Skocz do zawartości
TheStormCrusher

14 Październik

Rekomendowane odpowiedzi

No jak co się dzieje? Śnieg pada. Niektórzy młodzi pewnie są zdziwieni tym faktem gdyż przez ostatnie ~5 lat nie uświadczyliśmy porządnej zimy. W latach 90 było normalne takie cóś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciężko będzie z tego śniegu zrobić bałwana. Sanki też na razie odpadają, póki ziemia nie zmarznie na tyle żeby nie topić opadu.

Tak przy okazji: 14 Października ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak co się dzieje? Śnieg pada. Niektórzy młodzi pewnie są zdziwieni tym faktem gdyż przez ostatnie ~5 lat nie uświadczyliśmy porządnej zimy. W latach 90 było normalne takie cóś :)

Racja :(

Nawet w tamtym roku ledwo co popadało :D Na sanki i zabawy w śniegu to jestem za stary, ale fajnie by było popatrzeć na takie wielkie zaśnieżone chodniki i drzewa, wszędzie biało!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam śnieg ale jedynie na stokach. Tak na co dzień to mnie on bardziej irytuje. Dzisiaj na ulicach, ograniczona widoczność, ogólnie nie przyjmenie :pinch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sanki i zabawy w śniegu to jestem za stary, ale fajnie by było popatrzeć na takie wielkie zaśnieżone chodniki i drzewa, wszędzie biało!

popatrzeć można, ale chodzenie w błocie pośniegowym sięgającym kilku cm albo skakanie po kałużach otoczonych śliskim tym właśnie błotem już takie fajne nie jest... :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz snieg, wiec Swieta beda pewnie sloneczne - i niestety z roku na rok bedzie prawdopodobnie coraz gorzej.

Z drugiej strony fajnie, jest jakas odmiana od tej szarej rzeczywistosci.

W gnieznie tylko deszcz i deszcz - ani sladu sniegu. A szkoda, lubie bialy kolor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wstaje 14.10.2009 8:30 LOL kupa śniegu tylko że: Bałwana da się ulepić ale na dziś już go prawie nie ma.

Sanki nie jeżdżą

Dziwne było dla mnie że w październiku śnieg

do tego dochodzi brak prądu internetu ... I zasięgu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak a zima znow zaskoczyla drogowcow.

Czy co roku padajacy snieg w Polsce musi oznaczac kataklizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×