Skocz do zawartości
kill

Bomberman Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

Też chetnie porobie trophy online w bomberze jak coś dodawać mnie do znajomych i zagramy. Ps id BOBSON_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skad mozna wytrzasnac ta gre ??

Kupic na ps store ja kupilem jak byla promocja chyba 29 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się grać w nią we dwoje na jednej konsoli?

Tak, bez problemu sobie pograsz. Na jednej konsoli w tę grę może max grać 7 osób o ile masz tyle padów :) Po sieci też moziecie grać w kilka osób z jednej konsoli przeciwko innym. Jak grałem po onnline to z jednej konsoli przyłaczyło się do mnie 5 osób :) Wada jest tylko taka, że grając z jednej konsoli jak masz ksywę np genowefa to obaj gracze tak będą podpisani.

PSNID: rabsonek jak ktoś chce niech dodaje i można zawsze pograć :) Milej się gra z rodakami a szczególnie jak idą jeszcze w ruch HS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad kupnem ale czy dużo ludzi gra online czy raczej pustki?

ludzi jest bardzo dużo ale strasznie mnie wkur... uciekając mi jak dostają w dupę. Jak wygrywają to się cieszą i grają jak ja mogę wygrać i jest jeszcze z 20 sekund do końca spierdzielają. Cholery można dostać. Po co takie coś wogóle wchodzi na sieć i gra ? Czasami są zwiech po online ale z rodakami jak grałem to ich nie miałem. Ogólnie gierkę polecam bo jest sporo śmiechu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy szukam osob do ustawki na trophy silver - mecz 5 osobowy, wszyscy w strojach dziewczyn - za wygrana w takim meczu jest srebro

PSN civiceg3

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy szukam osob do ustawki na trophy silver - mecz 5 osobowy, wszyscy w strojach dziewczyn - za wygrana w takim meczu jest srebro

PSN civiceg3

Chetnie sie przylacze to jeszcze potrzebujemy 3 bomberow i sreberko nasze :pardon:

PSN id: CannyPole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętnie zagram tylko, że nie wiem czy te stroje już są dostępne od razu czy je się jakoś odblokowuje. Gierkę mam dopiero od kilku dni i na razie mało grałem i nie bawiłem się jeszcze ze strojami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pogralem okolo 10 minut i stroj kobiety mialem juz dostepny a byc moze i byl dostepny od samego poczatku, nie sprawdzalem. Jest jeszcze jedno trofeum gdzie trzeba grac w stroju kowboja i wiem, ze ten na pewno trzeba najpierw odblokowac. Moze dzis wieczorem uda nam sie zoorganizowac jakas potyczke :biggrin:

CannyPole.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refresh chetnie pogram id:t0maPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, bo nowego tematu nie będę zakładał :) Kupiłem dziś gierkę w promocyjnej cenie za 18 zł. (z zamiarem kupna dla dziewczyny, lubi bombermana, i chcę żeby przekonała się do mojej konsoli) ale pograłem chwilkę i wyniuchałem, że można nabić kilka trofików. Jeśli jest ktoś chętny to proszę o PW i jakoś się zgadamy (mam 2 pady, więc może pykać będę z dziewczyną ;) ) Moje PSNid : Link396_PL

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zapraszam w weekendy na meczyki tez gramy we 2 psn: puchaczPL

Ej, no to extra, czyli jesteście chętni na nabicie trofików online ? Jak coś to wiem w jaki sposób je zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam można się jeszcze załapać na ustawkę ?

Siemka, jasne że możesz, ustawiłem się z puchaczPL na sobotę wieczór, będę grał ja, on, jego kobieta no i możesz Ty. Jak coś wyślij mi zapro, stworzymy swoją grę, a ja napiszę każdemu co robić żeby nabić trofiki online :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luz zap wyśle jak by ktoś odpadł to ja mogę moja kobieta zaprzęgnąć do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

piszę tylko w celu przypomnienia - dziś wieczorem (proponuję godzinę 22) mała ustawka w Bombermana, stworzona głównie do nabicia trofików online (jak je ponabijamy, to pogramy sobie dla zabawy ;) ) udział w niej biorą :

Link396_PL (ja)

puchaczPL (prawdopodobnie ze swoją kobietą)

pablos7865 (ewentualnie ze swoją kobietą)

Mirek1908LKS (w tym temacie nie pisał, ale wysłał mi PW i zapro na plejce - pozostali gracze - proszę go sobie dodać do znajomych)

Mam wszystkich graczy w znajomych, napiszę tutaj jakie trofea będziemy po kolei robić - proszę się dostosować. Podczas gry do komunikacji posłużą mi wiadomości wysyłane przez konsolę. Stworzymy swoją grę i powinno pójść gładko - nikt obcy nie będzie Nam przeszkadzał.

Trofiki online do zdobycia :

bron1.JPG

Completely Unstoppable - wygraj pod rząd w obojętnie jakim trybie Online z 4 graczami (wydaje mi się, że trzeba wygrać 2 razy) - czyli co robimy ? Jeden z nas rozwala wszystkich pozostałych, potem robi to 2 raz, potem pałeczkę przejmuje następny gracz :)

You die so god ! - Zabij 25 przeciwników Online w trybie Zombie Match (wiadomo, wybieramy odpowiedni tryb i sieczemy się aż każdemu wpadnie trofik - ten kto będzie ostatni będziemy się tylko ustawiać żeby mógł szybciej dobić)

silv1.JPG

The God, The Bad and the Bombed - w pełnym stroju Cowboy'a walcz z innym graczem online w takim samym stroju (zakładamy stroje - upewnij się że masz taki odblokowany) tworzymy grę i sobie gramy :)

Girl Power! - ukłon dla Pań, to samo co wyżej, tylko tym razem zakładamy strój dziewczyny (wydaje mi się, że chodzi o strój Balleriny)

The Bomb! - wygraj 30 meczy online (tutaj się dogadamy, bo będzie to ostatni trofik do zdobycia)

Trofiki wykonujemy według podanej wyżej kolejności, pierwszeństwo w zdobywaniu ma puchaczPL, potem następni i na końcu ja. Jeżeli chcesz dobić trofiki offline - napisz do mnie, a powiem Ci jak to zrobić :) Mam nadzieję, że nie będzie lipy, bo u mnie gra w online chodziła okropnie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w świecie Bombermana ;)

------------------------------------------------------------------------------------------------

EDIT

No i jesteśmy po ustawce - wszyscy powinni być zadowoleni (prócz puchaczPL, bo się nie zjawił, albo jak się zjawił to grał w coś innego)

Ja wbiłem wszystkie trofiki online (offline już miałem - więc Bomberman u mnie = 100 %), miras też (mimo problemów z jednym - wbiciem 30 zwycięstw online;) ) pablos'owi zostało wbicie jednego - jak odblokuje odpowiedni strój to mu się pomoże (pozdrowienia dla jego bardzo wyrozumiałej i pomocnej kobiety :) )

Bardzo się cieszę, że się udało, bo gra w online ma tendencje do zajebistego cięcia się - 2 razy zawiesiła mi się konsola, ze 20 razy wywalało mnie i kompanów z serwera - ale z tej walki wyszliśmy zwycięsko.

Gra przebiegała spoko, mimo że na początku panował istny zamęt i chaos. Gracze się mnie słuchali :) Było też brechowo, jako że tamtych dwóch miało słuchawki, a ja nie - skazany byłem na pisanie, więc od czau do czasu rzuciłem jakimś tekstem. Jutro postaram się opisać jak mają pozdobywać trofiki offline. Szkoda, że w Bombermanie najwyższe trofeum to Złote :)

Dziękuję bardzo ww graczom za chęć, czas, pomoc i w ogóle, mam nadzieję spotkać się jeszcze w innych grach w trybie online.

Edytowane przez Link396
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy znalazłby się jeszcze ktoś chętny na ustawkę w tym tygodniu (albo w weekend)?

Brakuje mi 3 trophies -

Completely Unstoppable

You die so god !

Girl Power!

Pewnie sam bym to nabił, ale rzadko kiedy trafiam na grę z 4 lub więcej przeciwnikami (nie mówiąc o strojach do Girl Power!).

W tygodniu pasuje mi praktycznie każdy pora, więc jeśli ktoś by się znalazł do pomocy to będę wdzięczny.

PSNid - The Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×