Skocz do zawartości
Kuba

Problem z graniem firmware

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem sobie dzisiaj colina i odrazu mi sie ps3 zaktualizowala do 1.83 i po wgraniu na dysk twardy nowego firmware pojawil mi sie taki komunikat connect the controller using USB cable and the press the PS button !! i wziolem podlaczylem kabel usb do pada i nic klikam na znaczek ps na padzie i nic nie wlacza sie tylko go laduje :( 

przed wgraniem mialem chyba troche rozladowanego ale nie na maxa :) wiec czekam troche i go znow odlaczam i nic dalej diody od pada migaja tak jak byl by rozladowany !! pomocy ??? mam go na maxa naladowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rauko

Sam proces instalacji fireware się jeszcze nie rozpoczął, więc resetnij konsolę bo chyba się coś przywiesiło - albo poczekaj jeszcze na czyjść inną opinię.

Naładowanie pada nie ma znaczenia przy podłączeniu pada przez kabel - powinien odrazu działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj pada zresetować pod nim jest taki guzik na wykałaczkę :P

Podłączyłeś go poprzez usb? naładowanie pada wtedy nie ma nic do rzeczy imo ;/

niech się ktoś jeszcze wypowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie klikam na przycisk od wylaczenia ale sie nie da !! co mam stylu na przycisku wylaczyc ???? tak przez usb !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rauko

Spróbuj jeszcze pada resetnąć, jak nic nie da to nie masz innego wyboru jak z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytko OK wylaczylem konsole na przycisku i i zrestartowalem pada i teraz jest wszytko Ok ! ide smigac w colina :) dzieki za szybkie odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×