Skocz do zawartości
adasicek

Voucher Na 5 Gier Do Pobrania - Jak To Działa?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jeżeli kolega kupując Ps3 z takim Voucherem na 5 gier przyjdzie do mnie po ówczesnym pobraniu tych gier na swojej konsoli i utworzymy na mojej konsoli nowe konto to czy da rade pobrać jego gry na moją konsole bez problemu??

Oczywiście po pobraniu tych gier na moją konsole konta nie usunę :)

Aha i najważniejsze - czy muszę jednorazowo pobrać wszystkie dostępne gry na tym voucheru

(2 gry mam już)??

Z tego co przeczytałem w tym temacie to tak.

Kod dotyczy 1 konta PSN czyli jak zalozysz inne konto to kod nie zadziala.

Jezli Twoj kolega wpisal ten kod w swoim PSN to musi on zalogowac sie na Twojej konsoli na swoim koncie PSN i wtedy pobierzesz.

Ktoś już pisął na tym forum że nie musisz pobierać tego samego dnia możesz odłożyć na inny dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jak dokładnie to się robi by pobrać te gry, nie mam opcji w konsoli by je ściągnąć, założyłem konto przez komputer i jak wchodzę na stronę https://store.playstation.com to widzę te 5 gier ale nie mogę pobrać przy rejestracji użyłem kodu, być może to był błąd że nie założyłem konta używając konsoli.

Gdzie wejść w konsoli by je w prawidłowy sposób pobrać?

Chyba juz znalazlem:)

Edytowane przez mar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Może troszkę dziwne pytanie zadam ale...

Jak poznać że zestaw zakupiony posiada Voucher? Zakupiłem w zeszłym roku SLIMA 250GB z dwoma grami w pakiecie.

Proszę o info

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przeoczyć - w moim przypadku było to normalne pudełko na grę z okładką PSN i zdjęciami z 4 gier - w środku książeczka a w niej kod aktywujący ...

Ot siak mniej więcej tak:

psncards.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo. A powiedz mi czy na opakowaniu od konsoli też jest jakaś informacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No taak, masz info że są jakieś gry w zestawie - fotki na pudełku itd - zazwyczaj gdy są to tytuły z PSN to pudełko jest w kolorach PSN i ma loga PSN ...

Poniżej przykład:

149716708_2.jpg

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba sqrczybyki mnie oszukali w RTVAGD. Moje mydełko ma na bocznych sciankach informacje o PSN. Zdęcia z gier np. Little Big Planet itd. ale w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukaj w necie swój zestaw np: allegro lub wrzuć fotki swojego pudła od PS3 - zerkniemy co i jak

Ja kupowałem w Empiku 120Gb Fat + 4 gry voucher - wszystko było Ok ale mój kolega kupował ten sam zestaw i gry nie było - okazało się że ktoś ją po prostu wyciągnał ze środka - niekoniecznie obsługa ale mógł to być jakiś klient - ten towar zazwyczaj nie jest zabezpieczony ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×