Skocz do zawartości
DonBolass

Czarny Ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z moim ps3 40gb, konsolka dzialala bez zarzutu az do wczoraj gdy przepinalem ja ze zwyklego tv na lcd, podlaczylem konsolke tak jak zawsze kablem HDMI, zrobilem twardy reset, telewizor wskoczyl w 576p i nic, ekran czarny, zrobilem wielokrotnie twardy reset(zawsze dzialal od razu) i nic nie pomoglo, probowalem na innym telewizorze, na innych kablach , wrocilem na cinche, nic, zawsze tak samo, tv wyglada jakby wskoczyl w dobry tryb , konsola tez ale ani dzwieku ani obrazu...

Z gory dziekuje za pomoc

donbolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z moim ps3 40gb, konsolka dzialala bez zarzutu az do wczoraj gdy przepinalem ja ze zwyklego tv na lcd, podlaczylem konsolke tak jak zawsze kablem HDMI, zrobilem twardy reset, telewizor wskoczyl w 576p i nic, ekran czarny, zrobilem wielokrotnie twardy reset(zawsze dzialal od razu) i nic nie pomoglo, probowalem na innym telewizorze, na innych kablach , wrocilem na cinche, nic, zawsze tak samo, tv wyglada jakby wskoczyl w dobry tryb , konsola tez ale ani dzwieku ani obrazu...

Z gory dziekuje za pomoc

donbolass

może rozwaliłeż sobie wyjście hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to "syndrom" HDCP -poszperaj w necie i poczytaj o High-bandwidth Digital Content Protection.

Ewentualnie uszkodzenie portu HDMI w konsoli.

Edytowane przez AGArtha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×