Skocz do zawartości
Patricko

Borderlands

Rekomendowane odpowiedzi

Secret Armory jest cały, ale Claptrapy nie dokończyłem bo już siły nie miałem.

Tym bardziej, że w Claptrapach warto jedynie opisać metodę farmowania itemów specjalnych.

Tam jest taki boss w kształcie ogromnego Claptrapa i trzeba po prostu cały czas biegać i niszczyć małe Claptrapy niego wylatujące.

No nie wiem, może się wezmę za niego. A z czym potrzebujesz pomocy?

Tam w sumie trudne pucharki są tylko te związane ze znajdywaniem tych rzeczy, ale je można bardzo prosto zrobić.

Przedwczoraj zabrałem się za ten dodatek i potwierdzam wnioski z claptrapami. Tyle, że owe puchary nie są o tyle trudne, co po prostu czasochłonne. Na wielu forach ludzie piszą, żeby zostawić konsolę na kilka godzin włączoną, a potem tylko pozbierać loot. Najlepsza jest jednak metoda ze zniszczeniem wszystkich działek MINACa, a potem konsekwentne ubijanie claptrapów zanim jeszcze MINAC zdąży je każdorazowo naprodukować. Choć i to nie gwarantuje sukcesu, bo wyrzucane itemy są całkowicie losowe, możemy więc farmić tego bossa do usranej śmierci, a i tak nie zebrać wszystkiego. Wczoraj np farmiłem MINACa około 4 godzin, a wpadł puchar jedynie za majty, ryby i pizze. Co ciekawe okazało się, że ominąłem jedną misję u gościa w sklepie na Tartarus Station, któremu trzeba dostarczyć 10 sztuk bobbleheadów. Być może przy robieniu tej misji drop rate tych itemów będzie wyższy. Dziś się za to zabiorę i zobaczymy jak będzie.

BTW ... świetny poradnik. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja farmowałem tego MINACa właśnie koło 3 godzin. Biegałem non-stop za nim i zabijałem małe Claptrapy jak z niego wyłaziły. Potem tylko przytrzymanie :square: na lootcie i tak w kółko aż nie wpadły pucharki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam takie pytanie

zrobiliśmy z kolegą całą grę niestety nie zaliczyło mi kilku zadań więc postanowiliśmy je dorobić na moim hoście przy drugim podejściu (i tak musimy dobić do 50 poziomu)

zostały mi dwa trofiki związane z zadaniami a mianowicie

Made in New Haven

Completed all missions in the Rust Commons

i jednego claptrapa musze uratować z new haven

niestety w bazie głównej w arid badlands nie działa mi teleport żeby swobodnie sobie przejść do lokacji

plus przejście które jest na wschodzie mapy arid badlands rónież jest w tym momencie nieczynne . Podjeżdżam tam a tam tylko calptrap lata wokoło i nie ma aktywnego teleportu

ktoś ma jakiś pomysł jak to zrobić ??

Rozumiem, że przy drugim playthrough Ci nie działa teleport/wejście? Jeśli dopiero zacząłeś grę to normalka, przejście do innych miejsc odblokujesz z postępem fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to było na playtrough 1 ale już to zrobiłem po prostu szedłem po kolei misje aż w końcu załapało mi brakujące trofi z new haeven

Wywnioskowaliśmy z kolegą że wzięło się to stąd że parę razy zerwało mi połączenie z nim i jemu w tym czasie zaliczyło którąś misje a mi po prostu nie zdążyło mimo że po zerwaniu połączenia on też przerywał grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam pytanie do obeznanych graczy.

Czy jesli zrobie trzy areny (za ktore sa trofea) na trzech różnych postaciach to dostane trofeum za to ze zrobilem wszystkie trzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Serwery gry są włączone ? Da radę wbić jeszcze platynę ? Czy tylko jest 1 trofeum online z podstawki czy są jeszcze jakieś z dlc, które wymagają gry przez sieć ?

Edytowane przez EmptyHeartPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest ze serwerami gry? Jeszcze tydzień temu wchodziło w online bez problemów i było kilka gier, obecnie przy wciśnięciu online gra się zacina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery teoretycznie są wyłączone od 31 maja br., ale jak chodzą słuchy po różnych forach zdarzało im się czasem działać. Sam poluje na 1 trofik online, który brakuje mi do platyny codziennie sprawdzam czy online rusza, ale zawsze kończy się tym samym, czyli ścinką gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery działały jeszcze jakoś do piątku chyba, wygląda na to, że Gamespy został wyłączony z półtoramiesięcznym opóźnieniem.

 

Tutaj jest wątek na ten temat: http://www.playstationtrophies.org/forum/general-games-discussion/231000-gamespy-services-will-ending-may-31st-2014-assistance-needed-180.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×