Skocz do zawartości
chaosgolf

Modern Warfare Ii

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do mojej niby-recenzji (z naciskiem na niby) trybu single player w MW2 i z góry przepraszam wrazliwych za jedno przeklenstwo ktore w niej pada :) Zainteresowanych prosze o klikniecie w ponizszy link.

Modern Warfare 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzja fajna. Nie powiem, że się źle czytało.

Szkoda, że napisałeś tylko single (ale to już mówiłeś dlaczego) i powinieneś jakieś akapity porobić lub coś w tym stylu :)

Pisz dalej i postaraj się recenzować tryb multiplayer (skilla zawsze można złapać, ZAWSZE!)

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za konstruktywne zdanie hehe... co do akapitow jak najbardziej sie zgadzam, tekst jest zbyt zbity. Poprawie to.

Co to multi...zebym tylko czas i cierpliwosc znalazl, szczegolnie przy tak szybkiej grze jak multi w MW2, gdzie gnie sie co chwile :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało, ale zwięźle i na temat. Szkoda tylko, że nie grasz w multi, bo uwierz mi zabawa jest przednia :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało, ale zwięźle i na temat. Szkoda tylko, że nie grasz w multi, bo uwierz mi zabawa jest przednia :teehee:

Jak dla mnie multiplayer to dno... Nie wiem, może zdanie mi się odmieni po dłuższym graniu w tym trybie. Jak na razie po graniu w multi w KZ2 śmiało oświadczam, że MW2 się chowa:nuke:

Kampania i Special Ops super. Gra naprawdę ciekawa, aż szkoda, że taka krótka. Jednak multi mi nie pasuje - te duże mapki, bieganie i szukanie wroga, kiedy gdzieś w krzaczkach czai się jakiś osobnik i atakuje od tyłu - nie dzięki.. Poza tym dziwne bronie, tak samo jest z celownikiem:down: Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, ale włączyłam KZ2 i bez problemu ciągle byłam średnio druga w rankingu po skończeniu walki.

Jakoś nie mogę się przekonać do tego multi, jednak będę działać dalej mając nadzieję, że się w nim odnajdę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie multiplayer to dno... Nie wiem, może zdanie mi się odmieni po dłuższym graniu w tym trybie. Jak na razie po graniu w multi w KZ2 śmiało oświadczam, że MW2 się chowa:nuke:

Kampania i Special Ops super. Gra naprawdę ciekawa, aż szkoda, że taka krótka. Jednak multi mi nie pasuje - te duże mapki, bieganie i szukanie wroga, kiedy gdzieś w krzaczkach czai się jakiś osobnik i atakuje od tyłu - nie dzięki.. Poza tym dziwne bronie, tak samo jest z celownikiem:down: Myślałam, że to ze mną jest coś nie tak, ale włączyłam KZ2 i bez problemu ciągle byłam średnio druga w rankingu po skończeniu walki.

Jakoś nie mogę się przekonać do tego multi, jednak będę działać dalej mając nadzieję, że się w nim odnajdę ;)

eeeeee..mapki duże ? szukanie wroga ? zależy w jakim trybie gry. Zaczai się w krzaczkach i Cie zabije od tyłu ? no no no.. fragi to dla Ciebie pewnie ważniejsze niż wygrana bitwa. No ale nic.. kto co lubi. Dla mnie właśnie MP jest kwintesencją tej gry jeśli singiel starcza na < 5h.

Jak dla mnie recenzja nie jest pełną bo nie ma opisanego trybu MP, trochę byś znalazł udziwnień w tej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeeeee..mapki duże ? szukanie wroga ? zależy w jakim trybie gry. Zaczai się w krzaczkach i Cie zabije od tyłu ? no no no.. fragi to dla Ciebie pewnie ważniejsze niż wygrana bitwa. No ale nic.. kto co lubi. Dla mnie właśnie MP jest kwintesencją tej gry jeśli singiel starcza na < 5h.

Jak dla mnie recenzja nie jest pełną bo nie ma opisanego trybu MP, trochę byś znalazł udziwnień w tej grze :)

Nie, właśnie nie o fragi chodzi. Chodzi mi o całość, jak ogólnie jest zrobione to multi. I tak jak powiedziałeś - "co kto lubi" - nie lubię takich dużych mapek, z tyloma szczegółami, no jakoś nie pasuje mi ta cała ramówka w wyniku czego źle mi się gra. Ale to też może kwestia przyzwyczajenia do KZ2, tam jest prawdziwa nawalanka i to mi się podoba ;) W MW2 jest całkiem inaczej, no nie wiem jak to ująć w słowa, po prostu mi nie pasi - ale to tylko moje zdanie ofc, "co kto lubi".:ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...). Jednak multi mi nie pasuje - te duże mapki, bieganie i szukanie wroga, kiedy gdzieś w krzaczkach czai się jakiś osobnik i atakuje od tyłu - nie dzięki.(...)

Pewnie grasz w gronie polaków, a Ci jak widzą po nicku (Kamila_PL), że po planszy biega sobie z giwerą 'swawolna dzierlatka' to co ma taki sfrustrowany nastolatek zrobić, jak nie zaczaić się w krzaczkach i próbować Cię od tyłu... :sweat:

Nie zniechęcaj się jednak, bo MW2 swój klimat ma i chociaż w porównaniu z KZ2 wypada bardzo 'arkejdowo' to jednak po dłuższym obcowaniu z tym multi i zabawą perkami powinnaś złapać bakcyla... or not ;)

PS I nie przejmuj się kamperami, oni tak już mają :P

twojstarykampinakanapie.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SouL mój stary kampiący na kanapie jest boski:D ;) Szkoda tylko, że akurat piłam herbatkę - czyścisz mi monitor ;)

Co do złapania bakcyla to tak jak pisałam, może to zależy tylko od oswojenia się z klimatem tego multi :) Mam taką nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×