Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis dostalem gioteck ex-01 i mam w zwiazku z powyzszym pytanie:

Czy to dziala normalnie w trakcie ladowania czy trzeba wylaczyc zeby mogl sie naladowac? Bo rozumiem, ze moge spokojnie ladowac takze przez usb w kompie czy z kontaktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa normalnie w trakcie ładowania...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny z Sony albo coś z Giotecka - EX-02 / EX-03...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiłem się w tym temacie bardziej i zainwestowałem w sluchawki sony Wireless Stereo Headset. Mam nadzieje że jest wart swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest wart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłębiłem się w tym temacie bardziej i zainwestowałem w sluchawki sony Wireless Stereo Headset. Mam nadzieje że jest wart swojej ceny.

 

Pulsy, czy te starsze? Tak czy inaczej dokonałeś świetnego interesu. :) Te słuchawy pozwalają poczuć nowy wymiar grania.  :)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem Pulsy. Tylko nie znalazłem nigdzie info czy będą kompatybilne z ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto z Was update'ował juz swój headset Pulse? Ściągnąłem apkę z amerykańskiego stora, podpiąłem hs, wcisnałem start (opcja update), pasek doleciał do 100% i wyskoczyło info żeby odłączyć headset. Wyłączyć i włączyć aby dokończyć aktualizację. Sęk w tym że nie ma żadnego potwierdzenia o dokonaniu aktualizacji, całą operację mogę powtarzać w kółko :/ jeśli miałbym najnowszą wersję softu chyba nie pobierałoby go znowu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego potwierdzenia...

Potwierdzeniem jest to, że pokazało się więcej presetów w "Pulse Elite Manager"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jakie doszły m.in po updacie? To bym sobie porównał ze swoimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy robiłeś już wcześniej update...

Doszło 5 nowych - Techno, Hip-Hop, Football, Action i Horror...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to mam, dzięki za pomoc. kloose orientujesz się czy update wnosi jakieś zmiany prócz tych presetów??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten update jest stary i prócz tych dodatkowych presetów, nic znaczącego nie robił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update wnosi takie zmiany, że eliminuje błąd jaki pojawiał się w fabrycznym firmware. Ów błąd powodował niemożność sparowania słuchawek z jakimkolwiek sprzętem mimo ich włączenia. Nie dało się ich nawet wyłączyć i trzeba było czekać do kompletnego rozładowania około 15-tu godzin. U mnie ten błąd pojawił się dwa dni po zakupie i o mało nie zszedłem na zawał, bo już myślałem, że świeżo zakupione Pulsy poszły się walić. O problemie można poczytać na amerykańskim forum PlayStation w dziale support. Także robiąc update zaoszczędziłeś sobie potencjalnych nerwów. ;)

 

A więc kloose nie do końca masz rację... ;)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dla zwykłej dalajlamy wersja 7.1 będzie ok? Widzę, że jest dostępna za 330 zł, a nie wiem, czy w moim przypadku warto płacić 500 zł za pulsy, skoro pewnie moje gumowe ucho i tak nie wychwyci żadnej różnicy. Na ich korzyść w moim przypdaku przemawia jedynie podłączenie do Vity.

Pewnie pytanie się już pojawiało, ale 7.1 będzie kompatybilne z ps4? Nie śledzę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsy będą działały z PS4 - info potwierdzone oficjalnie.

 

Co do wyższej ceny i jakości dźwięku, to przede wszystkim Pulsy mają zajebistą ergonomię użytkową. Leżą na uszach idealnie, niczego nie uciskają, a obsługa za pomocą suwaków jest prosta i intuicyjna. Ja wziąłem od razu Pulsy i z miejsca je pokochałem. Bez dwóch zdań warto było wyłożyć pięć stówek za ten sprzęt. Jeśli masz mniej szmalu to kup poprzedni model, ale jeśli jesteś w stanie wysypłać te 500zł - nawet się nie zastanawiaj i kupuj Pulsy. Nie będziesz żałować. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pulsy będą działały z PS4 - info potwierdzone oficjalnie.

 

Co do wyższej ceny i jakości dźwięku, to przede wszystkim Pulsy mają zajebistą ergonomię użytkową. Leżą na uszach idealnie, niczego nie uciskają, a obsługa za pomocą suwaków jest prosta i intuicyjna. Ja wziąłem od razu Pulsy i z miejsca je pokochałem. Bez dwóch zdań warto było wyłożyć pięć stówek za ten sprzęt. Jeśli masz mniej szmalu to kup poprzedni model, ale jeśli jesteś w stanie wysypłać te 500zł - nawet się nie zastanawiaj i kupuj Pulsy. Nie będziesz żałować. :)

Ja również polecam Pulsy, miałem starszy model i jeśli chodzi o ergonomie to jak kolega pisze, leżą idealnie, żadnych wystających mikrofonów, ładnie się prezentują i można je podłączyć do każdego urządzenia, także lepiej dołożyć 150 zł i mieć trochę więcej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem właśnie dla siebie i kumpla zestaw Gioteck Elite Essentials Pack za uwaga - 79 zł sztuka :biggrin: http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-konsoli-playstation-3/gioteck-elite-essentials-pack.bhtml

 

Co w zestawie ?

 

- Pad Gioteck VX-1 (Od biedy się przyda skoro i tak jest w zestawie)

- Kabel do ładowania pada

- Kabel HDMI (Akurat potrzebuję :biggrin:)

- AT-2 REAL TIGGERS (Na propsie, podobno strasznie poprawia wygodę korzystania z kontrolera)

- Najważniejsze czyli Gioteck EX-02 czyli headset który jest polecany na wielu stronach tego wątku i mam nadzieję że się nie zawiodę a za taką cenę i w takim zestawie nie ma co narzekać

Edytowane przez Nocturne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tymi słuchawkami Sony 7.1. Oby dwa modele będę wspierane przez PS4, bo teraz już mi trochę namieszaliście a byłem pewny że ten starszy model też będzie działał.

To co oferują te Pulsy za te 170zł więcej jest warte tej ceny? Jakoś trochę w to wątpię. Jest ktoś kto może porównać te dwa modele?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi model jest w fajnej cenie na amerykańskim amazonie, jednak skubańcy nie wysyłają nad Wisłę, przynajmniej takie info mi się wyświetla w koszyku, jak dodaję ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad tymi słuchawkami Sony 7.1. Oby dwa modele będę wspierane przez PS4, bo teraz już mi trochę namieszaliście a byłem pewny że ten starszy model też będzie działał.

To co oferują te Pulsy za te 170zł więcej jest warte tej ceny? Jakoś trochę w to wątpię. Jest ktoś kto może porównać te dwa modele?

 

Pulsy to poprawiona wersja poprzedniego modelu. Wszystkie mankamenty z pierwszej wersji zostały wyeliminowane w Pulsach, zwłaszcza trzeszczący plastik. Poza tym jeśli chodzi o wygodę użytkowania to Pulsy nie mają sobie równych jeśli chodzi o jakiekolwiek słuchawki dla graczy z wyższej półki, wliczając w to Trittony AX Pro oraz pierwszy model Sony Wireless Stereo Headset. Dla mnie ergonomia w takim sprzęcie ma fundamentalne znaczenie i dlatego zdecydowałem się na Pulsy. Moim zdaniem warto dołożyć te 170zł i cieszyć się super sprzętem, który oficjalnie będzie kompatybilny z PS4 - o poprzednim modelu nie ma informacji, choć na logikę powinien też działać. Niemniej takowej informacji nie ma, możliwe więc, że będą działać tylko Pulsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej odebrałem dziś ten zestaw Giotecka i o ile do całego zestawu nie mogę się przyczepić to z headsetem mam problem. Bardzo słabo słychać a z pipczenia wnioskuje że głośniej nie dam rady podgłosić w dodatku ciężko cokolwiek zrozumieć. To tak po prostu działa czy źle ustawiłem coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×