Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Benq W700 - na alledrogo ~2100zł

Zastanów się nad szarym ekranem nie białym ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suprema Feniks FA-S92 za około 560zł...

Kraftmanny lubią się marszczyć ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było, żeby było coś bliżej 2,6m - idealnie by wypełniło ścianę.

http://allegro.pl/26...2425186883.html A takie coś? Dobre wymiary, szary, niedrogi :)

@DOWN

Myślę, że dałoby radę jeszcze przesunąć projektor i mieć te 4 - 4,5m.

A jak ten ekran, który podałem w tym poście?

Edytowane przez niewtajemniczony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przy odległości 3m od ekranu z tym projektorem, to nie ma sensu brać większego ekranu...

Zawsze też możesz machnąć ścianę na biało...

@up... Trochę lepszy, ale nie wiem jak z marszczeniem... Jak dasz ten projektor 4m od ściany, to wielkość będzie w sam raz...

Edytowane przez kloose
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem tv lg 32lk450 i chciałbym podzielić się z wami opinią na temat tego telewizora.Powiem tak-masakra,nie spodziewałem się ze produkują jeszcze tak strasznie słabo jakościowe telewizory,obraz jest masakryczny,nienaturalne kolory,zaciemniony obraz(tryb standardowy) co prawda jeżeli pokombinuje się w jasności, kontraście,ostrości i tak dalej to jest trochę lepiej ale nic po za tym.Telewizor można porównac do tv mojego kolegi który ma sharpa 32 cale sprzed 6 lat :o.W porównaniu do tv na którym grałem wcześniej - sony 37 kdl-p3020 to ten lg to tragedia.Po za tym telewizor(już na oko widać)ma duży input lag nawet w trybie gra.Przebolał bym jeszcze ten jakościowo obraz,ale ten input lag jest nie do zniesienia(gram dużo w fps-y)Dobrze że tv zamówiłem z przyzwoitym sklepie gdzie mogę zwrócić,co prawda stracę trochę na przesyłce,ale tak to jest jak się chce kupić jak najtaniej.A telewizor miał takie dobre opinie-nie dajcie się zmylić.Nie polecam telewizor lg do ps3!Jak dotąd najlepszy tv na jakim grałem to ten sony.Więc polecam firmę sony :).

I teraz już sam nie wiem jaki tv kupić nie chcę znowu oddawać telewizora. Można w sklepie przetestować tv podłączając ps3 w sklepie jest tak opcja?

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mają na stanie ps3 i zgodzą się to czemu nie...ale uważaj bo czasami mogą się trafić takie ananasy które wyskocza z tekstem "ooo do ps3...sam kupiłem ten telewizor specjalnie dla tej konsoli ponieważ jest świetny i gra sie super"...a tak na prawdę to nawet nie mieli w reku pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamówiłem tv lg 32lk450 i chciałbym podzielić się z wami opinią na temat tego telewizora.Powiem tak-masakra,nie spodziewałem się ze produkują jeszcze tak strasznie słabo jakościowe telewizory,obraz jest masakryczny,nienaturalne kolory,zaciemniony obraz(tryb standardowy) co prawda jeżeli pokombinuje się w jasności, kontraście,ostrości i tak dalej to jest trochę lepiej ale nic po za tym.Telewizor można porównac do tv mojego kolegi który ma sharpa 32 cale sprzed 6 lat :o.W porównaniu do tv na którym grałem wcześniej - sony 37 kdl-p3020 to ten lg to tragedia.Po za tym telewizor(już na oko widać)ma duży input lag nawet w trybie gra.Przebolał bym jeszcze ten jakościowo obraz,ale ten input lag jest nie do zniesienia(gram dużo w fps-y)Dobrze że tv zamówiłem z przyzwoitym sklepie gdzie mogę zwrócić,co prawda stracę trochę na przesyłce,ale tak to jest jak się chce kupić jak najtaniej.A telewizor miał takie dobre opinie-nie dajcie się zmylić.Nie polecam telewizor lg do ps3!Jak dotąd najlepszy tv na jakim grałem to ten sony.Więc polecam firmę sony :).

I teraz już sam nie wiem jaki tv kupić nie chcę znowu oddawać telewizora. Można w sklepie przetestować tv podłączając ps3 w sklepie jest tak opcja?

nie uogólniaj ja mam lg fakt faktem zupełnie inny model i spisuje sie rewelacyjnie. zresztą parę ledowych lg sprawdziłem pod ps3 i wiem co pisze (zarówno monitory jak i tv). a propo tv sony to też nie każdys uper wygląda jak się podłączy pod tv (np ktorys model z serii bx juz nie pamietam który ale lipa). tego lg nie porównywałbym z tym sony co pisałeś bo to jak porównać nie wiem starego fiata do nowszej skody. dołóż z 300zł i kup 42 cale plazmę panasonica jakąś starszą ale będziesz zadowolony. apropo lg za ok 1500zł wyrwiesz 32lv3550. clouding widoczny ale bardzo dobrze się gra. input lag niezauważalny bo za sony to troszkę wiecej dasz np ex520, ex720 albo ex650 pomijam serie nx i hx bo to wiadomo że fajne tv do grania :D pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uogólniaj ja mam lg fakt faktem zupełnie inny model i spisuje sie rewelacyjnie. zresztą parę ledowych lg sprawdziłem pod ps3 i wiem co pisze (zarówno monitory jak i tv). a propo tv sony to też nie każdys uper wygląda jak się podłączy pod tv (np ktorys model z serii bx juz nie pamietam który ale lipa). tego lg nie porównywałbym z tym sony co pisałeś bo to jak porównać nie wiem starego fiata do nowszej skody. dołóż z 300zł i kup 42 cale plazmę panasonica jakąś starszą ale będziesz zadowolony. apropo lg za ok 1500zł wyrwiesz 32lv3550. clouding widoczny ale bardzo dobrze się gra. input lag niezauważalny bo za sony to troszkę wiecej dasz np ex520, ex720 albo ex650 pomijam serie nx i hx bo to wiadomo że fajne tv do grania :biggrin: pozdro

Jak nie porównywać tego lg do sony?Niby dlaczego?Po prostu o wiele lepiej się gra na tym sony i tyle, jest lepszy obraz,mniejszy input lag i nie ważne czy tamten czy ten ma 100hz,full hd,led czy jest z przed 5 lat czy 1 rok temu kupiony ,po prostu jest lepszy.42 cale odpada bo mój pokój jest mały i ma 2,5mx3m po za tym 32 cale to i tak dużo bo będzie wisiał nad biurkiem do tego dochodzi brak funduszy

Powiem ci tak teoretycznie:nie pchał by się w zakup ps3,tylko kupiłbym nowe Pc za ok.2000zł,ale było kilka powodów innych dla którym kupiłem ps3(prywatne sprawy).Może masz rację z tym lg,ale teraz się nieźle wkurw..... bo było bardzo dużo opinii dobrych na temat tego tv,bardzo duży popyt na ten towar i co się okazało...że to gówno i teraz już nie wiem czym mam się sugerowac(teraz stracę na tym że muszę tv oddac-koszt przesyłek)..Napiszą mi 2,3 osoby że ten tv jest super, zamówię go i co się może okazac...

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yamakasi

przed kupnem TV warto przejrzeć przede wszystkim zagraniczne testy, nasze niestety często są dalekie od ideału. Polecam też HDforum (1link google), tam znajdziesz opisy, opinie o większości tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Yamakasi

przed kupnem TV warto przejrzeć przede wszystkim zagraniczne testy, nasze niestety często są dalekie od ideału. Polecam też HDforum (1link google), tam znajdziesz opisy, opinie o większości tv.

Znam ten portal napisałem post odnoście tego telewizora 2 tygodnie temu i dalej nie ma odpowiedzi.... -,-

Pokażę wam coś:

http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/2306813_komentarze/

Telewizor ma 54 opinie i to bardzo dobre.W życiu bym się nie spodziewał,że po przeczytaniu tylu opini się zawiodę.Byc może nikt nie testował tego tv na PS3.

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten portal napisałem post odnoście tego telewizora 2 tygodnie temu i dalej nie ma odpowiedzi.... -,-

Pokażę wam coś:

http://www.skapiec.p...813_komentarze/

Telewizor ma 54 opinie i to bardzo dobre.W życiu bym się nie spodziewał,że po przeczytaniu tylu opini się zawiodę.Byc może nikt nie testował tego tv na PS3.

jesli szukasz tv pod ps3 to szukaj opinii ludzi którzy piszą o tym jak sprawuje się tv pod ps3. przykład dobrych opinii? toshiba rl838 i np toshiba tl838 bardzo fajne i tanie tv dużo bardzo dobrych opinii. na tym forum hdtv jest test jedenj z nich i też tam wypadł dobrze choć na zagranicznych testach już nie tak dobrze, no ale nie widziałem opinii kogoś kto grał na nim na konsoli. ja miałem możliwość podłączenia się pod nie z moją ps3 i odradzam każdemu bo input lag mocno zauważalne a odpaliłem bf3 tylko w singlu. i nie powiemm że to złe tv ale do gry się nie nadają. a tych tv co pisałeś bym nie porównywał bo to zupełnie inna klasa tv, nie ma sensu porównywać bo w starciu logiczne jest że tamten model sony będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli szukasz tv pod ps3 to szukaj opinii ludzi którzy piszą o tym jak sprawuje się tv pod ps3. przykład dobrych opinii? toshiba rl838 i np toshiba tl838 bardzo fajne i tanie tv dużo bardzo dobrych opinii. na tym forum hdtv jest test jedenj z nich i też tam wypadł dobrze choć na zagranicznych testach już nie tak dobrze, no ale nie widziałem opinii kogoś kto grał na nim na konsoli. ja miałem możliwość podłączenia się pod nie z moją ps3 i odradzam każdemu bo input lag mocno zauważalne a odpaliłem bf3 tylko w singlu. i nie powiemm że to złe tv ale do gry się nie nadają. a tych tv co pisałeś bym nie porównywał bo to zupełnie inna klasa tv, nie ma sensu porównywać bo w starciu logiczne jest że tamten model sony będzie lepszy.

Niekoniecznie Sony może być lepsze myślałem że ten lg będzie lepszy od tego sony :)

Sony lepsze dlatego że lepsza firma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten portal napisałem post odnoście tego telewizora 2 tygodnie temu i dalej nie ma odpowiedzi.... -,-

Pokażę wam coś:

http://www.skapiec.p...813_komentarze/

Telewizor ma 54 opinie i to bardzo dobre.W życiu bym się nie spodziewał,że po przeczytaniu tylu opini się zawiodę.Byc może nikt nie testował tego tv na PS3.

i przez 2 tygodnie nie wpadłeś na to, żeby znaleźć (najprawdopodobniej istniejący już) temat o tym telewizorze?

ps. ja od siebie dodam tylko tyle, że plazma>lcd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i przez 2 tygodnie nie wpadłeś na to, żeby znaleźć (najprawdopodobniej istniejący już) temat o tym telewizorze?

ps. ja od siebie dodam tylko tyle, że plazma>lcd

Szukałem,nie założyłem tematu tylko napisałem post o tv.Tam są opinie o tv ale nie pod ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie ten telewizor-

Co myślicie o nim?

Teoretycznie zależy mi tylko aby miał dobre kąty widzenia i bardzo mały input lag,do tego nie najgorszy obraz

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up z tego co kojarzę to dość stary już model jest :)

seria EX Sony nie naleźy do najlepszych TV pod konsolę za sprawą dużego inputlaga.

Ile chcesz wydać max i jakiej wielkości tv?

osobiście mogę poiecić tv Samsung, tylko szukaj z matrycą SQ to się nie zawiedziesz na kątach widzenia (samsung robi też tv z innymi matrycami, które nie są zbyt dobre).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up z tego co kojarzę to dość stary już model jest :)

seria EX Sony nie naleźy do najlepszych TV pod konsolę za sprawą dużego inputlaga.

Ile chcesz wydać max i jakiej wielkości tv?

osobiście mogę poiecić tv Samsung, tylko szukaj z matrycą SQ to się nie zawiedziesz na kątach widzenia (samsung robi też tv z innymi matrycami, które nie są zbyt dobre).

Do ok 1500zł

Acha i nie chcę aby matryca była błyszcząca,odblaskowa

Swoją drogą może jakoś potwierdzic że seria ex ma duży input lag bo okazuje się że 90% TV ma duży input lag :biggrin:

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica pomiędzy HD Ready a Full HD?, oczywiście w grach. Dużo stracę na przykład na szczegółowości, detalach itp, jeśli bym wybrał tv z HD ready?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli używasz telewizora tylko do grania, to nie opłaca się dopłacać do FULL HD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba że masz kanały HD i masz zamiar używać do oglądania filmów na BR...wtedy można się skusić...ale tak to tak jak pisał amigo...nie ma po co dopłacać...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gry które są w 1080p?

Mało ich jest to m.in takie jak kilka wersji coda(jak nie wszystkie) już nie pamietam,fifa 12 itp

Ale telewizor z hd pociągnie ci 1080i więc całkiem spoko

Edytowane przez Yamakasi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ich jest to m.in takie jak kilka wersji coda(jak nie wszystkie) już nie pamietam,fifa 12 itp

Ale telewizor z hd pociągnie ci 1080i więc całkiem spoko

Wiem, ale trochę ich jest, a jeszcze więcej na psn;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×