Skocz do zawartości
EsoxNH

Lord Of The Rings (Wydanie Rozszerzone) Bluray

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może coś wie na temat wydania Władcy Pierścieni w wersji HD (na blue ray'u) ?? Chodzi mi o wersje rozszerzoną.

Szperałem, szukałem ale nic się nie dowiedziałem na ten temat, a strasznie mi zależy na tym filmie w mojej kolekcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wersja rozszerzona na BD jest planowana dopiero po kinowej premierze Hobbita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ja mam pytanie .

Skoro cała trylogia tolkiena już dawno pojawiła się w kinach , a twórcy zamierzają wypuścić wersje bd to czy rzeczywiście dorówna jakością choć w pewnym stopniu produkcjom dzisiejszej daty , które ukazały się na bd - przecież o ile mi się wydaje w grę wchodzi jedynie podkręcenie jakości obrazu poprzez jakieś filtry/konwertery ?? :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz ja mam pytanie .

Skoro cała trylogia tolkiena już dawno pojawiła się w kinach , a twórcy zamierzają wypuścić wersje bd to czy rzeczywiście dorówna jakością choć w pewnym stopniu produkcjom dzisiejszej daty , które ukazały się na bd - przecież o ile mi się wydaje w grę wchodzi jedynie podkręcenie jakości obrazu poprzez jakieś filtry/konwertery ?? :whistling:

Nie całkiem ... taśma filmowa 35mm ma rozdzielczość ok 5000*5000 pikseli .... tak więc problemu z Full HD nie będzie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super...pozycja obowiązkowa na Blu-ray tylko wielka szkoda że to wersja kinowa...ja chyba poczekam na wydanie rozszerzone!!!Mam na DVD powrót króla wersję rozszerzoną i naprawdę warto...!!!

tody1990.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(LINK) - stara wiadomość, ale sugeruje że 'extended' również będzie w roku 2010

gdzieś dla odmiany czytałem, że 'extended' ma wyjść 3 miesiące po 'theatrical',

a skoro ta jest datowana na kwiecień (amazon.co.uk) to obstawiam wakacje :)

niestety nie pamiętam źródła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym do sprzedaży weszła normalna (nie rozszerzona) wersja trylogii na Blu-Ray.... teraz pozostało tylko czekać na wersję rozszerzoną :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu wczorajszym do sprzedaży weszła normalna (nie rozszerzona) wersja trylogii na Blu-Ray.... teraz pozostało tylko czekać na wersję rozszerzoną :]

niestety ale przyjdzie man poczekac dosc dlugo

na amazon.com podali taka informacje:

PRODUCT ALERT:

"The Lord of the Rings (Extended Editions)" is scheduled to be released on Blu-ray in 2011 or 2012.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie wersja kinowa a rozszerzona to dwa różne filmy. Ci, którzy znają książkę na pamięć nawet nie ruszą kinówki patykiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie wersja kinowa a rozszerzona to dwa różne filmy. Ci, którzy znają książkę na pamięć nawet nie ruszą kinówki patykiem ;)

To fakt ..... ale obejrzeć można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie wersja rozszerzona to calkiem inna sprawa, choc moze dla przecietnego ogladacza moglaby byc przydlugawa ;)

a swoja droga to niezly chłyt martetindowy zrobili.......najpierw zwykla wersje, pozniej roszerzona.....na pewno beda tacy, ktorzy kupia obie :tongue:

i mam tez mala prosbe.......jesli ktos dorwie wersje kinowa moglby napisac cos o jakosci.....generalnie jestem spokojny w przypadku tej produkcji ale wolalbym miec pewne info.....przy niektorych filmach chyba nie bardzo chcialo sie technikom popracowac i jakosc niewiele odbiega od dvd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odswieze temat bo mozna juz zamawiac edycje rozszerzona

na dvd. co. uk jest oferta za 50 funtow. 15 plyt!!!

tylko nie wiem dlaczego kazdy film jest rozbity na dwie plyty

moze chca nas naciagnac teraz zeby pozniej wydac kolejna wersje gdzie juz kazda czesc bedzie na jednej plycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, to chyba jakiś ponury żart. Celowałem w kupno tej edycji, ale teraz to mnie trochę ostudziłeś tym newsem. Cóż, w tym roku wychodzi jeszcze Star Wars. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyslales ze na kazdej plycie bedzie inna wersja ? Jedna kinowa a druga rezyserska? Warner Bros podal ze amerykanska wersja (amazon.com za 80 dolcow) bedzie miala polskie napisy i lektora.

Wiekszej glupoty nie slyszalem o takim sposobie naciagania, jedynie co by mogli wymyslec to zrobic z tego 3d, w co szczerze watpie bo pewnie by najpierw do kin wchodzilo, tak jak planowane sa wlasnie star warsy

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam, ale orientuje się ktoś czy można gdzieś jeszcze dostać Drużynę Pierścienia w wersji limitowanej pudełkowej (extented) z posągami Argonath? Mam Powrót Króla z Minas Tirith I Dwie Wieże z Gollumem i tylko tej mi brakuje. Sprawdzałem na ebayu i widziałem że jest kilka natomiast nie mam pojęcia ile by mnie to wyniosło np. taka paczka z Anglii? I czy w tej wersji angielskiej jest może lektor polski lub chociaż napisy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym miejscu pytam, ale orientuje się ktoś czy można gdzieś jeszcze dostać Drużynę Pierścienia w wersji limitowanej pudełkowej (extented) z posągami Argonath? Mam Powrót Króla z Minas Tirith I Dwie Wieże z Gollumem i tylko tej mi brakuje. Sprawdzałem na ebayu i widziałem że jest kilka natomiast nie mam pojęcia ile by mnie to wyniosło np. taka paczka z Anglii? I czy w tej wersji angielskiej jest może lektor polski lub chociaż napisy?

filmy sprzedawane na wyspach bardzo rzadko mają polskie napisy, a o o lektorze to raczej zapomnij, powinno to być jednak w opisie towaru uwzględnione

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poszukiwałem wersji Drużyny Pierścienia z tymi figurkami ale nie mogłem znaleźć, wątpię żeby można było jeszcze gdzieś dostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×