Skocz do zawartości
ONE

Tekken 6

Rekomendowane odpowiedzi

dziś dostałem swój egzemplarz :D

ultima.pl pozytywnie mnie zaskoczyła :D

Jeśli chodzi o grafikę w tekken 6 to w sumie jak dla mnie szału nie ma, taka podrasowana T5 z nowymi postaciami ;)

Areny walk ładnie wykonane, posiadają elementy które można uszkodzić jak np. drewniany płot który się niszczy po każdym uderzeniu postaci czy samonaprawiająca się drewniana podłoga, na której zostają ślady po upadku postaci lecz po chwili zanikają co wygląda tak jakby uszkodzenia same się naprawiały.

Jest tu pełna modyfikacja postaci a do tego masa ubranek jak do simsów, postacie możemy przebierać na wiele sposobów, jak włosy, grzywkę, oczy, ramiona, twarz, nogi, ręce itp a kończąc na dodaniu aury.

Na samym początku razi po oczach loading i jego czas (polecam zainstalowanie gry na HDD co trochę przyspieszy sprawę)

Jeśli chodzi o prezentacje postaci przed walką to wolałem te z T5 czy TDR gdzie był to obrazek 2D a tutaj mamy tak: pojawia się napis np Lili vs Paul, loading i czekamy aż pojawią się ich sylwetki w 3D i po chwili zaczyna się walka.

Story mode

Wybieramy sobie postać i lecimy po mapie świata przechodząc dość krótkie plansze, na których tłuczemy przeciwników jak w tekken force mode z t3 a na końcu każdej planszy znajduje się boss (jeden z zawodników obecnych w t6 po którego pokonaniu pojawia się on na liście wyboru postaci w story mode). Towarzyszy nam Alisa Bosconovitch, która pomaga nam pokonać pojawiających się przeciwników. Nasza postać jak i Alisa posiada pasek energii, który uzupełniany jest przez pozostawione po pokonanych przeciwnikach kurzych jajkach lub po prostu dużej, białej kurze :P z tą różnicą, że nasza postać posiada apteczkę na wypadek gdyby przeciwnicy wyzerowali pasek energii Alisy i wtedy z pomocą posiadanego sprzętu medycznego ją reanimujemy. Po przejściu 2 etapów pojawia się lokacja ARENA gdzie odkryte podczas rozgrywki postacie możemy przetestować w walce z komputerem jak podczas arcade mode z tą różnicą, że przejście areny odblokowuje filmiki do danej postaci. Ostatnim przeciwnikiem w ARENIE jest Azazel, rozmiarami przypomina Ogre z T3 a z charakteru Jinpachi'ego z TDR. Strasznie wkurzająca postać, trochę trzeba się pobawić aby go pokonać. Czasami tak się rozkręci, że pozamiata naszą postacią podłogę, ma mnóstwo irytujących ciosów podobnie jak je miał Jinpachi.

Rozbroiło mnie to, że w story mode postacie rozmawiają ze sobą po angielsku i po japońsku np Eddy do Jin'a (Eddy leci po angielsku a Jin po japońsku ale widać chłopaki się dogadują :P )

Online

Nie wiem jak u innych ale u mnie na łączu 1mb przez wifi to różnie chodzi, raz w miare szybko, raz zamula (dodam, że przy KZ2 czy U2 granie online śmiga mi idealnie).

Zazwyczaj musiałem klepać przyciski z lekkim wyprzedzeniem ale jakoś da się grać ;)

Połączenie z serwerem nie trwa długo a dodatkowo po połączeniu z przeciwnikiem na dole ekranu pojawia się ikonka reprezentująca siłe sygnału połączenia. Wygląda tak jak zasięg w telefonach komórkowych. Walka toczy się do 3 wygranych rund (chodzi o mecze rankingowe).

Jest taka jedna plansza na której znajduje się targ a po arenie biegają świnie, jeśli strzelimy przeciwnika tak aby w nie wleciał to zaczną się one odbijać jak piłki. Może i fajny efekt ale w moim przypadku przy większej rozrubie to w tym miejscu konsoli brakowało powietrza i gra się zacinała.

Jakąś godzine temu w TOP10 widziałem jednego polaka, więc od samego początku nasi ustawiają reszte świata :D

Pograłem jakieś 2 godziny, więc na razie tylko tyle mogę napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra podobno juz doszla i czeka na mnie w domu jak wroce to dzis zaczynam gre :> mozna mnie dodac do listy id: puchaczpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już grałem i uczucia mam mieszane. Zresztą skoro zamówiliście to zobaczycie sami. Narazie denerwuje mnie brak co-op`a.... aaaaa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia zagram z kims online

psn arqueekr

Coz duzo mowic, nie jestem graczem ani slabym ani dobrym, raczej srednim sredniakiem ;) Zawalczy ktos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z checia zagram z kims online

psn arqueekr

Coz duzo mowic, nie jestem graczem ani slabym ani dobrym, raczej srednim sredniakiem ;) Zawalczy ktos?

A chętnie z Tobą powalczę :) moje PSNID to rabsonek. Niestety w tygodniu zazwyczaj pojawiam się w godzinach wieczornych czyli 20.00 - 21.00. Nie jestem typem zawodnika uciekającego jak mi nie idzie lub coś w tym stylu i takich ludzi też nie znoszę :) Daj cynk co i jak lub wyślij mi zaproszenie na PS3. Jak wróce z pracy to przyjmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chetnie sobie powalcze, nick wowerr ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zazwyczaj wieczorem ale bywam i chetnie powalcze. psn dewoners

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także chętnie oklepie komuś maskę lub ktoś oklepie moją :P Przy PS3 jestem codziennie w różnych godzinach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Również chętnie zagram. Nick: HITOKIRI PL jestem typowym średniakiem. przynajmniej tak mi się wydaje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

psn : aftea

15 mbit chello

poniedzialek - piątek po 18 i weekendy :)

Edytowane przez aftea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

nick na PSN: CinekRychu

na konsoli nie gram w jakiś określonych godzinach ale mimo zapraszam do wysyłania zaproszeń czy wspólnych sparingów, jak większość jestem typowym średniakiem :)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos chetny to zapraszonka prosze wysylac na psn id: kikzzz :) chetnie powalcze ale odrazu mowie ze moj poziom jest daleki od idealu bo to moj 1 tekken w zyciu ;D dlatego chetnie sie czegos naucze od lepszych :] pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z miłą chęcią także potekkenie z kimś z rodzimego kraju mój ID to Biz_SnD, gram dużo i jestem dosyć często na ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam rowniez pogram moj nick to kiewicz-alien.

Przecietniak ze mnie;)

Gram roznie ale najczesciej od 22 do ??.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rownież pogram psn id freezy89 ale dopiero gdy wyjdzie patch.. niechce sie męczyc teraz online :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się zapisuje do gry PSN ID Sieku_R :)

powiedzcie czy wam też się muli tekken 6 online ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie deszcz popada i nie mam internetu wogole :D a co do tekkena to chodzil mi bardzo dobrze bez lagow itp mam lacze neo 1Mb/s tak samo pss chodzi elegancko

ma ktos jeszcze lacze 512 ? poniewaz zastanawiam sie czy nie zmniejszyc predkosci ale nie wiem czy na takim sie wogole da grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam 2MB i mi laguje :(

czy może da się jakoś server polski ustawić ???

bo może do chin ja tam lece przez kable :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×