Skocz do zawartości
TheMichal

World Rally Championship

Rekomendowane odpowiedzi

W WRC grałem i dalej gram na PSP i jest wypas - oby niczego nie schrzanili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że WRC robione na PSP jest jeszcze grą robioną przez studio Evolution, tak jak reszta gier z tej serii na PS2.

Teraz gra zmieniła producenta na Milestone, który ma w dorobku głównie gry motoryzacyjne, jednak nie były to jakieś specjalne perły, ale złe również nie były.

Chociaż już takie Superstars grało się naprawdę bardzo przyjemnie.

Ale fani WRC spodziewają się czegoś na miarę studia Evolution, ale jak będzie to zobaczymy. Trzeba czekać na pierwsze informacje od twórców.

Brawa dla nich za odwagę i chęć podjęcia się tego, mam nadzieję, że Panowie wiedzą co robią.

Tutaj możecie zobaczyć dorobek w/w studia, które wzięło się za WRC:

http://www.gry-online.pl/S046_p.asp?id=712

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. czy ja wiem czy czekają na prace studia Evolution ?? poza licencjami na auta, trasy etc. nie mieli nic, to jest moje zdanie dla mnie najważniejszy jest model jazdy, czekam na grę WRC z modelem jazdy choćby z Richarda Bursa Rally. Mam nadzieję że nowe WRC będzie dobrym symulatorem, a nie zwykłym arcade tylko że na licencjach, co mi z licencji, pięknych tras jak jazda nie będzie sprawiała mi przyjemności. Jako wielki fan rajdów i tak i tak pewnie nabędę tą grę ale skrycie liczę właśnie na dobry model jazdy ! :)

Edytowane przez PaPaY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na grę WRC z modelem jazdy choćby z Richarda Bursa Rally.

To sie chyba nie doczekasz. Czytalem jak dzieci na padach placza, ze nie da sie prowadzic samochodu w NFS Shift! Wyobrazasz sobie, co powiedzieliby po przejechaniu 50 metrow (wiecej nie obstawiam) w Rysku? A gra to produkt ktory trzeba sprzedac... Niestety prawie nikt dzis nei kupilby gry z modelem jazdy a'la Burns. Dlatego nie ma sie nawet co nastawiac na cos takiego. W najlepszym wypadku to bedzie rajdowy model z Shifta. Czyli da sie pobawic, ale o emocjach przy piatym biegu (nawet na prostej) trzeba moim zdaniem zapomniec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz rację ale łudzę się :] podejrzewam że jakby był właśnie model podobny do Richarda to rynek USA odpadłby ;] na pewno w Europie by znaleźli się nabywcy ale nie w takiej ilości jak przy łatwym arcade. Może ktoś w końcu przestanie liczyć pieniądze i zrobi coś z pasji :) albo wprowadzić w nowego WRC dwa modele jazdy ,'o) zniszczyłeś moje marzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zniszczyłeś moje marzenia :P

Swoje tez :)

Ale powiem przy okazji, ze ostatnio mialem przyjemnosc jechac treningowy odcinek w Burnsa (scena nadal zyje, ludzie tworza nowe dodatki, a gra smiga na kazdym srednim komputerze w obecnych czasach) i wrocila tesknota za takimi rajdami. Te emocje i obawa, czy np za zakretem nie wyskoczy jakis fotoreporter... :) cud miod! Swoja droga, ciekawe jak wyglada Rysiek z PS2 na konsoli z kompatybilnoscia wsteczna... Widzial ktos?

Ale wracajac do tematu, mysle ze teoretycznie mozna to polaczyc- poprzez wlaczanie i wylaczanie pomocy, mozna byloby zrobic i sterowanie a'la NFS i takie w stylu Burnsa. Przeciez w Burnsie tez mozna bylo wylaczyc uszkodzenia samochodu i jezdzic bezkarnie po dolach i drzewach... Tylko po co robic opcje hadrcore dla 5 % klientow, skoro reszta nawet tego nie odpali... smutne to troche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ciekawe jak wyglada Rysiek z PS2 na konsoli z kompatybilnoscia wsteczna... Widzial ktos?

niestety z ps2 marnie wygląda na ps3 :/ na kompie lepiej i do tego na kompie jest ta atmosfera ludzi którzy do tej pory graja i tak jak wspominałeś wychodzą nowe trasy, auta etc. ludzie ściągają się w rajdach dostają licencje są wirtualne mistrzostwa polski, świata, ta gra po dzisiejszy dzień żyje, w tamtym sezonie sam jeszcze grałem, niestety w tym nie, ale może czas wrócić :)

a co do WRC to by było dobre rozwiązanie że pomoc w sterowaniu oraz zero zniszczeń a dla pasjonatów full zniszczenia i żadnej pomocy czysta symulacja, jeśli tak by było i do tego organizowanie oficjalnie rajdów po sieci to by było to !! ach.. rozmarzyłem się , poczekajmy na jakieś trailery i oficjalne info co do modelu jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi by w zupelnosci wystarczal model jazdy z Dirt2.

najlepszy byłby ze starych WRC, np. WRC 2 Extreme :thumbsup: Dirt ma fajny model jazdy, ale do gry o największym serialu rajdowym powinno być coś troszkę bardziej realistycznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee, tylko nie z drugiej części!

Nie pamiętasz tego lekkiego otarcia się o bandę i nagle obrót o 180 stopni?!

Ludzie na to narzekali w każdym możliwym temacie o tej grze. Zresztą wtedy to ja czasopisma czytałem i nawet tam o tym pisali, że to bolączka tej gry.

Byle jaka banda na byle jakiej trasie i otarcie dłuższe od ułamka sekundy kończyło się obrotem.

Dopiero trzecia część i każda kolejna miała genialną fizykę jazdy i chyba żadnych niespodzianek typu w/w bandy. Na kierownicy po prostu zagrywałem się w to dniami i nocami.

Nie było lepszej gry o tematyce WRC. W dodatku ta cała otoczka, te realne filmiki z oesów, z kokpitów, itd. Gra była zrobiona po prostu genialnie.

A najbardziej to mi podeszła chyba część 4. Spędziłem przy niej chyba najwięcej czasu. No i grafika jak na tamte czasy była również świetna.

Jeśli dostałbym produkt chociaż w 3/4 tak dopracowany to byłbym cholernie zadowolony.

A na fizykę jazdy ala Richard Burns nawet nie liczcie. Taka gra jest kierowana do jak największej liczby odbiorców i jeśli gra się uda to będzie to swojego rodzaju kura znoszące złote jaja.

Taka gra nie może mieć fizyki jazdy, którą chce się opanować zaledwie garstce ludzi.

Tu będzie chodzić o frajdę z jazdy z odrobiną realności, a przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o tych obrotach zapomniałem ;) Ale poza tym model jazdy nie miał praktycznie żadnego minusa - a klimatem rajdów chyba tylko Rally Championship mogło WRC dorównać. Ogólnie bardzo liczę, że nie zaprzepaszczą szansy jaką dostali wraz z licencją...

RBR był wyjątkiem jeśli chodzi o gry rajdowe - postanowili zrobić super realistyczną fizykę - ale przy obecnych kosztach produkcji zwłaszcza na konsole nie ma co na to liczyć. PC jednak pozwala na tworzenie bardziej niszowych gier...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zrobią model jazdy taki jak w RBR z tym, że niech dodadzą możliwość włączenia jakiś tam wspomagaczy w prowadzeniu. Wtedy każdy znalazł by coś w tej grze dla siebie. Jak zrobią grę arcade typu Dirt 2 to podziękuję za ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię, grałem w tą serię jeszcze za czasów PS One. Ahhh te pamiętne czasy :P Premiera maj 2010 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno kupię, grałem w tą serię jeszcze za czasów PS One. Ahhh te pamiętne czasy :P Premiera maj 2010 ?

No jasne, zwłaszcza że seria zadebiutowała na PS2 :shok: :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, zwłaszcza że seria zadebiutowała na PS2 :shok: :down:

LINK

Zwłaszcza że to potwierdzenie ;)

Edytowane przez Tonder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans na zrobienie gry z fizyką podobną do RBR'a. Do niego trzeba mieć przede wszystkim kierownicę co odrzuci większość osób... Niech zrobią jakąś trudniejszą ale bez przesady, że żeby zrobić dobry czas musze tydzień trenować i ustawiać seta...

Z drugiej strony nie może być tak jak z Colinem (jeszcze tym rajdowym), że po 2 godzinach grania wyscigi z komuterem nie stanowiły żadnego wyzwania...

Ważę teżaby reszta była dobrze zrobiona, czyli jakiś porządny tryb kariery :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LINK

Zwłaszcza że to potwierdzenie ;)

a czy to nie jest po prostu jakaś pochodna wersji z PS2 ? Tak jak Motorstorm i Arctic Edge. Patrząc na okładkę to nie mogła mieć premiery przed 2001 rokiem, czyli pierwszą częścią na PS2... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to pochodna wersja, no ale jak by nie patrzeć zagrywałem się tą grą na PS One, mam nadzieję na udaną kontynuację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie czekam na WRC, jeszcze do dziś pogrywam sobie RBR :-) ... Ogólnikowo cieszyłbym się z modelu jazdy a'la Gran Turismo, albo nawet rFactora (PC-etowego)... Rok 2010 przyniesie wiele ciekawych gier: Heavy Rain F1 2009 WRC Gran Turismo

Neil Duncanson, szef firmy ISC posiadającej prawa do serii rajdowej WRC przybliżył nieco koncepcję gry rajdowej, która trafi na rynek we wrześniu 2010. Gra WRC nie będzie tylko zwykłą ścigałka, ale też prawdziwym hołdem w stronę rajdów samochodowych.

Duncanson potwierdził tym samym, że studio Black Bean Games pracuje w pocie czoła nad grą na licencji WRC. Tytuł nie będzie zwykłą wyścigówką, ale w połączeniu z technologią iOpener da możliwość ścigania się z prawdziwymi kierowcami. Szef ISC ubolewa nad brakiem prawdziwej gry rajdowej i wraz z całą ekipą Black Bean Games oraz ISC chce przywrócić fanom rajdów i cyklu WRC możliwość wirtualnego ścigania.

WRC 2010 będzie tworzone w oparciu o technologię iOpener, a co za tym idzie do gry zostaną przeniesione wszystkie odcinki specjalne z Rajdowych Mistrzostw Świata. Dzięki wykorzystaniu GPRS, twórcy gry dokładnie zeskanują wszystkie odcinki z rajdów, znajdujących się w kalendarzu WRC 2010 i przeniosą je do gry. Tak więc, w grze znajdą się nawet przeszło trzydziesto kilometrowe odcinki specjalne.

Gra da możliwość równoczesnego ścigania się z prawdziwymi kierowcami podczas poszczególnych eliminacji WRC. Nie wiadomo jeszcze czy takie zawody będą się odbywać na dystansie całego rajdu czy tylko na wybranych odcinkach, ponieważ cały projekt nie należy do łatwych w wykonaniu. Duncanson powiedział, że w grze na bieżąco będzie mógł być wyświetlany onboard prawdziwego zawodnika jadącego dany odcinek. Co za tym idzie, jadąc w rajdzie gracz będzie mógł równocześnie monitorować przejazd np. Loeba.

Oczywiście do gry trafią wszystkie auta i kierowcy oficjalnie zgłoszeni do cyklu. Przypomnijmy, że w WRC 2010 będą oddzielne klasyfikacje dla WRC, Juniorów, Production Cars oraz aut S2000, wśród których wystąpi Michał Kościuszko. Fani polskich rajdów będą mogli wcielić się w Michała, bądź spróbować go pokonać na odcinku. Jeżeli gra zyska popularność to całkiem prawdopodobne, że w 2011 roku do WRC Game trafi Rajd Polski. Gra zostanie wydana na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3.

Pobrane z forum psx extreme.. Zastanawiam się ile w tym prawdy będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli prawdą będzie przynajmniej te wszystkie odcinki specjalne to ja nie mam więcej życzeń i nareszcie dostaniemy marzenie każdego fana rajdów - w 100% oddane trasy OSowe, a co za tym idzie klimat i otoczkę rajdową. Jeśli ISC jest w ten projekt zaangażowane to o model jazdy też nie ma co się martwić, bo gniota jako oficjalnej gry rajdowej by nie wypuścili. Chociaż o fizyce RBR też nie ma co marzyć (chyba, że jakiś tryb hardcore się pojawi :)). Te onboardy itp. mogą być ciekawym bajerem, ale pewnie będą płatne, a esencją gry i tak będzie walka z czasem i wirtualnymi kierowcami. Albo żywymi, ale innymi graczami w online jeśli będzie, a nie z Loebem :whistling: Masakra się zapowiada, nie mogę się doczekać jakiś nowych materiałów o tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten "news" jest strasznie dziwnie przetłumaczony. Chciałbym zobaczyć prawdziwe źródło tego, w oryginalnym języku.

Bo ta możliwość ścigania się z prawdziwymi kierowcami to przecież na pewno nie chodzi o to, że w rzeczywistości będzie siedział po drugiej stronie jakiś kierowca WRC, tylko że w grze będą wszyscy kierowcy biorący udział w WRC. Tzn. na pewno każdy to wie, ale pierwsze wrażenie miałem dość dziwne.

Fajnie by było, jakby na każdej trasie był realny rekord przejazdu.

Dlaczego onboard miałby być płatny? Jedziesz sobie, a w małym okienku gdzieś w kącie masz po prostu kamerkę ze środka fury przeciwnika i tyle, bo przecież o to chyba chodzi.

Wszystkie odcinki bardzo cieszą, najbardziej rzecz jasna ucieszy Polska. Ale oby Panowie czasem nie poszli w ilość zamiast w jakość. Bo wolę mieć o połowę mniej wszystkiego, a model jazdy, zniszczeń, itd. dopracowany w każdym calu.

Nie wiem czemu nikt nie wspomniał o poprzednich częściach WRC, ale model jazdy taki jak był chociażby w części 4 byłby po prostu świetny. Chyba najlepsza gra rajdowa na konsolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja również czekam na OSy :) Jak gra się pojawi to od razu kupię kierownicę, a teraz nie ma takiego bodźca do kupna kiery xP. GT5 dopiero w lato, a żal żeby się kurzyła pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby byli wstanie zrobić wszystkie odcinki z mistrzostw świata. Z reguły w grach rajdowych jest ok 40-50 OSów, na które średnio potrzeba 3-4min na przejazd (wiadomo są wyjątki - krótsze i dłuższe). W rajdowych mistrzostwach świata każdy rajd (w poprzednim sezonie było ich 12) ma po około 15-18 odcinków i praktycznie każdy ma kilkanaście, a niekiedy i kilkadziesiąt kilometrów. Łączny czas przejazdu takiego rajdu wynosi ok 3h. Nie wierze, że będą wstanie odwzorować tak dużą ilość odcinków na porządnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaprezentowano juz gampelay z tej gry ?? jestem ciekawy jak ta gra bedzie sie prezentować pod względem graficznym i nie tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×