Skocz do zawartości
kill

Eyepet

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba za jakieś zadanie na złoto (nie wiem, czy nie za to ze skakaniem, oby nie) dostaniesz lepszą trampolinę, może pomoże

No właśnie odblokowałem lepszą trampolinę bodajże w 11 lub 12 dniu programu i jakoś zaliczyłem to zadanie ze skakaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z zadaniem kręglowa perfekcja, nie wiem jak trafić kręgle które są odwrócone (bodajże jest to 3-4 rzut), nic mi nie pomaga info że najlepiej celować w środkowy kręgiel bo celuje i jakoś mi nie zbija wszystkich. Czy ktoś ma jakiś pomysł??? bo mój rekord to 6 a chcem mieć Złotko :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem rade tera 12 dzień robie :P

Edit: Koledzy platynka, thx za pomoc

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak zdobyc ciasteczka o roznych smakach?Mam tylko standardowe i specjalne.Mam juz nasiona owocow a nie wiem jak zrobic aby wpadly smakowe ciastka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do ogrodu, zasadź nasionka, podlej je, a potem ogołoć z owoców. W ten sposób zdobędziesz nowe ciacha. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszisz je trącać ręką, tak jakbyć kogoś policzkował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja się męczę z trofeum z rybkami :(

Wszystkie dni odblokowane, przechodzę każdy dzień ponownie i nic.... Wszystkie rybki są widoczne w menu -rzeczy zdobyte....

Ktoś ma jakiś pomysł???

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprędzej nie masz tych (chyba) 5 rybek, które łowił się na samym poczatku.

Włącz łowienie i każda jedną złowioną rybkę wrzucaj do akwarium.

Sam miałem tak samo, ale wpadło po ~10 minutach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam taki problem z odblokowaniem 2 nagrod z zestawu ogrodowego i za cholere niewiem jak i gdzie tylko to mi brakuje do platynki, zna moze ktos jakas kombinace lub triki ??? moze te same kolory roslin ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wykop wszystkie dołki,następnie wyjdź z zestawu ogrodowego i ponownie wejdź, i znowu tak samo wykop dołki i prawdopodobnie wpadnie za 2-3 razem. U mnie ta taktyka działała powodzenia xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to niesamowicie dobija do skakanie na trampolinie, za cholere nie potrafie zrobic 6 metrow... bawie sie w to 2 dzien i rekord byl 5.86... litosci, to jest tragedia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Wraz z wykonywaniem poszczególnych zadań zdobędziesz lepszą trampolinę i załatwisz to bez problemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trampoline dalem dzisiaj rade za 1 razem - mialem niezlego farta :) Strzasznie tez meczylem sie z "Wysokie C" - 'spiewalem' z 2 godziny i nic, tragedia. Udalem sie jednak do takich rozwiazan (to byla ostatecznosc):

14y4l4z.jpg

I wiecie co? Pomoglo :) Ciezko bylo znalezc ocpowiednie tony ale wyszukanie ich zajeli mi jakies 20 minut. Po ich znalezieniu zaliczylem zadanie za 1 razem :)

Dobrze, ze osobno mam monitor i tv od ps3 bo nie zrobilbym tego. No wiec gdyby ktos mial podobny problem:

zalozyc naszej kamerce sluchawki ;d scignac program sony acid music studio (ok 70mb, 30-dniowa wersja) - dzwieki, ktore dzialaja:

ocarina (patch 79) - tam potestujcie sobie ktore klawisze, nie jest tego duzo, wazna tez jest odpowiednia glosnosc.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy trofeach Best Friends, Excellent Owner oraz Fish Fascination (glaskaj zwierzaka przez 30sek 5 dni z rzedu, zdaj 20 raportow oraz wypelnij akwarium kazdym rodzajem ryb) mozna po prostu przestawiac czas w konsoli?

/e: niby wyczytalem gdzies to:

"To trofeum możemy połączyć np. z łapaniem rybek lub z odblokowywaniem nagród za raporty zdrowia kiedy to będziemy (oczywiście nie musimy ale tak jest najszybciej) przestawiać datę w konsoli na kolejne dni.ę

ale wole byc pewien, poprosze o jakies potwierdzenie czy to dziala od osoby ktora tka robila :)

Edytowane przez diz4ster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można przestawiać datę w celu szybszego uporania się z raportami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, to widze, ze czeka mnie troche zabawy (jeszcze jakies 20 razy) :)

To w sumie jeszcze zostaly mi te raporty i platynka (bo wraz z raportami wpadna tez trofea za rybki oraz za wszystkie nagrody).

Generalnie latwa i przyjemna ta platyna - w zasadzie wszystko zrobilem z mlodszym braciszkiem, mial przy tym kupe zabawy a mi podskoczyl troche level ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum Fish Fascination (wypelnic akwarium kazdym rodzajem ryb). No wiec mam odblokowane wszystkie ryby (sprawdzilem w nagrodach, mam ich 15) a trofeum nie wpadlo... co jest nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie nie złapałeś jeszcze tych rybek które były w pierwszym zadaniu o wędkowaniu,też tak miałem odblokowane w nagrodach, jest ich chyba pięć. Złap je wszystkie, wrzuć do akwarium i trofek powinien być twój

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć jak dostać wszystkie nagrody? wiem że w menu wybieram nagrody i te które mam zablokowane to jak na nie najadę to się pokazuje jak odblokować. Nie zawsze to działa, tz mam na przykład zablokowaną nagrodę gdzie pisze że ją odblokuję w wyzwaniu z trampoliną, no to idę wybieram te wyzwanie z dnia i skacze, zdobywam złoto i tak 2-3 razy i żadna nagroda się nie pojawia. podobnie jest z innymi... :( ile razy trzeba to robić żeby te ukryte się pokazały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy może mi ktoś powiedzieć jak dostać wszystkie nagrody? wiem że w menu wybieram nagrody i te które mam zablokowane to jak na nie najadę to się pokazuje jak odblokować. Nie zawsze to działa, tz mam na przykład zablokowaną nagrodę gdzie pisze że ją odblokuję w wyzwaniu z trampoliną, no to idę wybieram te wyzwanie z dnia i skacze, zdobywam złoto i tak 2-3 razy i żadna nagroda się nie pojawia. podobnie jest z innymi... :( ile razy trzeba to robić żeby te ukryte się pokazały?

nagrody wyskakuja losowo , jak masz zaliczone wszysykie dni na zloto to pobaw sie zwierzakiem normalnie wybierajac trampoline i skacz tak dlugo az wyskoczy nagroda wtedy ja zlap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś z was jak zrobić trofeum zakupocholik. Nie mam żadnego darmowego przedmiotu. Tylko trzy po 10zł. I jeszcze jedno. zeby zdobyc ostatnią nagrodę muszę użyc "porysujemy" Ale mam to wyszarzone i dupa. Wszystkie trofea wpadły oprócz tych tych dwóch :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×