Skocz do zawartości
arab

Czas...

Rekomendowane odpowiedzi

... wam też się tak dłuży? Im bliżej premiery - tym wolniej mi czas leci. Strrrrraszzzzzzne. Nie mogę w robocie usiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

Cisza przed burzą ;)

Mam pytanie: myślicie, że konsole są już w kraju ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, to mój temat - nie kradnij mi go! Tutaj użalamy się nad zbyt wolno upływającym czasem! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dłuży się dłuży. A weekend to dopiero będzie dla mnie męczarnia. Już chyba wszystkie newsy o PS3 przeczytałem na różnych polskich stronkach. I tak nawet na tutejszym portalu nie mam co czytać jak odświeżam co kilkanaście minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

aa no ok ;)  jak wolno mija czas :( ja chcę, żeby już było jutro wieczór. Żebym wiedział, że jak pójdę spać bedzie jutro premiera a po pracy weekend  ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I tak nawet na tutejszym portalu nie mam co czytać jak odświeżam co kilkanaście minut.

Cisza przed burzą, wszyscy nabrali wody w usta i nie publikują żadnych ciekawych newsów. Ergo - nie ma o czym pisać w portalu. Pozostaje rozrywka na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

mam pomysl :D dla zbicia czasu ;P

dla ambitnych ;] moze zrobic jakis stojak do ps3 :P albo przygotowac miejsce ;) (dobry fotel do gry musi byc wysiedziany :P )  albo cokolwiek co bedziecie robic jak juz bedzie ps3 ;] np umyc tv przygotowac jakis regal na plyty itp ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w domu taki mały stolik pod TV. Stoi na nim teraz drukarka, ale zwolni miejsce i w centralnym miejscu w pokoju powstanie ołtarzyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cisza przed burzą, wszyscy nabrali wody w usta i nie publikują żadnych ciekawych newsów. Ergo - nie ma o czym pisać w portalu. Pozostaje rozrywka na forum.

Ehh, zawsze jest o czym pisać ale chyba nie chcecie czytać o tym, że pani Basi wpadła w oko PS3 i udała się do chirurga? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah .. nawet licznik rzuciłem na swojej stronie by mi odliczał czas ...

Czym bliżej tym więcej niewiadomych, szczególnie odnośnie rat... Jak ja

nie lubię czekać na coś ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

czas...

mam pomysł :) proponuje przestawić kalendarz o jeden miesiąc;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie dłużył mi się czas czekając na PS2..:)  Jestem ciekaw czy uda mi się nabyć konsolę w dniu premiery.. szanse mam marne (finanse) ale kombinuję :D

Na szczęście z serwisu wróciła mi karta graficzna :) do mojego PC... Na szczęście nie udało im sie jej naprawić i musieli przesłać mi nową w podobnej cenie.. a jako że mojej starej GF6800 128MB już nie produkują, dostałem nowiutkiego GF7800GS 256MB - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :D

Teraz mogę zabić czas do kupna PS3 grając w BF2142 albo Obliviona.. chociaż wolał bym konsolę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Teraz mogę zabić czas do kupna PS3 grając w BF2142 albo Obliviona.. chociaż wolał bym konsolę :(

sprzedaj pieca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

jeszcze 1 h i 20 min i fajrant :]  a pozniej 24 h i kupuje  lcd ;) i jak cos mnie "pokopie" kupie ps3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tez apropo czasu, widzę, że dzisiaj jest dużo osób na forum, tak jak wczoraj, tylko wczoraj znacznie więcej postów napisaliście. Co dostaliście potrzebne info i was nie ma i sie zagrywacie?  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

heh... zdycham z zazdrości :((((  a przeleciałem wszystkie sklepy internetowe i żaden nierobi promocji :( niby jeden robi ps3+MS+Res za kilka zl więcej jakbym to kupił osobno ... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to niezła promocja  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sprzedaj pieca ;)

To nie był by głupi pomysł, ale w domu jeszcze 2 osoby korzystają z PC  :-

Narazie myślę nad sprzedaniem Snowboardu... ktoś chętny  :D z butami i wiązaniami, wzywany przez 2 dni przez jeden sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal czas sie dluzy, a to dlatego ze konsole bede mial jutro, moze dzisiaj (raczej bedzie jutro, jak nie za tydzien).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość dragon85pl

ja juz sprzedaje 22" crt :P aby zbierac kase na benq 22" lcd ;]  ale tak z 1-2-3 mies moze i wiencej bede sie meczyl na 15"crt ;] w oczekiwaniu ze cena spadnie do 1k.  Na wakacjie bedzie mnie czekal gdzies wyjazd  na 1-2 tyg z dziewczyna ;]  a ja niemam stalej roboty teraz jestem na stazu i w tym tyg go koncze :/    heh mam nadzeje ze szybko cos znajde  bo na bezrobotnym szybko kasa leci :( mam nadzeje ze za 6 mies bede juz mial ps3 :(( a jak sie zdenerwoje spedam PC ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×