Skocz do zawartości
Gość Buson

Dentystaaa (buuu)

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś w szkole kumpel był u dentysty, ja siedziałem i czekałem na swoją kolej w gabinecie. Dentystka przez przypadek wbiła mu ten metalowy "hak" w dziąsło, upuściła go na podłogę, podniosła i konczyła dłubać... jak zobaczyłem że wzięła z ziemi i nie wytarła/przemyła i jeszcze zaczeła mu tym dłubać... stwierdziłem - nie chce mieć jego śliny i piachu z podłogi gabinetu w ustach I poszedłem jak ją spotkałem i sie pytała czemu poszedłem powiedziałem że chodzę do prywatnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kiedyś w szkole kumpel był u dentysty, ja siedziałem i czekałem na swoją kolej w gabinecie. Dentystka przez przypadek wbiła mu ten metalowy "hak" w dziąsło, upuściła go na podłogę, podniosła i konczyła dłubać... jak zobaczyłem że wzięła z ziemi i nie wytarła/przemyła i jeszcze zaczeła mu tym dłubać... stwierdziłem - nie chce mieć jego śliny i piachu z podłogi gabinetu w ustach I poszedłem jak ją spodkałem i sie pytała czemu poszedłem powiedziałem że chodzę do prywatnego

Ja to nawet u prywatnego byłem i tragedia, koszmar, nghtmare total, ogólnie tego się nie da opisać bez słowa: "ku**a mać!!!"... Nieraz mam takie nerwy, już nigdy nie pójdę do dentysty, bo to pie******e c***e!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z Dentysty ostatnim razem korzystałem w gimnazjum teraz łażę do II ponad gimnazjalnej, i jakoś się w gimnazjum dentystki nie bałem :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni być jak w stanach maska na twarz->sen-> i pobudka po wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, ze przy takim sposobie nie wszystko da sie wyleczyc. Czasem trzeba powiedziec czy jak cie kluje igla po kanalach to cos czujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nienawidzę dentystów. Jak tylko wchodzę do gabinetu, czuję ten dziwny zapach i patrzę na fotel i narzędzia to mam ochotę zemdleć Chyba zaraz pójdę jeszcze raz umyć zęby na wszelki wypadek

Zgroza....zgroza......

----------------------------------------------------------------------------------------------------

SonnyTRK.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinni być jak w stanach maska na twarz->sen-> i pobudka po wszystkim

W stanach opieka dentystyczna jest niesamowicie droga (podobnie zreszta z cala opieka medyczna ktora jest platna) a do tego narkoza jest dla wielu ludzi niebezpieczna. Wiec raczej w Polsce tak nie bedzie

Nadal jednak uzwazam ze wiekszosc dentystow to sadysci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Zostają dentystami, bo bez tego zawodu za takie praktyki poszliby siedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w stanach droga

ja jak robiłem sobie u nas w Polsce kanałowo jednego zęba to zapłaciłem 680 zł

3 wizyty po 60 minut

ale za to bez bólu i fachowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem od dentysty... Poł godziny siedzenia z rozdziabioną japą... i teraz godzine będę łaził z "zflaczałą" mordą po znieczuleniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego tu się bać? Trochę poboli i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czego tu się bać? Trochę poboli i po sprawie.

Ohhh... Jesteś taki męski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ohhh... Jesteś taki męski

Hehehehehehe xD. Nie męski, ale wypił troszkę dzisiaj to pisze głupoty ^^. Idę myć zębiska =].

Down, boże, żartuję . Każdy to bierze za żart =].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehehehehehe xD. Nie męski, ale wypił troszkę dzisiaj to pisze głupoty ^^. Idę myć zębiska =].

Jakie głupoty pisze mogę wiedzieć? Nie zagalopowujesz się przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@S!X3 - Moim zdaniem więkrzość osób nie bierze tego za żart... Jest to w sumie obraźliwe mówić ze dana osoba wypiła nie znając jej osobiście itp. Nie jestem po niczyjej stronie ale ta "dziecinada" mnie dosyć denerwuje.

-I HAVE SPOKEN !;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakie głupoty pisze mogę wiedzieć? Nie zagalopowujesz się przypadkiem?

Dla jaj, jak przegialem to przepraszam, ale to byl czysty zart x).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×