Skocz do zawartości
Gość FoQs

PS Store - Konta, Subkonta itp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FoQs

Witam,

dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem PS3. Podlaczylem do internetu, wszystko dziala, zrobilem update (mam wersje 40 GB, ta nowa i FW bodajze 1.93, najnowszy). Oczywiscie popelnilem blad i konto na PS Store zalozylem w Polsce i teraz kurcze (nawet po lekturze postow tutaj) nie mam pojecia jak zrobic subkonto w innej lokalizacji.

Czy ktos moglby mi krok po kroku wytlumaczyc co mam teraz zrobic i w jakich lokalizacjach najlepiej zalozyc konta? :)

Pozdrawiam, oraz czekam na odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem dobry i odpowiem mimo, że odpowiedzi na forum znajdziesz.

Subkonto możesz założyć tylko dla tego samego kraju.

Jak chcesz mieć dostęp do PS Store to musisz założyć nowe (drugie) konto w PS Network i wybrać inny kraj (US albo UK albo coś tam).

Żeby założyć drugie konto w PS Network musisz założyć nowy profil w konsoli i dla niego zarejestrować się dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FoQs

a reset konsoli pomoze? I czy jest jeden kraj w PS Store, ktory moge miec jeden, bez posiadania innych (najlepszy :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a reset konsoli pomoze?

He? W czym pomoże, w założeniu subkonta?

I czy jest jeden kraj w PS Store, ktory moge miec jeden, bez posiadania innych (najlepszy :) )

Wypiłem pół butelki wina i coś nie do końca łapie chyba.

PS Store jest dostępny dla użytkowników zarejestrowanych w danym kraju. Jankesi mają swój, Japońce mają swój, Polacy też mają swój - czyli nie mają.

Rejestrując się (zakładając konto) w PS Network wybierasz kraj. Konto w Polsce jest jak najbardziej poprawnym rozwiązaniem, jednak jeśli chcesz mieć dostęp do "sklepu" a zakładam, że każdy chce mieć, musisz założyć sobie drugie konto. Najlepiej w USA bo tamtejszy PS Store jest najlepiej zaopatrzony. A kont (i dostępów do "sklepów") możesz mieć oczywiście więcej niż jeden.

Amen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I czy jest jeden kraj w PS Store, ktory moge miec jeden, bez posiadania innych (najlepszy :) )

;D Genialny post, nic z niego nie zrozumiałem ale mnie rozśmieszył  :)

Najwięcej rzeczy jest w USA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość FoQs

sorki, mialem troche % we krwi =]

generalnie to wszystko juz dziala, zapisuje sie do aktywnego foldingu (codziennie w nocy i w ciagu dnia jesli bede idle), dema posciagane, mozna grac :)

tylko konto na forum zaloze nowe, bo taki PS ID (FoQs) byl zajety :]

od dzis bede pod nickiem RaHLogiC, taki sam nick na PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×