Skocz do zawartości
szynkaxd

Jak Odnajdywane Są Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Mam pytanko jak odnajdywane są skradzione konsole ?

Moim zdaniem przez WiFi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z jednym odzyskaniem konsoli, ale ofiara szybko zadziałała i miała znajomości w policji. Konsolę skroili mu dresy z osiedla. Miał zapisany numer seryjny, a dresy wystawiły na allegro tą właśnie konsolę w niskiej cenie. Koleś przeglądał właśnie allegro, natrafił na tą aukcję. Umówił się z kolegą policjantem, zadzwonił do dresów i umówił się z nimi pod pretekstem zobaczenia stanu technicznego konsoli. Pojechali w ustalone miejsce, dresy sobie grały na konsoli. Koleś sprawdził numer seryjny, zgadzał się, policjant aresztował rzezimieszków, a on odzyskał konsolę. Jeśli złodziej nie jest głupi to nigdy nie wpadnie po kradzieży PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak złodziej wyciągnie kartę WiFi to raczej mie ma żadnych szans ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szynkaxd,mam wrażenie że przytuliłeś sie komuś do konsoli ,chyba trzeba cie prześwietlić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało prześwietlaj nie mam nic przeciwko temu

Po prostu mam okazję kupić za grosze Ps3 na 90% moim zdaniem kradzioną (gość się nie przyznaje) i nie chcę mieć problemów więc chcę wyłączyć WiFi (chyba powinno pomuc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj, jak masz takie podejrzenie -.-

Co się tak tego wi-fi uczepiłeś? To przecież jest internet, więc jeśli nie masz w domu internetu, to wi-fi też nie masz, ale akurat ono nie pomaga w odnalezieniu kradzionych konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska to nie USA, nie ma rejestru skradzionych PS3, konsole nie są banowane, ale pamiętaj, że paserstwo jest nielegalne (a kupno sprzętu na "90% kradzionego" takowym jest)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WiFi to nie GPS... Raz już Ci zamknęli temat to znowu zaczynasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×