Skocz do zawartości
ProtoType

Mw2 Pc Vs Konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanko odnośnie MW 2, i mam nadzieję że w dobrym dziale. Moje pytanie brzmi czy mozna grac w trybie multiplayer pomiędzy kompem a konsolą ? W jakiejś zpowiedzi w czasopiśmie (nie pamiętam jakim) była mowa o możliwości wspólnego geania graczy konsolowych i pecetowców :P I z tego teżsię rodzi kolejne pytanie czy jest mozliwa rozgrywka multi miedzy graczami XBox'a i PS 3 :D

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko odnośnie MW 2, i mam nadzieję że w dobrym dziale. Moje pytanie brzmi czy mozna grac w trybie multiplayer pomiędzy kompem a konsolą ? W jakiejś zpowiedzi w czasopiśmie (nie pamiętam jakim) była mowa o możliwości wspólnego geania graczy konsolowych i pecetowców :P I z tego teżsię rodzi kolejne pytanie czy jest mozliwa rozgrywka multi miedzy graczami XBox'a i PS 3 :D

Pozdrawiam wszystkich :)

Oczywiście że nie można. Ps3 - PSN, x360 - Xbox live, PC - Steam.

Co do tej zapowiedzi,ten kto to pisał nie powinien tam pracować. Nigdy nie było tak żeby Dało się grać na konsoli z Pctowcami.

Przecież ani na PC nie ma PSN ani na PS3 steamu czy XBL. :D

Edytowane przez cezzar997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie można. Ps3 - PSN, x360 - Xbox live, PC - Steam.

Co do tej zapowiedzi,ten kto to pisał nie powinien tam pracować. Nigdy nie było tak żeby Dało się grać na konsoli z Pctowcami.

Przecież ani na PC nie ma PSN ani na PS3 steamu czy XBL. :D

Tu się mylisz. Jest kilka gier i także kilka będzie co można grać wspólnie z pecetowcami. Przykład to Shadowrun na X360, FF XIV Online, The Agency.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu takiej gry na roznych platformach, PCtowcy bby nas niezle zownowali na swoich razerach g5tkach i steel padach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego by jeszcze brakowalo, zeby z tym calym PC-towoiksboksowym plebsem sie zadawac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam z pecetowcami pal licho ale powiedzcie sami czy xboxowcom nie chcięlibyście pokazać kto rządzi xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy posiadacze x'a to piraci... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam xboxa nie przerobionego ale odebrało to zarówno jako o graczach X360 jak i PC a pokaż mi ludzi kupujących gry na PC owszem jest jakiś odsetek ale jest on mizerny, sam nie byłem święty jak jeszcze grałem na PC ale u mnie to wyglądało tak że pograłem w pirata i jesli gra była dobra to ją kupowałem LO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gadac znowu o tym ;) xbox ma jakies porycia jak bany i nie przerabiam nie kradne ;p dobrym argumentem na przeciw na granie np miedzy graczami ps3 a pc sa warunki techniczne - siedzisz sobie spokojnie z headsetem i padem, gdy po drugiej stronie masz psychola ze sluchawkami na uszach wyczulonymi na maksa i czuloscia myszy x2000dpi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej na konsoli każdy ma takie same warunki, nikt nie płącze o lagi scinki kompa etc ;] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej na konsoli każdy ma takie same warunki, nikt nie płącze o lagi scinki kompa etc ;]

Hahahaha - dlatego taka cisza na czacie : D. Kolejny plus

Edytowane przez McArt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×