Skocz do zawartości
Dante

Hello World.. Again

Rekomendowane odpowiedzi

Możecie mnie pamiętać, możecie i nie ;] Wróciłem o to w ten magiczny sposób na forum PS3site. Chwilowo głównie ze względu na pojawienie się działu z PSP.

Po sprzedaży PS3'jki jak pewnie paru wie kupiłem Xboxa360, grałem sobie tak i grałem aż niestety przyszło do płacenia mandatów (105KM w motocyklu do czego obliguje xD) i za drugim datkiem na rzecz policji już musiałem się Xboxa pozbyć. W ten sposób zostało mi wspaniałe PSP i stary PSX w którego dawno nie gram. Jednak nie może tak być! Aktualnie co prawda funduszy na PS3 nie mam (zarobki w pracy średnie, a jeszcze uczyć się trzeba, bo matura coraz bliżej :P), wiadomo trzeba przygotować motocykl do nowego sezonu i oszczędzić trochę na benzynę i na opłaty za tor, ale każde wolne grosze odkładam na jakąś Slimkę. Z wielką chęcią zagram w tytuły, których kiedyś nienawidziłem, takie jak GoW, Killzone, CoD, Gran Turismo i sto innych :] A jakoś mnie tak wzięło ;)

Edytowane przez Dante

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, uczciwy obywatel płaci mandaty. Ściągalność jest na poziomie 20% :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz rację, ale z drugiej jak znajdę się w tych 20% to zamiast 900zł dostanę 990, a 90zł piechotą nie chodzi ^^ Prosta zasada. Więcej nie dać się złapać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow. Czyli zalozyles temat zeby oglosic wszem i wobec ze wrociles na forum? I teraz co? Wszycy mamy skakac z radosci czy co? Mamy Ci pogratulowac jezdzenia motorem po torze? Czy wspolczuc ze nie masz PS3 albo Xboxa? Czy po prostu jestes tak zapatrzonym w siebie narcyzkiem ze myslisz ze kogos to obchodzi? Poza tym zgodnie z regulaminem nie powinno Cie tu byc nawet skoro matury jeszcze nie zdales (chyba ze jestes z tych co maja wiecej niz 19 lat zdajac mature to wspolczuje)...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir nie przesadzaj, mój ojciec właśnie dopiero sobie zrobił maturę. Szacunek, że mu się dla samego siebie chciało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytyk do wieku nie wykształcenia. Zresztą słuszny. Temat bez sensu i jak sądzę dla 99% userów forum niepotrzebny, bo jak widać brak postów "Siema Dante! Super, że wróciłeś! Kupuj PS3 i zapomnij o xbocie! Jeszcze raz super, że wróciłeś!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@cwir nie przesadzaj, mój ojciec właśnie dopiero sobie zrobił maturę. Szacunek, że mu się dla samego siebie chciało.

No rozumiem, ale ile twoj ojciec ma lat i dlaczego wczesniej jej nie zrobil? Przyznaje ze troche pochopnie zaszufladkowalem nie zdajacych mature przed 20 rokiem zycia. Chodzilo mi o tych co lache na szkole pokladli albo po prostu matury nie zdali od razu (ktora imo sie po prostu zdaje). Nie o ludzi ktorym perypetie zyciowe na to nie pozwolily (i tez nie wiem dlaczego twoj ojciec jej nie zdal wczesniej, ale ze mu sie w tym wieku chcialo to faktycznie respekt). Anyway, koles o ktorym mowa raczej mi na nastolatka wyglada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Siema Dante! Super, że wróciłeś! Kupuj PS3 i zapomnij o xbocie! Jeszcze raz super, że wróciłeś!"

lol-cat-funny.png

Proszę uniżenie o wybaczenie tego spamu, ale żaden bardziej adekwatny komentarz nie przychodzi mi do głowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Siema Dante! Super, że wróciłeś! Kupuj PS3 i zapomnij o xbocie! Jeszcze raz super, że wróciłeś!"

Proszę uniżenie o wybaczenie tego spamu, ale żaden bardziej adekwatny komentarz nie przychodzi mi do głowy.

Jest calkiem adekwatny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mnie pamiętać, możecie i nie ;] Wróciłem o to w ten magiczny sposób na forum PS3site. Chwilowo głównie ze względu na pojawienie się działu z PSP.

Po sprzedaży PS3'jki jak pewnie paru wie kupiłem Xboxa360, grałem sobie tak i grałem aż niestety przyszło do płacenia mandatów (105KM w motocyklu do czego obliguje xD) i za drugim datkiem na rzecz policji już musiałem się Xboxa pozbyć. W ten sposób zostało mi wspaniałe PSP i stary PSX w którego dawno nie gram. Jednak nie może tak być! Aktualnie co prawda funduszy na PS3 nie mam (zarobki w pracy średnie, a jeszcze uczyć się trzeba, bo matura coraz bliżej :P), wiadomo trzeba przygotować motocykl do nowego sezonu i oszczędzić trochę na benzynę i na opłaty za tor, ale każde wolne grosze odkładam na jakąś Slimkę. Z wielką chęcią zagram w tytuły, których kiedyś nienawidziłem, takie jak GoW, Killzone, CoD, Gran Turismo i sto innych :] A jakoś mnie tak wzięło ;)

dumbass_poster.jpg

Szczerze mówiąc lepiej chyba było jak cie nie było.

Przynajmniej tematy byly jakies takie ciekawsze.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JEEEJ DANTE! Super, że wróciłeś. Przywitam Cię Oazowym: Dobrze, że jesteś!

stupidityz.jpg

Dobra rada:

Na przyszłość po prostu, rozsądź się wygodnie bez konieczności obwieszczania wszem i wobec, że wróciłeś. Zauważ, jak się namęczyłeś by walnąć nam 'stronę z pamiętnika', którą wszyscy sobie teraz du*ę podcierają... Niech to będzie wskazówką na całe życie. ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra rada:

Na przyszłość po prostu, rozsądź się wygodnie bez konieczności obwieszczania wszem i wobec, że wróciłeś. Zauważ, jak się namęczyłeś by walnąć nam 'stronę z pamiętnika', którą wszyscy sobie teraz du*ę podcierają... Niech to będzie wskazówką na całe życie. ;)

Dobra rada nr. 2 : Zmień nazwę tematu na:"nasze karteczki z pamiętniczka" Ciekawe co myślałeś jak pisałeś ten post...

Moja reakcja na twój post :shok: :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, wystarczy wstawić obrazek i już wszyscy odgapiają ;p nie męczcie już chłopaka, bo sobie krzywdę z rozpaczy na motorze zrobi, btw mam nadzieję, że zimą jeździsz w czapeczce, bo możesz się przeziębić.

Zapomniałbym - zaklepuję wątrobę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, wystarczy wstawić obrazek i już wszyscy odgapiają ;p nie męczcie już chłopaka, bo sobie krzywdę z rozpaczy na motorze zrobi, btw mam nadzieję, że zimą jeździsz w czapeczce, bo możesz się przeziębić.

Zapomniałbym - zaklepuję wątrobę ;)

A to cos masz z wątrobą nie tak??

Jak masz wszystko ok to nie zapeszaj :D a co do postu: MOOC! :D:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak opuszczałem to forum było zdecydowanie więcej zażyłości między forumowiczami, widzę, że teraz zrobiła się z tego bezczelna masówka. Cóż, czasy się zmieniają.

Co do mojego wieku, to gdy się rejestrowałem istniała zasada, że jeżeli trzymasz odpowiedni poziom to wiek nie ma znaczenia. Szynszyl (o ile dobrze pamiętam to nick admina) nie miał nic przeciwko temu. Mam 18 lat i dobrze mi z tym i nie widzę w tym żadnego problemu.

Nie oczekiwałem żadnej reakcji na ten temat ćwir.

Prędzej bym się ćwir zastanowił jaki cel miał twój post niż mój, bo to ty wykazałeś się brakiem dojrzałości. Zresztą gdyby nie twoja głupkowata interwencja to temat by zleciał na koniec listy gdzieś na forum, a tak to sam go odświeżyłeś, skoro jest taki debilny to po co? Co do reszty to najśmieszniejsze jest to, że odwagi na tego typu dziecinade nabraliście dopiero po poście moderatora ;)

Edytowane przez Dante
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałbym - zaklepuję wątrobę ;)

Widzę, że dalej żyjesz w świeci kłamstw w którym motocykliści są dawcami. Niestety, z reguły nic z nich nie zostaję. Po za tym, że w naszym kraj łatwo było o organy to by ludzie tyle nie czekali. A ty, wyraziłeś zgodę na oddanie swoich organów?. Pytam poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dalej żyjesz w świeci kłamstw w którym motocykliści są dawcami. Niestety, z reguły nic z nich nie zostaję. Po za tym, że w naszym kraj łatwo było o organy to by ludzie tyle nie czekali. A ty, wyraziłeś zgodę na oddanie swoich organów?. Pytam poważnie.

Widzę, że rozpoznajesz żartów. Nie, nie żyję w świecie kłamstw, w którym motocykliści są dawcami. Gdyby nie niedobór gotówki to sam bym śmigał na moto. A moje organy nie nadają się do oddawania, poza tym nie wybieram się do Krainy Wiecznego Grania póki co. Więcej lajtu, a katamarany to zło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie planuję wybrać się tam gdzieś ale nigdy nic nie wiadomo. Zwłaszcza jak się tygodniowo robi po 1-1,5 tys km po naszych drogach. Poruszyłeś temat to się pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że marzec 2009 być rok temu...

Jak masz 105KM w motocyklu to zaginasz czasoprzestrzeń. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu jak opuszczałem to forum było zdecydowanie więcej zażyłości między forumowiczami, widzę, że teraz zrobiła się z tego bezczelna masówka. Cóż, czasy się zmieniają.

Co do mojego wieku, to gdy się rejestrowałem istniała zasada, że jeżeli trzymasz odpowiedni poziom to wiek nie ma znaczenia. Szynszyl (o ile dobrze pamiętam to nick admina) nie miał nic przeciwko temu. Mam 18 lat i dobrze mi z tym i nie widzę w tym żadnego problemu.

Nie oczekiwałem żadnej reakcji na ten temat ćwir.

Prędzej bym się ćwir zastanowił jaki cel miał twój post niż mój, bo to ty wykazałeś się brakiem dojrzałości. Zresztą gdyby nie twoja głupkowata interwencja to temat by zleciał na koniec listy gdzieś na forum, a tak to sam go odświeżyłeś, skoro jest taki debilny to po co? Co do reszty to najśmieszniejsze jest to, że odwagi na tego typu dziecinade nabraliście dopiero po poście moderatora ;)

Dante cały czas jest tak samo :) A i nie sądzę, że to już rok minął ;) Może Ci się wydawać reakcja dziwna, bo za czasów gdy tu bywałeś nikt takich tematów nie zakładał, stąd też nikt nie reagował tak jak teraz.

Temat mi wisi chociaż bez sensu. Sprzedaj moplik, kup ps3 i hejaaaa. Przypajmniej mandatów nie dostaniesz i nie zabijesz się na drzewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty, wyraziłeś zgodę na oddanie swoich organów?. Pytam poważnie.

Ja wyrazilem zgode ale tylko na terenie Stanow Zjednoczonych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dziwię, że nikt tego tematu kurde jeszcze nie zamknął i wywalił do kosza, tylko toczycie utarczki słowne.

Dante welcome back.... i think... we'll see.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×