Skocz do zawartości
geralt

Przycinka Gier

Rekomendowane odpowiedzi

odnawiam temat poniewaz z tydzien temu problem rowniez zaczal pojawiac sie u mnie :(

wszystko pieknie dziala i smiga do momentu az podlacze kabel internetowy do ps3... konsola momentalnie sie zacina i nawet wylaczyc sie jej nie da normalnie :/ zassalem najnowszy soft, ale tez wystepuje ten blad :/ za cholere nie wiem co sie moze dziac i nigdzie nie znalazlem rozwiazania...

jakbyscie mieli jakies sugestie to bardzo bylbym wdzieczny :(

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem mam ps3 wersja 60gb kupiłem gre motorstorm pacific rift i mam taki problem ze gra sie włacza wybieram wyscig obojetnie jaki i po przekroczeniu mety przy ostatnim okrązeniu zawiesza sie i po wyjeciu płyty restart konsoli podobny problem z gra star wars czy pomogło by wyczyszczenie napedu blu ray czy wina płyt inne gry chodza normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wyglada to na wine czytnika dlatego trzymalbym sie od niego z daleka. Sprobuj usunac pliki instalacyjne gier ktore sie wieszaja. Jezeli to nie pomoze to sprobuj sformatowac dysk/przywrocic ustawienia fabryczne konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłem ten temat, ale to mój pierwszy raz i proszę o wyrozumiałość. Nie będę ukrywał, że po pijaku usunąłem 3/4 rzeczy z konsoli :confused: i na następny dzień uznałem że dobre będzie przywrócenie systemu (nie miałem już nic do stracenia). Po przywróceniu systemu gry zaczęły mi jakoś gorzej chodzić:confused:, cieły się znacznie częściej niż zwykle. Gadałem troszkę z kolegami, którzy mieli też konsole i poradzili mi żebym zrobił pełne formatowanie dysku. Zrobiłem tak i gry zaczeły mi lepiej chodzić, niestety po kilku dniach problem powrócił. Czy warto zrobić kolejne formatowanie dysku i czy z czasem gry powinny lepiej chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałeś oprogramowanie PS3ki po formacie? Tylko to mi przychodzi do głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizowałeś oprogramowanie PS3ki po formacie? Tylko to mi przychodzi do głowy.

Tak chciałem to zrobić, gdy już wybrałem tą opcje to mi wyskoczyło że mam już najnowszą aktualizacje i nie potrzebuje innej. Widocznie aktualizacja się uruchomiła jak podłączyłem internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Format nie ma wpływu na FW. Wejdź w menu serwisowe konsoli i wybierz opcje Rebuild Database. Jak wejść znajdziesz w FAQ.

Przepraszam, ale nic w FAQ nie znalazłem, to o czym mówisz to nie jest zwykłe przywrócenie systemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie , nurtuje mnie to , czasem gdy gram w jakąś grę FIFA 10 , MW2 , to gierka przytnie głównie ONLINE się to dzieje. Czy to normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to lagi ....

Podaj więcej szczegółów i skup się zwłaszcza na parametrach twojego połączenia internetowego ??

Przycinki tylko on-line wskazują na prawdopodobnie słabą jakość stałego łącza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie odnoscie Splinter Cell DA.

Gra bardzo słabo trzymała płynność ( wiem bo to była moja 2 gra na ps3. Strasznie klatkowała i byłem przekonany, że popsuła mi się konsola. Oddałem na gwarancje ale powiedzieli, że jest w 100% sprawna. Zwróciłem grę do sklepu jako wadliwie działający produkt) i chcę zapytać czy może wyszła jakaś łatka, która naprawia płynność rozgrywki?

Naszła mnie ochota, żeby znowu kupić SC i tym razem go dokończyć, niestety jestem bardzo wyczulony co do płynności obrazu.

Czytałem tez post, że ktoś pisał, że mu przycina konsola jak gra w SC DA ale niestety temat umarł bez żadnej konkretnej odp.

Jeśli nie ten dział to sorka i proszę o przeniesienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo słabo za optymalizowana. Twórcom nie chciało się nad nią popracować, więc widać efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to wiem ;/ ale czy może wyszła do tej pory jakaś łatka która naprawia ten problem?

Nie ukrywam, że SC CT bardzo mi się podobał i chętnie zagrałbym w DA do końca ale płynność obrazu niestety mi nie pozwala komfortowo grać.

P.S. Teraz zobaczyłem, że jest temat pomoc w dziale gier.;/ Sorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale twórcy musieli by silnik na nowo pisać, by to poprawić. Więc lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc nie dane mi pograć w to na ps'ce:P

W takim razie dzięki za odpowiedz:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC gra też tragicznie działała. Nawet z dobrym sprzętem. Wina twórców. Nic dodać, nic ująć. Zawsze służę pomocą. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem czyli.Kupiłem sobie używaną konsole PS3 40gb.Podłączyłem ją do neta i grałem na koncie , które założył pierwszy posiadacz konsoli.Pewnego dnia hasło mi wygasło i konsola poprosiła o ponowne wprowadzenie hasła , a ja go nie znam i nic nie wiem o tym koncie oprócz loginu i nicka na PSN.Prosze mi proadzić jak mogę odzyskać hasło i czy po formatowaniu dysku będę mógł znów stworzyć konto na PSN poprzez konsole?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem czyli.Kupiłem sobie używaną konsole PS3 40gb.Podłączyłem ją do neta i grałem na koncie , które założył pierwszy posiadacz konsoli.Pewnego dnia hasło mi wygasło i konsola poprosiła o ponowne wprowadzenie hasła , a ja go nie znam i nic nie wiem o tym koncie oprócz loginu i nicka na PSN.Prosze mi proadzić jak mogę odzyskać hasło i czy po formatowaniu dysku będę mógł znów stworzyć konto na PSN poprzez konsole?!

No nie nie będziesz mógł,jakie głupie pytanie,zawsze nowego użytkownika można zrobić!!A hasło można odzyskać jeśli znasz jego e-mail^^ a pewnie nie,to masz problem jeśli chcesz grać na 1 koncie.Jak założysz nowe konto to na nowo trophy musisz zbierać i savy :P.Nie którzy to nie myślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu umieściłem ten temat, ale to mój pierwszy raz i proszę o wyrozumiałość. Nie będę ukrywał, że po pijaku usunąłem 3/4 rzeczy z konsoli confused.gif i na następny dzień uznałem że dobre będzie przywrócenie systemu (nie miałem już nic do stracenia). Po przywróceniu systemu gry zaczęły mi jakoś gorzej chodzićconfused.gif, cieły się znacznie częściej niż zwykle. Gadałem troszkę z kolegami, którzy mieli też konsole i poradzili mi żebym zrobił pełne formatowanie dysku. Zrobiłem tak i gry zaczeły mi lepiej chodzić, niestety po kilku dniach problem powrócił. Czy warto zrobić kolejne formatowanie dysku i czy z czasem gry powinny lepiej chodzić?

Sproboj przeczyscic konsole od srodka to znaczy: przytrzymaj przycisk od wyjmowania plyty trzymaj go caly czas i jednoczesnie wlacz zasilanie konsoli. Po chwili usłyszysz jak sie zalacza wiatraki. Po calej akcji wylacz zasialanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak w ogóle, no ale bez owijania w bawełnę. Jest taki problem, że gra mi się zacina. Gdy gram, to się jakby zawiesza na kilka sekund i później dalej działa normalnie i tak co jakiś czas. Płyta nie jest porysowana, mam najnowszy soft do PS3, pościągałem do gry wszelkie update'y i nie wiem co może być przyczyną - POMOCY! NBA 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz kabel ethernet jeśli masz podłączony i sprawdź,czasami tak się dzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet bezprzewodowy, więc nie mam raczej co odłączać.. Może muszę coś pokombinować w opcjach online albo coś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może gra jest dupnięta(jest tak w przypadku Splinter Cell DA),może zrób rebulida.Więcej do głowy mi nic nie przychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się FIFA10 zawieszała na 2-3 sekundy jak miałem walnięty dysk po wymianie wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem nie wiem czy to tylko plyta kupilem assassin creeda w wersji platynowej PL i gra zawiesza sie co jakis czas raz gralem i nagle gra sie zatrzymala i pojawilo sie czarne tlo z napisem cos o dysku tardym ze jest bruny lub uszkodzony,czasami rowiez przy wczytywaniu map i chialem sie zapytac czy wy tez mieliscie problemy z assassinem 1 i ktora wersje kupic czy jest wogule taka co normalnie chodzi bez jakis problemow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×