Skocz do zawartości
adasicek

Voucher Na 5 Gier Do Pobrania - Jak To Działa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem zakupu PS3 Slim 120 lub 250GB (nie ma to dla mnie większego znaczenia). Znalazłem kilka zestawów konsola + voucher na 5 gier do ściągnięcia. Teraz mam pytanie - jak mogę ściągnąć te gry? Mianowicie czy muszę podłączyć konsolę do internetu i bezpośrednio na nią ściągnąć gry, czy może mogę mogę gry ściągnąć na kompa, stamtąd na płytę i do konsoli? To ważne dla mnie ponieważ tu gdzie mieszkam mam wolny internet (512kbps) i jak mam na tym ściągać te gry które nie wiadomo ile ważą to się zestarzeję zanim będę je miał ;) jeśli mogę ściągnąć na kompa to kumpel mi ściągnie bo ma szybki internet.

Próbowałem znaleźć jakieś info na ten temat na forum, ale nie znalazłem.

Pytanie dodatkowe - czy PS3 Slim 250GB + voucher na 5 gier oczywiście wszystko nowe za 1350zł to dobra oferta?

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten Voucher osobno od kolesia, wpisujesz kod i pobierasz gry z PSN. Proste. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierasz od razu na konsolę, inaczej się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ten Voucher osobno od kolesia, wpisujesz kod i pobierasz gry z PSN. Proste. :thumbsup:

No właśnie nie takie proste - pobieram na konsolę czy na komputer? To dla mnie ważne bo nie chcę śmigać do kogoś z PS żeby gry ściągnąć. BTW ile te gry ważą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobierasz od razu na konsolę, inaczej się nie da

Sądzę, że to jest odpowiedzią na Twoje pytanie. A gry ważą średnio ok kilkuset mega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie. Dzięki za szybką odpowiedź. Myślałem że gry będą po 4-5GB każda ale jak kilkaset MB to gitara :)

Thx :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie zdziw sie ze gra moze zajmowac pare "giga"

demo ratchet&clank zajmuje ponad 2 Gb !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem taki voucher do swoje 120tki FAT - naprawdę super sprawa na początek ....

100 Pytań do ...

Podpinasz konsolę do NET'a i ciągniesz gry na dysk konsoli

Nie da się gier zaciągnąć na kompa a późnie przegrać

Kod jest jednorazowy - raz użyty jest bezwartościowy

Gry po użyciu kodu są dostępne w Download history

Nie musisz ściągać wszystkiego na raz, można wyłączyć konsolę i np: ściągać po jednej grze na dzień

Możesz wyłączyć konsolę w trakcie ściagania gry, po ponowym włączeniu pobieranie wznowi się w przerwanym momencie

Jeżeli masz np: Neo 1Mb polecam udanie się z konsolą do kogoś i ściągnąć to szybciej :) Ja tak zrobiłem na firmowym DSL'u 15Mb

Gry ważą srednio od 300Mb do nawet 3Gb - Demko GOW3 właściwie ważyło koło 3Gb

Gry możesz ściagnąć tylko na swoją konsolę, hadel i odsprzedaż jest nielegalna

Vouvher dołączony do konsoli również nie podlega odsprzedaży

W razie gdybym coś pominął to dopytaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie legalnie mi sprzedał, ale legalnie kupiłem :thumbsup:

Czyli ten kodzik działa jak normalne kupno gry z PSN, tak?

Są jakieś dodatkowe restrykcje, jak wymienię fata na slima to też będę mógł pobrać na slima te gierki, czy to jest jednorazowy download?

Bo jak to działa tak samo jak kody do wersji beta gier, to nie mam co czekać tylko użyć kodzik na facie i potem na slimce pobrać z historii jak będzie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna taki zestaw ps3 + voucher zakupic w Krakowie? bo nigdzie takiego po sklepach nie widzialem :(. Czy ten voucher mozna wykorzystac na kazda gre z PS Store? Np wipeout HD+ fury tez? Czy tylko na jakies "wybrane"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna taki zestaw ps3 + voucher zakupic w Krakowie? bo nigdzie takiego po sklepach nie widzialem :(. Czy ten voucher mozna wykorzystac na kazda gre z PS Store? Np wipeout HD+ fury tez? Czy tylko na jakies "wybrane"?

W sony media center jest slim + voucher na 5 gier.

To tak jakbyś dostał 5 płytek, tylko że musisz je sciągnąć.

Nikt Ci nie da "wolnej ręki" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mozna taki zestaw ps3 + voucher zakupic w Krakowie? bo nigdzie takiego po sklepach nie widzialem :(. Czy ten voucher mozna wykorzystac na kazda gre z PS Store? Np wipeout HD+ fury tez? Czy tylko na jakies "wybrane"?

Burnout, Wipeout HD, Trash Panic, Flower i Bionic Commando dają do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa normalnie jak kupno gry z PSN

Możesz zrobić 5 download'ów na swoim koncie PSN - konsola nie jest tutaj istotna FAT, SLIM

Sprawdzałem u Siebie mam to w Dowload history na swoim PSN - mogę spokojnie pobrać czyli gdybym kupił teraz nową konsolę i założył na niej swoje konto PSN to będe mógł to ściągnać na nowy sprzęt. Tak też mam napisane w książecce którą dostałem z Kodem ...

GGar jeżeli mnie negujesz to napisz KONKRET jak jest ... bo chyba nie rozumiem ...

Edytowane przez Tomo
A wlasnie ze nieprawda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zassam na fata to już potem na slima nie mogę?

Czyli lepiej poczekać :biggrin: Ofkoz to skierowane do qgar-a (zdaje się że coś więcej wiesz o tych kodach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zassam na fata to już potem na slima nie mogę?

Czyli lepiej poczekać :biggrin: Ofkoz to skierowane do qgar-a (zdaje się że coś więcej wiesz o tych kodach)

bedziesz mogl. przypuszczam ze qgar'owi chodzilo o to ze na piec roznych konsol bedziesz mogl sciagnac (tak jak jest z innymi grami na pss), a nie 5 razy na jedno konto.

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie poznam wersję Ggar'a ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę za niego odpowiedzieć jak się nie obrazi :)

Z danego konta PSN ID można daną grę ściągnąć na 5 aktywowanych konsol.

Wielokrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIll czy nie to aby właśnie powyżej napisałem w swoim poście ... ? Dodając jeszcze że na tych konsolach musisz mieć założone swoje konto PSN i nie ma znaczenia rodzaj konsoli FAT czy SLIM ...

Ggar wyedytował mi post i zarzucił podawanie błędnych informacji ... nie podając alternatyw ...

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIll czy nie to aby właśnie powyżej napisałem w swoim poście ... ? Dodając jeszcze że na tych konsolach musisz mieć założone swoje konto PSN i nie ma znaczenia rodzaj konsoli FAT czy SLIM ...

Kolega Ggar wyedytował mi post i zarzucił podawanie błędnych informacji ... nie podając alternatyw ...

No nie :) Napisałeś że masz pięć dwonloadów na swoim koncie. A prawda jest taka, że masz nieograniczoną ilość downloadów na swoim koncie. Na każdej z 5 posiadanych przez siebie konsol. Na każdej z nich możesz ściągać miliard razy. Nie wiem czy da się to prościej napisać bo wiele osób ma z tym problem.

Liczba 5 odnosi się tylko do 5 aktywnych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... tu kwestia interpretacji ...

Ok zgadzam się że twój dobór słów jest jak najbardziej czytelniejszy ... oczywiście miałem to właśnie na myśli tylko może przekaz był niezbyt dobry ...

Chodziło mi o 5 konsol a ujmując w zdaniu konto PSN chodziło mi o to że na tych 5 konsolach musisz je utworzyć aby się dobrać do download history ...

Ufff ... poddaje się ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajer, czyli nie ma dodatkowych ograniczeń na voucher (czy raczej to co za niego dostajemy).

Dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli kolega kupując Ps3 z takim Voucherem na 5 gier przyjdzie do mnie po ówczesnym pobraniu tych gier na swojej konsoli i utworzymy na mojej konsoli nowe konto to czy da rade pobrać jego gry na moją konsole bez problemu??

Oczywiście po pobraniu tych gier na moją konsole konta nie usunę :)

Aha i najważniejsze - czy muszę jednorazowo pobrać wszystkie dostępne gry na tym voucheru

(2 gry mam już)??

Edytowane przez suchy262

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten bon(voucher) na te 5 gier. Powiem, że tylko 2 z tych 5 są sensowne. Wipeout HD i Burnout Paradise :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×