Skocz do zawartości
veiner

Problemy Z Płynnością

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Zastanawiam się czy czasem z moją konsolą jest coś nie tak. Z tego względu, że w niektórych grach "rwie" animacja. Ja rozumiem, że nie wszystkie gry mają zoptymalizowany kod, ale to jest częste. Np. demo Call of Juarez filmik i sama gra chodzi tak lekko skokowo. Najbardziej widać to w momencie gdy stoję i powoli się rozglądam. Widoczny jest brak efektu VSync (jeśli dobrze to nazwałem) obiekty czasem się tak jakby ucinają - ciężko to opisać słowami. Tak samo było z pełną grą Red Faction Guerilla, choć nie było to tak bardzo widoczne jak w Call of Juarez. Dropy animacji zalicza też demo NFS Shift (w PSX Extreme pisali, że gra chodzi płynnie i się nie w ogóle nie krztusi - być może to przez demo). Tak samo jest z demem Tiger Woods 2010 (w niektórych momentach gra znacznie traci na płynności), podobnie z Brothers in Arms - również demo. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dema się lubią przycinać, bo czyta z dysku, a jak wiadomo czasami coś "zawiruje" i stąd skoki. A CoJ tak po prostu ma.

Dzięki. Pocieszyłeś mnie. Bałem się, że coś nie tak z moją konsolą. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu gry wymienione przez Ciebie są w rzeczywistości niedopracowane, a programiści nie przyłożyli się, aby odpowiednio dopracować wersję przeznaczoną na ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zagrac w jakiegos "ekskluziwa" :P, a nie bedzie problemow z plynnoscia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×