Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Poczekajcie do maja/czerwca na serie 2011. Nowe LG chociażby... A te tv co teraz stoją w sklepach pójdą ostro w dół z cenami.

Bardzo ciekawe założenie, mam nadzieję że TV które teraz stoją po 1200zł pójdą jeszcze w dół i będzie mnie nareszcie stać na telewizor.

Myślisz, że rzeczywiście ceny ostro pójdą w dół starszych TV?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

mam okazje kupić w dobrej cenie LCD LGka -> 52LD550

link

czy wypowiedziałby się ktoś czy nada się ten telewizor do PS3

zaznaczam ze w zasadzie przeznaczenie tego telewizora to tylko granie na PS3.

czas reakcji na poziomie 2ms to lekka tragedia, kontrast wg rożnych danych to 70000 do 150000

jak sadzicie poradzi sobie z PS3 ? nie będzie przycinek i rozmywania obrazu?

pozdrawiam z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos 83 jako wierny fan Twojego avatara :ok: odpowiem tak - widziałem już niejeden TV w różnych sytuacjach i miejscach - i uważam że jeśli mowimy o obrazie i jego jakości to technologia plazmowa która notabene została stworzona do wyświetlania obrazu jest narazie najlepsza choc niedoskonała - i niestety to nie fanbojostwo tylko fakty. LCD to zegarki i pralki i mimo adaptacji i wszelkich starań nie jest w stanie dorównać w jakości wyświetlania obrazu plazmie. Wielu osobom doradziłem plazmę i sa bardzo zadowoleni z efektu - wiadomo wszystko zależy od indywidualnych preferencji ( jeden tylko znajomy oddał plazme ale on lubi jak mu się swieci po oczach latarka bo wtedy wydaje mu się że widzi detale hihi )- LCD to tylko marketing i sprzedaż bo wszyscy robia taniutkie LCD i to najłatwiej się sprzedaje a rozwój LCD i super drogie modele to pogoń za plazma która w podstawowym swoim wydaniu ma już znakomity obraz za 1/3 ceny super LCD. A ps3 wybrałem dlatego że jest to dużo solidniejszy i dopracowany sprzęt - to tak jak w przypadku plazmy i lcd i tu się zgodze z twoim porównaniem

Pozdrawiam wszystkich fanów Pacmana B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy orientujecie się może co można zastosować jako listy oświetleniowe za monitor/tv, aby uzyskać efekt podobny do ambilight philipsa? Wiem, że można dostać takie listwy z możliwością zmiany koloru (7 kolorów chyba), ale nie znam alternatyw. Chciałbym podczas oglądania filmu, grania podświetlać sobie przestrzeń za ekranem odpowiednio do klimatu czy kolorystyki gry/filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak Ikea Dioder , nie wiem jednak, czy możesz sobie ustawić tak, by automatycznie zmieniało Ci kolor pod wyświetlany obraz.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung LE46C650 - ma ktoś ten tv podłączony do ps3 dajcie znać jak się sprawuje. Poza tym nigdzie nie znalazłem wiecie może jaki tam jest panel ????? ( TN, IPS inny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie coś jak Ikea Dioder , nie wiem jednak, czy możesz sobie ustawić tak, by automatycznie zmieniało Ci kolor pod wyświetlany obraz.

Pozdrawiam.

Nie mi chodzi o to, żebym mógł sam sobie ustawić podświetlenie, bo to w Ambilight może czasami wkurzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej poszukuję TV, doradźcie!!!

- minimum 42 cale ( 42-52)

- do Ps3 jak i standard TV, koncerty, filmy blue ray

- budżet - ok. 2000, ale jeżeli byłoby coś wartego to może poszukam w drugiej kieszeni

Na razie widziałem 42 calowe Lg np. LD 650 czy ktoś ma i coś moze powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem i znalazłem całkiem fajny TV plazmowy. http://www.megamarket.com.pl/panasonic-telewizor-plazmowy-panasonic-tx-p42c3e,id-122483

Jedyne co mnie martwi to hd ready. Będzie widać różnicę gry z rozdzielczością 720p w grach z PC? No i najważniejsze, czy dobrze będzie współgrał przy oglądaniu filmów z kompa podłączonego hdmi?

Ogólnie to plazm wszystko super, tylko mnie martwi to że hd ready nie jest przyszłością, a full hd już może w następnej generacji konsol będzie dominować i będzie trzeba kupić nowy TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może 42 LED? LG 5300.

Hmmm...myślę, że to może być fajna alternatywa...rozważam jeszcze plazmy Panasonica...no i ciągle mnie kusi cos większego niż 42 cale, ale wtedy już trzeba chyba mieć bliżej 3 kk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co brać pod uwagę przy kupnie TV do PS3. Oczywiście full hd. Ale jaki czas reakcji matrycy? Kontrast?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co brać pod uwagę przy kupnie TV do PS3. Oczywiście full hd. Ale jaki czas reakcji matrycy? Kontrast?

Czas reakcji to jak najmniejszy oczywiście, a kontrast to raczej to, co ci bardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panasonic TX-P42G30E a co myślicie o takim egzemplarzu pod ps3. Męczy ktoś na takim tV gierce - pytam w kwestii jakości obrazu oraz powidoków i oczywiście input lag których podobno na plazmach nie uświadczysz.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas reakcji to jak najmniejszy oczywiście, a kontrast to raczej to, co ci bardziej odpowiada.

Coś w granicach 2-3 ms będzie w porządku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w granicach 2-3 ms będzie w porządku ?

Kazdy TV moze miec 2-3 ms w zaleznosci od ktorej plamki do ktorej:D Normalne czasy reakcji siegaja czasem nawet 70ms a nie odczujesz tego.... pozatym nawet nie bedziesz o tym wiedzial bo bedziesz swiecie przekonany, ze Twoj TV ma 5 ms.... ale gray to gray.... a od zielonej do niebieskiej dostaniesz 30 ms czego juz w specyfikacji Ci nie powiedza.

Najlepiej popatrz na kontrast.... statyczny, a jesli bedzie tylko dynamiczny to z innymi modelami rowniez porownuj przy dynamicznym bo to kolejna sprawa, ktora wciskaja ludziom w sklepach statyczny mnoza, wychodzi dynamiczny i chwala sie, ze ich TV ma 1000x wiecej niz inny.... zenada.

Najlepiej wybierz sobie ktorys z modeli i zapytaj na forum czy ktos go ma, widzial, slyszal o nim itp... I wtedy poznasz prawde jak sie sprawuje dany model... Niestety czesto zdarza sie, ze model modelowi nierowny, wiec generalnie zrob jak ja....

Konsola pod pache i wyginasz do jakiegos wiekszego sklepu po czym prosisz obsluge o pomoc... Kupowalem juz tak pare razy i za kazdym razem zakup byl udany...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w stanie poradzić mi wybór między plazmą hd ready a lcd full hd w granicach 1500zł? Boje się, że hd ready to nie jest zbyt przyszłościowy zakup.

To jest plazma która mnie interesuje http://www.megamarket.com.pl/panasonic-telewizor-plazmowy-panasonic-tx-p42c3e,id-122483

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bierz to LCD. Po pierwsze według mnie ogólnie LCD są lepsze (ostrzejszy obraz), a po drugie Full HD jest znacznie lepsze od HD Ready, tym bardziej, że filmy na Blu-ray są po prostu w znakomitej rozdzielczości Full HD, niektóre gry z resztą też. Ja bym się nawet nie zastanawiał.

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

23-lg-flatron-m237wdp-pc-z-tunerem-tv_0_b.jpg

FLATRON M237WDP mam go od ponad roku i nie narzekam bardzo dobry telewizor do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w media markt pooglądać telewizory. Z tego co zaobserwowało moje oko to lcd są niesamowicie rażące. Na tym panasie zdąrzyłem obejrzeć kawałek avatara, trochę tv sd oraz filmik na silniku gry. Wszystko wyglądało znakomicie mimo że jest to tylko hd ready. Porównując do plazmy full hd obok nie widziałem żadnej różnicy nawet przy bardzo małej odległości. Zaczynam wierzyć hdtv forum że jednak plazma to jedyny słuszny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Samsunga

Markа; * * ** Model;* Standard;* Game Mode

Samsung LE52A558P3 40 ms * * *10 ms *

Samsung PS63B680 90 ms * * * * 20 ms *

Samsung LE40A856 40 ms * * * * 20 ms *

Samsung LE46B750 110 ms * * * *30 ms *

Samsung LE40B550 60 ms * * * * 30 ms *

Samsung LE46A956 50 ms * * * * 30 ms *

Samsung PS58P96 50 ms * * * * *40 ms *

Samsung 40 LED 6000 130 ms * *50 ms *

Samsung 46 LED 6000 70 ms * * *50 ms *

Samsung LE40B750 110 ms * * * *50 ms *

Samsung LE40B650 100 ms * * * *50 ms *

Samsung 46 LED 7000 100 ms * *60 ms *

Samsung 40 LED 7000 110 ms * *70 ms *

Samsung LE46B650 100 ms * * * *70 ms *

Samsung PS50B850 80 ms * * * * *10 ms *

Samsung 40 LED 8000 90 ms * * * 60 ms

Samsung 32 C5100 * 8 ms * * * * *8 ms

Samsung 32 C6000 100 ms * * * 47 ms

Samsung 32 C6500 107 ms * * * 47 ms

Samsung 32 C6510 100 ms * * * 43 ms

Samsung 37 C5100 17 ms * * * *17 ms

Samsung 40 C6000 100 ms * * *47 ms

Samsung 40 C6500 110 ms * * * 50 ms

Samsung 40 C7000 93 ms * * * *43 ms

Samsung 40 C7000 43 ms

Samsung 40 C8000 100 ms * * *50 ms

Samsung 40 C8000 30 ms

Samsung 55 C7000 100 ms * * * 33 ms

Markа * * * * Model * *Standard * Game Mode * * Contrast * * White * *Black

Samsung UE40C7700 * *66 ms * * * * XX ms * * * * *1852 * * * *132 * * *0.07*

Samsung *LE40C650 * * * ??ms * * * * * ** 45ms

A co plazmy to 4-5 stron do tylu pisałem o Panasonic TX-P42GT20E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co plazmy to 4-5 stron do tylu pisałem o Panasonic TX-P42GT20E

Niestety to nie moje progi cenowe.

Posiada ktoś może plazmę 42" hd ready, przydałaby się jakaś opinia.

Naginając trochę budżet może by się udało odłożyć kasę na taki tv: http://www.ceneo.pl/6362849s

co sądzicie?

jeszcze ten samsung fajnie wyglada http://www.ceneo.pl/6500679s

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×