Skocz do zawartości
1stmadafaka

Ładowarka Do Padów

Rekomendowane odpowiedzi

Ale po co ci w ogole jakas ladowarka do padow? Nie mozesz go podlaczyc do PC albo po postu do konsoli? A jak w konsoli brakuje portow USB to nie lepiej kupic huba USB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi oto ze potrzebuje zewnetrznej ladowarki poniewaz nie mam mozliwosci grac na kablu a konsola tez nie jest naokraglo wlaczona zeby sie pad ladowal. Potrzebuje taniej zewnetrznej ladowarki do padow. ta ladowarka sieciowa usb kosztuje 20zl na allegro jest juz po 6zl wiec duzo taniej niz niezalezne ladowarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszystkie ladowarki beda ladowac pada. Linie w kablu usb musza byc odpowiednio wysterowane zeby zaczal sie ladowac. Mozesz zapytac w prost sprzedajacego czy bedzie dzialalo ladowanie sixaxisow, ale jezeli odpowie ze nie wie to masz loterie 50/50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie porzyczylem ladowarke ipod USB PowerAdapter kosztujaca 20zl, nie dziala pod padem, hmm bede musial pomyslec o ladowaniu z PC bo ciezko bedzie znalezc pasujaca ladowarke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wlasnie porzyczylem ladowarke ipod USB PowerAdapter kosztujaca 20zl, nie dziala pod padem, hmm bede musial pomyslec o ladowaniu z PC bo ciezko bedzie znalezc pasujaca ladowarke.

a nie możesz czasem zostawić włączonej konsoli żeby pad się naładował? przecież wystarcza to na bardzo dużo czasu i co dwa dni nie trzeba mieć ps3 odpalonej na 24h żeby pada na ładować ;> robisz z igły widły :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item838683925_ps3_ladowarka_do_padow_piramida_vs2717.html

Moim zdaniem fajna sprawa ale chyba lepsze by było jak by to można podłaczyć pod 220-230V normalnie do kontaktu a nie przez kabelek USB. Waszym zdaniem opłacalne czy nie?

Jeśli podobna dyskusja była to przepraszam i proszę usunąć ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item838683925_ps3_ladowarka_do_padow_piramida_vs2717.html

Moim zdaniem fajna sprawa ale chyba lepsze by było jak by to można podłaczyć pod 220-230V normalnie do kontaktu a nie przez kabelek USB. Waszym zdaniem opłacalne czy nie?

Jeśli podobna dyskusja była to przepraszam i proszę usunąć ten temat :)

Wydawanie 110 zł za możliwość ładowania padów przez usb, jak obecnie, mija się z celem. Przecież nadal musisz ładować pady podłączając to badziewie do konsoli bądź kompa. Ani to ładne, ani funkcjonalne. Bajer za dychę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to dodają kabel usb do konsoli żeby ładować za pomocą ładowarki, zbędne i nic więcej, ale skoro chcesz ładować pada i grać kup długi kabel usb. Bo ładowarka i kabelek to, to samo. Z kabelkiem możesz grać, z ładowarką nie.

Ładowarka do PS3? Nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po to dodają kabel usb do konsoli żeby ładować za pomocą ładowarki, zbędne i nic więcej, ale skoro chcesz ładować pada i grać kup długi kabel usb. Bo ładowarka i kabelek to, to samo. Z kabelkiem możesz grać, z ładowarką nie.

Ładowarka do PS3? Nie polecam.

Przeciez konsola nie laduje pada podpietego jak jest wylaczona? wiec zostaje albo wpinac pad kablem w trakcie grania albo zostawiac dzialajaca konsole by ladowac pada...

Lepiej mz zrobic jak ja: podpinasz do usb aktywnego huba i jego do "podstawki ladowarki" (ja kupilem swoja na 2 pady za bodaj 7 euro wiec podejrzewam, ze w pl bedzie sporo taniej zwlaszcza na 1 pada) problem z glowy jednoczesnie masz ladowanego pada nawet jak konsola nei dziala i zaraz po starcie konsoli mozesz zalogowac pada bez przepinania kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można ładować Pada np. ładowarką w tym wypadku do słuchawki bluetooth z wyjściem USB 1.0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popsuc na pewno nie popsujesz, a sprobowac mozesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się pad rozładuje to zdam relacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w sieci ale coś bezskutecznie ładowarki do pada z własnym zasilaczem. Widział ktoś takie?

Standardowy uniwersalny zasilacz z wyjściem USB (5V i 500mA) nie ładuje pada (diody nie migają) nie wiem dlaczego. Ładowanie przy włączonej konsoli albo włączonym PC jest lekko upierdliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile masz tych padow ze jest to lekko upierdliwe? pad nie laduje sie caly dzien, a bateria tez mu w 3 godziny nie siada

a w ogole swojego problemu na forum szukales?

mi zajelo to 2 minuty : tik tak :)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile masz tych padow ze jest to lekko upierdliwe? pad nie laduje sie caly dzien, a bateria tez mu w 3 godziny nie siada

a w ogole swojego problemu na forum szukales?

mi zajelo to 2 minuty : tik tak :)

Te posty znalazłem ale podobnie jak twoja odpowiedź nie rozwiązują problemu. Standardowe zasilacze nie ładują, a konsola musi być włączona żeby ładować. Do WII mam ładowarkę która ładuje WIImoty, więc mam je zawsze gotowe do "akcji". Szukam czegoś takiego do PS3. Po prostu stojaczek na dwa pady z zasilaczem. Po co? Dla wygody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zaplaci krocie, jak to za oryginalne akcesoria Sony.

Moje rozwiazanie - ladowarka USB na 2 pady + najtansza ladowarka z allegro do iPhone'a - w zestawie jest konwerter 220V -> USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą oryginalną nie ma tragedii - 75 zł gorzej z dostępnością, ale chyba jedną znalazłem jutro zadzwonię do sklepu. Ładowarka od iPhon'a nie ładuje - sprawdzałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam taką ładowarkę

Można ładować pady (i nie tylko) przy wyłączonej konsoli. Wystarczy, żeby konsola była podłączona do sieci a ładowarkę podpinamy specjalną przejściówką (jest w zestawie ładowarki) do gniazda zasilania z tyłu PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiał mnie sens wydania 2,99zł na allegro i zakup takiego ustrojstwa :P Osobiście coś takiego kupiłem w serwisie z telefonami :) zaryzykowałem 3,8zł i niestety nie działa :( Można tym jednak ładować Nawigację samochodową MIO

plp73.jpg

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co jak bym kupił taka ladowarke??

http://www.amazon.co...3/dp/B001H4NMNA

jesli konsola bedzie wyłaczona to nie bedzie sie ładowało??

a jesli bedzie włączona to   2 pady  beda mi sie ładowału równoczesnie?? jesli tak to wolniej??

załóżmy ze ta ładowarka nie ładuje jak jest ps3 off...

Wiec co zrobic jesli przy tej ladowarce jest konsola wyłączona a chce zeby sie pady ładowały?? to jak zrobic  jak bedzie ps3 off?

Edytowane przez Niko_9111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×