Skocz do zawartości
rdb

Zakupy w PS Store USA? Wreszcie!!!

Rekomendowane odpowiedzi

TADA! Dobre wieści!

Czytam sobie o poranku http://polygamia.pl/ps3-40gb-w-empiku gdzie autor wspomina, jakoby coś ruszyło w płatnościach sklepu USA.

Mało to prawdopodobne - myślę.

Loguje się do sklepu, ładuje do koszyka świeżutkiego Everyday Shooter i wybieram "Add funds". Nerwowo wklepuje dane karty (Visa Internet z Multibanku) i co? Sklep pięknie chwyta kartę, której jeszcze pod koniec sierpnia nie lubiał, a do mnie leci 38 MB świeżego softu zza oceanu :-)

Jeszcze tylko upewniam się czy to aby nie fatamorgana ładując do koszyka Pixeljunk Racers, klikam "Purchase" i pięknie zaczyna się mój dzień  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Buson

A mi dalej żadna karta nie działa, dobrze że mi portfelu starczyło na Everyday Shooter ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
TADA! Dobre wieści!

Czytam sobie o poranku http://polygamia.pl/ps3-40gb-w-empiku gdzie autor wspomina, jakoby coś ruszyło w płatnościach sklepu USA.

Mało to prawdopodobne - myślę.

Loguje się do sklepu, ładuje do koszyka świeżutkiego Everyday Shooter i wybieram "Add funds". Nerwowo wklepuje dane karty (Visa Internet z Multibanku) i co? Sklep pięknie chwyta kartę, której jeszcze pod koniec sierpnia nie lubiał, a do mnie leci 38 MB świeżego softu zza oceanu :-)

Jeszcze tylko upewniam się czy to aby nie fatamorgana ładując do koszyka Pixeljunk Racers, klikam "Purchase" i pięknie zaczyna się mój dzień  ;D

Potwierdzam, doładowałem swój wallet kartą Visa Electron (Inteligo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoszka
Potwierdzam, doładowałem swój wallet kartą Visa Electron (Inteligo).

Ja tak robiłem 2 miesiące temu więc nie wiem co potwierdzasz 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doładowywać można, dodanie nowej karty nie działa. Niestety, u mnie w gre wchodzi tylko wirtualny Mastercard... a to nadal jest zablokowane :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doładowywać można, dodanie nowej karty nie działa. Niestety, u mnie w gre wchodzi tylko wirtualny Mastercard... a to nadal jest zablokowane :(

Żeby była jasność - nie tylko doładowywałem, ale też dodawałem kartę. Może część kart ruszyła? Nie wiem jak to inaczej tłumaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×