Skocz do zawartości
ONE

Nba 2k10

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi w tym trophy?

Dunk-Off Trophy

Defeat any challenger in a Dunk-Off.

Co to jest dunk-off?

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miał ktoś taki problem,że zrobił wymagane rzeczy żeby zdobyć trophy a nie dostał go?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym trophy?

Dunk-Off Trophy

Defeat any challenger in a Dunk-Off.

Co to jest dunk-off?

z tego co znalazlem w necie to jak wygrasz konkurs slum dunk sprite to przyjezdza limuzyna jakis kozak od pakowania (np. bryant, carter, howard itp.) i rzuca ci wyzwanie. po jedenym slum dunku i kto lepszy ten wygrywa dunk off :) ale podobno poziom jest powyzej 90 pkt. :)

ja wygralem sprite slum dunk i do mnie nikt nie przyjechal...:( popodbno caly konkurs trzeba wygrac a punkty w sumie zebrane nie moga byc mniej niz ....???? ....i tu nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się już udało to zrobić :) wygrałem chyba Carterem i miałem ok 260 pkt i przyjechał Bryant i go rozwaliłem :) Wcale nie był taki dobry bo pierwszy wsad mu nie wyszedł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w "earn the positive temmate rating in online Team Mode:?? Gram online i w Player card widzę ze ocenili mi pozytywnie a nie dostałem tego trofea. ;/ Czy ktoś może mi pomóc ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w "earn the positive temmate rating in online Team Mode:?? Gram online i w Player card widzę ze ocenili mi pozytywnie a nie dostałem tego trofea. ;/ Czy ktoś może mi pomóc ;]

to trofeum nie dziala confused.gif

mimo wielu prosb graczy 2k polozylo lache na graczy i nie ma zamiaru wypuszczac patcha naprawiajacego ten blad - TEGO TROFEUM NIE DA SIE ZDOBYC!

...jesli ktos jest lowca platyn niech nie kupuje tej gry, widok 98% trophy bedzie go przesladowal do konca zyciabiggrin.gif

ja osobiscie nigdy juz nie kupie gry ze stajni 2k - najpierw zjebane granie online a teraz to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem mieć platynę w NBA, tak się starałem ;/ no niee. /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×