, więc o jakości obrazu nie mówię).  Odnoszę wrażenie, że grając na Bravi gra się ociężale. A jak przełącze na tryb Kino albo Ogólny to już tragedia. Nie wiem czy to wina ustawień czy czegoś. A jeszcze... Ustawiając na Motionflow (wysokie) to oczywiście obraz jest płynniejszy ale zacina się często ... Nie wiem czemu  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam monitor 15 calowy (nie mam żadnego wejścia HDMI) i mam pytanie, czy można wgl podpiąć Ps3 do takiego monitora (firma samsung jakby co) i czy rozdzielczość będzie dość dobra w grach a jeśli da się do takiego monitora podpiąć Ps3 to jaki trzeba kabel dokupić ?ok.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż mam monitor 15 calowy (nie mam żadnego wejścia HDMI) i mam pytanie, czy można wgl podpiąć Ps3 do takiego monitora (firma samsung jakby co) i czy rozdzielczość będzie dość dobra w grach a jeśli da się do takiego monitora podpiąć Ps3 to jaki trzeba kabel dokupić ?ok.gif

Kabel HDMI - DVI, jeśli masz gniazdo DVI :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardziej ogarniętych.

Przymierzam się do zakupu nowego telewizora. Jak każdy noszący się z takim zakupem mam dylemat... LCD, LED czy plazma?

Ustaliłem już, że potrzebuje 42'' mierząc odległość siedziska od ekranu według własnych standardów, przejrzałem również oferty i wyszukałem interesujące mnie modele starając się wybrać takie o najlepszych parametrach (w przedziale cenowym zasobności portfela rzecz jasna).

Kierowałem się głównie kontrastem, częstotliwością odświeżania, czasem reakcji. Kompletnie nie interesuje mnie waga, wymiary, pobór mocy, możliwość podłączenia PC, ani jakość wbudowanych głośników. Z tego wszystkiego wybrałem cztery interesujące mnie modele:

1. LCD LG 42LH5000

2. LCD Philips 42PFL5405H

3. LED LG 42LE4500

4. Plazma Panasonic P42S20

Telewizor będzie wykorzystywany w 85% do PS3 (gry, filmy BR, DVD) i w 15% do telewizji (analogowej). Będę korzystał z niego głównie po zmroku, choć zdarzać się będzie używanie w dzień, jak będzie jasno. Dobrze by było móc powiesić go na ścianie, ale nie jest to warunek konieczny.

Prosiłbym o Wasze opinie, porady i spostrzeżenia.

Pozdrawiam,

stach131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem P2370 HD ten monitor z funkcja TV. Używam go do PS3 oraz podpiąć Cyfrę + jako drugi odbiornik , bo często wieczorami jest walka o pilota. Mam zwykły tuner Cyfry+ SD który sie kurzy wiec czemu mam sobie go nie podlaczyc.

Czy ten monitor będzie wystarczający by obejrzeć spokojnie jakiś serial , wiadomości. Oczywiście o sport nie pytam bo pewnie mecze będą wyglądać beznadziejnie. Jeśli będzie dosyć znośnie to zostanę przy tym dekoderze a jak nie to zakupie jakiś dekoder HD bo posiadam Cyfrę z prawie każdym dostępnym programem w HD. Reasumując , czy na tym monitorze da się oglądać telewizje z Cyfry+. Jesli ktos ma podlaczana jakas telewizje C+ , N, Polsat Cyfrowy. To proszę o opinie jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do monitora 15 calowego (z samsunga, nie znam modelu bo nie wiem gdzie mam pudło po nim) mogę podpiąć Ps3 ? Czy rozdzielczość będzie dobra i jakiego kabla do tego trzeba ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×