Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Mam TV Sony Bravia 40W5500 i wydaje mi się, że jest coś z nim nie tak. Jak wiecie jest tam 8 trybów i aktualnie mam nastawiony na ,,gra". Ogólnie jest ok, ale dziś przenosząc PS3 do innego TV ( 10 letniego Panasonic'a ) płynność gry wydała mi się lepsza niż na LCD(oczywiście na LCD jest przez HDMI, więc o jakości obrazu nie mówię). Odnoszę wrażenie, że grając na Bravi gra się ociężale. A jak przełącze na tryb Kino albo Ogólny to już tragedia. Nie wiem czy to wina ustawień czy czegoś. A jeszcze... Ustawiając na Motionflow (wysokie) to oczywiście obraz jest płynniejszy ale zacina się często ... Nie wiem czemu :confused:

Uważam że twoim problemem jest input lag niestety z tego co wiem sony mają duży input lag i tak średnio pod ps3 sie nadają. Twój starszy telewizor to CRT? jeśli tak to tak to w nich problem input lagu nie występował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że twoim problemem jest input lag niestety  z tego co wiem sony mają duży input lag i tak średnio pod ps3 sie nadają. Twój starszy telewizor to CRT? jeśli tak to tak to w nich problem input lagu nie występował.

Nie pocieszyłeś mnie, ale teraz wiem o co chodzi... Szkoda tylko, że będę musiał tak grać, gdyż zmiana TV nie wchodzi w gre. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pocieszyłeś mnie, ale teraz wiem o co chodzi... Szkoda tylko, że będę musiał tak grać, gdyż zmiana TV nie wchodzi w gre. :(

Jeśli przez ociężała grę miałeś na myśli dłuższy czas od naciśnięcia przycisku do reakcji w grze to tak jak napisałem wyżej będzie prawdopodobnie;/

Jeśli natomiast po prostu gra wolniej chodzi np: postać wolniej biega to sam nie wiem:]

Edytowane przez Lycon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przez ociężała grę miałeś na myśli dłuższy czas od naciśnięcia przycisku do reakcji w grze to tak jak napisałem wyżej będzie prawdopodobnie;/

Jeśli natomiast po prostu gra wolniej chodzi  np: postać wolniej biega to sam nie wiem:]

Powiem ci, że tragedii nie ma. Grałem do tej pory cały czas i nie zwracałem na to uwagi,  lecz zauważyłem to po podłączeniu PS3 do TV CRT. Tam było bez jakichkolwiek spowolnień .

Sorry za kolejny post ale poprzedniego nie mogłem edytować :)             Lycon a nie ma sposobu, aby to w jakiś sposób zredukować lub usunąć ? Czy to już tak ma być ?  :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za kolejny post ale poprzedniego nie mogłem edytować :) Lycon a nie ma sposobu, aby to w jakiś sposób zredukować lub usunąć ? Czy to już tak ma być ? :confused:

Niby game mode w telewizorach właśnie po to jest wyłącza wszystkie ulepszacze obrazu itp. w internecie można znaleźć różne testy w których czasem wychodzi ze na game mode input lag jest jeszcze większy niż na normalnym trybie wyświetlania:P

Ale jak ci nie przeszkadzało to nie ma się czym martwić najbardziej widoczny input lag jest podobno na grach typu gitar hero sam jej nie posiadam więc nie mogę potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy monitor Benq G2220HDA full hd 22 cale bedzie sie nadawał pod ps3?

Jest tylko mały problem ;x na internecie piszą, że podłączają ten monitor pod ps3, ale w opisie na rtveuroagd nie jest napisane że ma dvi ani hdmi.

Błąd rtveuroagd czy kłamią na necie?

http://www.euro.com....html#content_3c

macie link do tegho monitora

edit. juz chyba wiem ;x na youtube jest filmik i powiedziane że HDA ma samo d-sub, a HD ma dvi i d-sub. Chyba że sie myla.

Edytowane przez alienkuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy używa ktoś lub może coś powiedzieć o Sony 32EX401 ? Jak spisuje się przy ps3. Z tego co widze wygląda dobrze tylko martwi mnie to, że jest 50Hz. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy monitor Benq G2220HDA full hd 22 cale bedzie sie nadawał pod ps3?

Jest tylko mały problem ;x na internecie piszą, że podłączają ten monitor pod ps3, ale w opisie na rtveuroagd nie jest napisane że ma dvi ani hdmi.

Błąd rtveuroagd czy kłamią na necie?

http://www.euro.com....html#content_3c

macie link do tegho monitora

edit. juz chyba wiem ;x na youtube jest filmik i powiedziane że HDA ma samo d-sub, a HD ma dvi i d-sub. Chyba że sie myla.

Na stronie BenQ Polska jest napisane, że odtwarza Full HD i to oba monitory. HD i HDA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie witam wszystkich ma aly problem natomiast posidam troch zaoszczedzonej kasy to tj 10 000 i zastanawiam sie nad zakupem projektora albo tv z systemem 3d co wybrac czy to 3d to lipa maoze zawczesnie jescse prosze o pomoc i pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli monitor obsługuje standard HDCP to tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że twoim problemem jest input lag niestety z tego co wiem sony mają duży input lag i tak średnio pod ps3 sie nadają. Twój starszy telewizor to CRT? jeśli tak to tak to w nich problem input lagu nie występował.

Ja mam W5500 i wszystko chodzi elegancko. Do PS3 mam ustawiony tryb Gry, wtedy wyłączone jest 100 Hz. Włączone mam wszystkie dodatkowe efekty poprawy obrazu i chula to już rok i nie narzekam, choć myślę, że kupiłbym wyższy model z nowej serii, bo:

- Sony ma ładne telewizory

- menu XMB jest rewelacyjne

- duża ilość złącz

- dobry pilot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Posiadam tv Philips 42pf3320/10. Czy ma moze ktos taki model? Wedlug tego co sprawdzalem ma strasznie niska rozdzielczosc, ale moze ktos ma jakies porownanie jak bedzie wygladac obraz z ps3?

Obraz z lapka puszczony przez dvi wyglada bardzo znosnie. Z 1.5 metra male literki w windosie sa normalne do odczytania, da to jakies rozeznanie czy czcionka w grze tez bedzie dobra?

Edytowane przez impact18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam W5500 i wszystko chodzi elegancko. Do PS3 mam ustawiony tryb Gry, wtedy wyłączone jest 100 Hz. Włączone mam wszystkie dodatkowe efekty poprawy obrazu i chula to już rok i nie narzekam, choć myślę, że kupiłbym wyższy model z nowej serii, bo:

- Sony ma ładne telewizory

- menu XMB jest rewelacyjne

- duża ilość złącz

- dobry pilot

Nie masz wrażenia, że jest minimalne opuźnienie ? ( Włącz sobie na tryb: Film i Motionflow: Wysokie. ) i powiedz jak jest. Może coś z moim TV jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100 hz ma być w grach wyłączone, bo nic nie daje! Dlatego w trybie gry jest wyłączony motionflow

Dlatego również gram na trybie: Gra. Może jestem zbyt przewrażliwiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar sprawić sobie monitor mysle nad tym b2430hd

prosze o polecenie monitorów do 1000zł z góry dziękuje :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ stach131

z wymienionych przez Ciebie Tv polecam LG w ledzie, sam mam model le5300 i nie mam zastrzezen do jakosci obrazu. Wautomatycznie przyciemnia obraz w nocy zeby nie meczyc oczu. Kontrast niestety gorszy troche niz w plazmach ale brat ma plazme panasonica i jakosc obrazu u niego pozostawia wiele do zyczenia. Jak chcesz dopytac cos o telewizory lg to pisz smialo. Btw nie napisales konkretow o cenie oczekiwanej, ale pamietaj ze warto szukac okazji, wystarczy miesiac i cos sie trafi. Tego lg zlapalem w sierpniu za 2700,- a niedawno widzialem jak inna siec narzuca 3500,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam W5500 i wszystko chodzi elegancko. Do PS3 mam ustawiony tryb Gry, wtedy wyłączone jest 100 Hz. Włączone mam wszystkie dodatkowe efekty poprawy obrazu i chula to już rok i nie narzekam, choć myślę, że kupiłbym wyższy model z nowej serii, bo:

- Sony ma ładne telewizory

- menu XMB jest rewelacyjne

- duża ilość złącz

- dobry pilot

Input lag najbardziej przeszkadza np przy guitar hero( no i multi bo zawsze jesteś do tyłu z reackcja a te 30 ms) i dla niektórych jest niezauważalny a niektórzy nie mogą wytrzymać przez niego. zbyszek dopiero zobaczył różnicę gdy porównał do CRT:P

a tak na marginesie te rzeczy które wymieniłeś menu XMB itp. mają się nijak do jakości obrazu input lagów płynności obrazu ogólnie rzeczy ważnych przy użytkowaniu TV;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czy taki telewizor kineskopowy może być???? i cot jest euro bo jestem początkujący i zamierzam sobie kupować ps3 slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro to eurozłącze, które znajdzisz z tyłu. Jest to złącze starego typu, które w TV pojawiło się jeszcze w latach 80. Na tym złączu nie osiągniesz wysokich rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wiec problem polega na tym iż po podpięciu konlosi (Slim 250gb) przez kabel HDMI i uruchomieniu jej na chanelu HDMI pisze brak sygnału (Próbowałem chyba ze 4 kabli HDMI). Dodam ze przez SCART'a konsola jest widziana normalne. Posiadam monitor Smasung SyncMaster P2270HD.

Telewizor tez nie widzi konsoli gdy podpieta jest przez HDMI.

Na poczatku wszystko smigało pięknie SCART i HDMI.

Może macie jakieś rozwiązania dla tego problemu ? Czy tylko serwis mnie ratuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×