Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem gioteck ex-01 i po odłączeniu od ładowania nie chcę się włączyć. (działa tylko na usb) -,- muszę go dać do reklamacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/speedlink-xanthos-x360-ps3-pc-headset-lodz-i3591875825.html panowie takie cos by bylo dobre czy gowno i nie polecacie?

 Jak nie przeszkadza Ci, że są na kablu to bierz. Dupy nie urwą, ale zawsze to HS za cenę mniejszą niż słuchawka. Jak chcesz dobrej jakości i bezprzewodowe, to kup HS Sony. Ogólnie Speedlink jak dla mnie robi akcesoria bardzo "średniawe". Wybór należy do Ciebie. Pamiętaj, że spędzisz w tym czymś setki godzin...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kupuję bo jutro używany hs.

Czy jak chcę go zresetować to musi być ta funkcja robiona na tej konsoli do, której została ona sparowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem...

 

Mam takie słuchawki : 

 

http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-ax-180-dla-graczy-i3525752207.html

 

i nie mam pojecia jak je podłaczyc... może mi ktoś powiedziec co musze zrobic żeby to działało ??

 

z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

mam pytanie, jestem akurat w Kanadzie i mam mozliwosc kupic headset ps pulse za ok. 350 zl. Za ta cene zapewne warto ? Czytalem o plusach i minusach. Dodatkowo wyslalem zapytanie do Sony z pytaniem o gwarancje, czy sprzet kupiony w Kanadzie mozna reklamowac lecz jeszcze mi nie odpisali. Spotkal sie ktos juz z tym pytaniem ? Jest mozliwosc reklamowania (w  razie czego) kupionego sprzetu poza Europa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, za cene 350zł dostane coś lepszego niż oficjalny headset od sony? może ktoś ma jakieś dobre propozycje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie najlepsze słuchawki w taniej cenie?? Kiedyś już mi jakieś fajne podawali takie popularne ale zgubiłem ten link:(

 

http://allegro.pl/sluchawka-bluetooth-headset-ps3-czarna-4console-i3593956366.html

 

i co sądzicie o tych?

Edytowane przez retsam94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie najlepsze słuchawki w taniej cenie?? Kiedyś już mi jakieś fajne podawali takie popularne ale zgubiłem ten link:(

 

http://allegro.pl/sluchawka-bluetooth-headset-ps3-czarna-4console-i3593956366.html

 

i co sądzicie o tych?

Zamiast "gubić" linki, polecam zapamiętanie i nie zgubienie nazwy polecanego HS. Można potem łatwo takowy odnaleźć w Sieci.

Za cenę podaną w linku kupisz spokojnie oficjalny HS Sony i tak też polecam Ci zrobić. Wystarczy tylko poszukać.

Nadal nie rozumiem upierania się ludzi na te wszystkie tanie zamienniki. A co tam, yebać komfort grania, ważne żeby było tanio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu  nie mam pojęcia na tym dlatego pytam was a też nie chce dużo wydać

 

O już mam te słuchawki Gioteck headset:)

 

http://www.ceneo.pl/25074804

 

http://www.ceneo.pl/13148425

 

polecacie?:)

Edytowane przez retsam94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz Ci je polecano to nie wiem po co pytasz ponownie. Sam mam 01 i mimo ze tanie to jestem bardzo zadowolony, ludzie grajacy ze mna tez nie narzekali do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć te słuchawki z giotecka ex-01 do ps3?? Na jaki kolor mają migać diody, nie ma instrukcji po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłączyć te słuchawki z giotecka ex-01 do ps3?? Na jaki kolor mają migać diody, nie ma instrukcji po polsku.

jest wszystko w instrukcji napisane wraz z obrazkami. Jedyne co to u brata po instalacji nie działały. Dopiero jak je całkowicie naladowal to było wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się pogubiłem w hs tematach więc krótkie pytanie: jak ustawienia żeby dźwięk był w hs pulse elite i na telewizorze? Brat podziwia jak tłukę multi i na razie jest w świecie ciszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam zamiar, kupić jakiś tani ale dobry HS na początek. Potem kupie coś z wyższej pułki.

Zastanawiam się nad gioteck EX-01,EX-02,EX-03 który z tych wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Trittony

-z nizszej polki Ax 180

- z wyzszek AX pro 5.1

Wytapane z S2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Trittony

-z nizszej polki Ax 180

- z wyzszek AX pro 5.1

Wytapane z S2

HS z wyższej pułki jaki kupie to Tritton AX 720. Mi bardziej chodzi o te z gioteck bo są tanie i podobno dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Szukam dobrych słuchawek do PS3, przeczytałem z 10 stron wstecz i nie znalazłem konkretnej odpowiedzi, a nie chce mi się czytać 150 stron, szczególnie że większość z nich jest już zapewne przeterminowana. 

Tak jak wspomniałem - poszukuję dobrych słuchawek:

-z możliwością podłączenia do PS3 (kablem optycznym), ale również współpracujące z PC (jack)

-przeznaczenie: głównie do gier na PS (zależy mi na dobrym pozycjonowaniu w grach FPS), ale dobrze by było jakby fajnie spisywały się również przy muzyce/filmach,

-z kablem czy bez? - nie robi mi to różnicy, ale kabel musi być długi (ok. 4m),

-preferuję słuchawki zamknięte i z mikrofonem,

-5.1/7.1 czy stereo? - niestety nie wiem. Opinie są różne, jedni mówią że 5.1 to szajs "bo się nie da na takiej powierzchni", "głośniki za blisko siebie", "dobre stereo jest lepsze" itd. inni bardzo zachwalają. Osobiście nie używałem słuchawek z takim systemem i nie jestem do niego uprzedzony. Zdam się na Waszą opinię,

-cena bez większego znaczenia, jeśli idzie za nią odpowiednia jakość.

Czytałem wiele tematów, wybrałem kilka modeli, które sprawiają fajne wrażenie:

-SONY ELITE PULSE HEADSET 7.1 PS3 - sprzęt dedykowany od Sony (jak współpracuje z PC?). Bezprzewodowe - z jednej strony +, ale z drugiej pytanie, czy spiszą się równie dobrze jak słuchawki na kablu (szumy, jakość dźwięku)? Nie najwyższa cena (ok. 500 zł).

-SONY MDR-DS6500 7.1 3D - kolejny headset od Sony. Brak podłączenia przez jack, ale jest cinch (przejściówka zda egzamin?). Bezprzewodowe - j.w. Cena większa niż w przypadku poprzednich (650 zł), czy jakość też jest lepsza?

-Tritton Pro+ 5.1 Surround Headset - słuchawki przez jednych polecane, przez innych wyklinane. Najwyższa cena z wymienionych (700 zł). Czym ten model różni się od innych z tej serii (oprócz ceny)? Chodzi mi o modele: AX PRO+ TRUE 5.1 (500 zł), MAD CATZ-TRITTON AX PRO+ 5.1 (550 zł). Czy może jest to tylko kwestia nazewnictwa na allegro? :P

-Scharkoon X-Tactic SR - najtańsze z mojego zestawienia (400 zł), czy najgorsze? System 5.1. Przewodowe.

-Scharkoon X-Tactic S7 - następca SR'ek. System 7.1. Cena niewiele większa od poprzednika (450 zł).

 

Które z tych słuchawek byście polecili, czy może jeszcze jakieś inne? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! 
Nadszedł dla mnie czas aby kupić słuchawki do PS3/PC. 
Moje kryteria to: 
-Dobre Do gier FPS na PC/PS3 
-Mikrofon o dobrej jakości 
-cena od 150 do 200 zł. 
Podawajcie swoje typy wink.gif 
Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to wygląda z naładowaniem Hedseda posiadam Gioteck EX-01 gdy podepnę go pod USB to świeci się jednostajnie dioda na zielono wiec jest naładowany na full ? i drugie pytanie daje jakiś dźwięk gdy ma sie juz rozładować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to wygląda z naładowaniem Hedseda posiadam Gioteck EX-01 gdy podepnę go pod USB to świeci się jednostajnie dioda na zielono wiec jest naładowany na full ? i drugie pytanie daje jakiś dźwięk gdy ma sie juz rozładować ?

Po naladowaniu, ta zielona dioda przestanie sie swiecic. Jak bateria bd sie rozladowywac, to z minute przed uslyszysz "pikajacy" dzwiek w sluchawce ;p

Edytowane przez Voltix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie mi jakies dobre słuchawki z HS i żeby było dobrze kroki słychać do 200zł :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem zakupiłem hs gioteck ex-02s od dobrej firmy. i gdy paczka doszla rozpakowalem ją,chcialem odpalic nic sie nie swieci.. no to podłączam do ps3 kablem zeby sie naladowala nic sie nie swieci... co sie dzieje? Prosze o pomoc!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może co pokombinować w ustawieniach ps3 żeby dźwięk leciał zarówno do headsetu sony pulse elite jak również do głośników tv???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić słuchawki tylko i wyłącznie do gier, będę ich używał do PS3 i PC, mój budżet to tak +/- 300zł i wybrałem sobie dwa modele mianowicie Sony Wireless Stereo Headset (ten starszy) oraz Tritton AX 180. Co bardziej polecacie? Czy może coś innego?

Edytowane przez Przemo033

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×