Skocz do zawartości
kill

Bomberman Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam,

Czy znalazłby się jeszcze ktoś chętny na ustawkę w tym tygodniu (albo w weekend)?

Brakuje mi 3 trophies -

Completely Unstoppable

You die so god !

Girl Power!

Trzeba sobie pomagać prawda ? ;) Będę w niedzielę w godzinach wieczornych (jakoś po 21) to wtedy mogę Ci pomóc (mam klawę, założę prywatny czat i tak będziemy się komunikować) napisz jeszcze do moich poprzednich kompanów, których opisuję wyżej, bo do Girl Power i Completely potrzebujemy 4 dziewczynki ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sobie pomagać prawda ? ;) Będę w niedzielę w godzinach wieczornych (jakoś po 21) to wtedy mogę Ci pomóc (mam klawę, założę prywatny czat i tak będziemy się komunikować) napisz jeszcze do moich poprzednich kompanów, których opisuję wyżej, bo do Girl Power i Completely potrzebujemy 4 dziewczynki ;)

Ok, wszystko super, ale niedziela (po 18) i cały kolejny tydzień jestem na delegacji, więc zero szans na grę :/.

Może uda mi się do gry kogoś dodać - mam 2 kumpli, którzy mają grę, nie mają trophies, tylko, że u nich średnio z czasem na granie.

Dodam Ciebie dzisiaj po 16 do znajomych i jeśli masz jakąś grę w której będę mógł pomóc to chętnie to zrobię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok, wszystko super, ale niedziela (po 18) i cały kolejny tydzień jestem na delegacji, więc zero szans na grę :/.

Może uda mi się do gry kogoś dodać - mam 2 kumpli, którzy mają grę, nie mają trophies, tylko, że u nich średnio z czasem na granie.

Dodam Ciebie dzisiaj po 16 do znajomych i jeśli masz jakąś grę w której będę mógł pomóc to chętnie to zrobię :)

A jutro po 21 ? Mam wolne, w czwartek do roboty na 12, więc powinno być spoko.

Póki co, nie potrzebuję pomocy z trofikami online, ale będę o Tobie pamiętał w przyszłości ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jutro po 21 ? Mam wolne, w czwartek do roboty na 12, więc powinno być spoko.

Póki co, nie potrzebuję pomocy z trofikami online, ale będę o Tobie pamiętał w przyszłości ;)

Super. Jutro pasuje :). Jeśli nikt nie dojdzie to chociaż 25 fragów w Zombie Matchu wejdzie.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to spoko, jesteśmy umówieni. Dokładnie, jak coś to wbijesz 25 zwycięstw w Zombie Match, a jak się jeszcze ktoś dołączy to dobijesz resztę.

EDIT :

Mini ustawka zakończona powodzeniem, Siemek wbił 3 brakujące trofiki w kilka chwil ;)

Edytowane przez Link396
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki jeszcze raz Link za pomoc.

Na szczęście poszło szybko i bez bólu (oprócz łączenia :) ).

Niestety nie mogą Cię plusa dać - jakiś błąd wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no fakt, łączenie z grą to masakra :) Ale jak już się połączy to jest spoko. Co do plusa to nie ma sprawy, nie pomogłem Ci dla niego, tylko dlatego że chciałem pomóc - bezinteresownie.

Pozdro !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na ustawke??

Siema.

Kaczor jeśli jesteś zainteresowany wbiciem trophy to mogę pomóc - raczej jutro popołudniu.

Jakie trophy multi już masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mam już wbite 30 meczy i kowboja. zostało to girl, 25 fragów i żeby wygrać 2 razy z rzędu. Ogólnie czasem z żonką gramy ale zazwyczaj pod wieczór. Pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br>tak mam już wbite 30 meczy i kowboja. zostało to girl, 25 fragów i żeby wygrać 2 razy  z rzędu. Ogólnie czasem z żonką gramy ale zazwyczaj pod wieczór. Pozdrawiam i z góry dzieki za pomoc.<br>
<br><br>Mogę pomóc dzisiaj - tylko dodaj mnie do znajomych i napisz o której godzinie masz czas (mi pasuje ok. 20-21). Dam się 25 razy sfragować w Zombie Matchu, wygrasz 2 razy z rzędu a 1 wygrana w strojach baletnicy starczy - można to zrobić 2-jką graczy i z 2 padami tylko. Ja zrobię u siebie 3 zawodników, Ty możesz być sam i trophy wpadnie.<br>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok ja zaraz cię dodam do znajomych mi pasi w tych godzinach.

Wczoraj udało się nam zagrać i dość szybko nabić 3 brakujące trophy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się nam zagrać i dość szybko nabić 3 brakujące trophy :).

Widzę, że wzajemna pomoc rozkręca się dalej :) Bardzo mnie to cieszy ;) Musimy się kiedyś zgadać na jakąś małą ustawkę, pograć parę rundek dla fun'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wzajemna pomoc rozkręca się dalej :) Bardzo mnie to cieszy ;) Musimy się kiedyś zgadać na jakąś małą ustawkę, pograć parę rundek dla fun'u.

Można powiedzieć, że samopomoc sąsiedzka :)

Chętnie na normalną grę bym się umówił, więc daj Link znać jak coś będziesz planował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc. Plusik dla ciebie.

Dajcie znać jakoś szybciej na tą ustawkę, my z żonką teżse zagramy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może trochę odświerzyć temat , gra ktoś jeszcze ? :)

Jak trzeba pomóc z trofikami to mogę odpalić i pomóc :).

Ale dopiero od poniedziałku (teraz prawie non stop offline).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×