Skocz do zawartości
1stmadafaka

Ładowarka Do Padów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niech ktoś mi powie czy jest możliwość ładowania np kontrolera ruchu w jakiś inny sposób niż podpięcie go pod PS lub za pomocą ładowarki?? Czy jeśli podepnę go kablem usb pod komputer będę mógł go naładować tak jak ładuje się np telefon po podpięciu pod PC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, możesz go podłączyć spokojnie do PC. Nie wiem czy nie do wszystkich miejsc gdzie jest wejście USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak podłączam pada pod usb w laptopie to musze mieć też włączoną konsole, aby pad się ładował. Jak podłączam pada bez włączonej konsoli to migają mi wszystkie cztery diody, tak ma być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Rozumiem, że po naładowaniu wszystkie cztery będą się świecić ciągłym światłem, tak?

EDIT:

Właśnie przestały mi migać i nic się nie świeci. Chyba się naładował, tak mi się wydaje.

Edytowane przez toudi79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym kupić ładowarkę do move i padów najlepiej taką, w której mogę ładować 2 pady i 2 move razem. Oglądam te ładowarki na allegro i teraz pytanie do Was. Czy ma znaczenie co się kupi?

http://allegro.pl/ps3-stojak-podstawka-ladowarka-do-move-padow-4xusb-i2065847692.html

Nie wiem na co zwracać uwagę. Tej pewnie nie kupię, bo nie odpowiada mi to miejsce na konsole jest bezużyteczne dla mnie , ale z ciekawości chciałabym zapytać czy ktoś orientuje się czy jest to dobrej jakości.

Zastanawiała mnie ta:

http://allegro.pl/pega-stacja-dokujaca-ladowarka-ps3-move-czarna-i2066571586.html

Nie droga i miejsca na 2 pady i 2 move.

Chyba, ze ktoś może polecić jakąś sprawdzoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zbędny bajer chyba że naprawdę tego potrzebujesz lub masz alergię na dużą ilość kabli.

A co do jakości to to urządzenie po prostu ładuje inne a nie pilnuje dzieci i gotuje , więc jakość nie za bardzo ma tu znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze jakosc nie ma tutaj znaczenia to się nie zgodze. Osobiście nie nawidze trzeszczących, twardych plastików, jeżeli to tani chinski wyrób to napewno pojawiły by się problemy z gniazdami itp. Jakość ma wszedzie znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki AC Adapter czy będzie dobry do ładowania pada od PS3?

Dane adaptera:

Input: 100-240V AC 50-60Hz

Output: DC5.0V 1000mA +-5%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze jakosc nie ma tutaj znaczenia to się nie zgodze. Osobiście nie nawidze trzeszczących, twardych plastików, jeżeli to tani chinski wyrób to napewno pojawiły by się problemy z gniazdami itp. Jakość ma wszedzie znaczenie.

Co do tej chińszczyzny to urodziłeś się wczoraj czy po prostu nie zdajesz sobie sprawy że współczesnym świecie wszystko jest robione w chinach i czy jest wykonane trochę lepiej czy gorzej to i tak rozleci się zaraz po gwarancji lub nie będzie działać już na starcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników:

Ktoś z Was posiada oryginalną ładowarkę od SONY? Chodzi mi o ten AC Adaptor:

http://uk.playstation.com/ps3/peripherals/detail/item154564/AC-Adaptor-%28for-PlayStation%C2%AE3%29/

Jak tak to mógłby ktoś podać napięcia i ogólną specyfikację? Bo w necie nie mogę nigdzie znaleźć.

Zastanawiam się czy będzie ta ładowarka współpracowała z bezprzewodowymi słuchawkami 7.1 od Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej chińszczyzny to urodziłeś się wczoraj czy po prostu nie zdajesz sobie sprawy że współczesnym świecie wszystko jest robione w chinach i czy jest wykonane trochę lepiej czy gorzej to i tak rozleci się zaraz po gwarancji lub nie będzie działać już na starcie...

Chyba masz nieprzyjemne doświadczenia z zakupionymi do tej pory produktami. Owszem wszystko jest robione w Chinach, ale nie wmówisz mi, że to wszystko jest tej samej jakości. Gołym okiem widać, że wiele produktów jest totalnym szajsem z plastiku. Stąd moje pytanie dotyczyło ładowarek, bo zdjęcie nie przedstawia realnej jakości danego produktu. I wole kupić coś co mi się rozleci po gwarancji, a nie przed gwarancją...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników:

Ktoś z Was posiada oryginalną ładowarkę od SONY? Chodzi mi o ten AC Adaptor:

http://uk.playstatio...tion%C2%AE3%29/

Jak tak to mógłby ktoś podać napięcia i ogólną specyfikację? Bo w necie nie mogę nigdzie znaleźć.

Zastanawiam się czy będzie ta ładowarka współpracowała z bezprzewodowymi słuchawkami 7.1 od Sony.

Ja posiadam takową.

A więc:

INPUT: 100V-240V~0.15A 50/60Hz

OUTPUT: 5V = 500mA

U mnie współpracuje elegancko zarówno z padami, jak i z oficjalnym headsetem od Sony (tym na jedno ucho).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam takową.

A więc:

INPUT: 100V-240V~0.15A 50/60Hz

OUTPUT: 5V = 500mA

U mnie współpracuje elegancko zarówno z padami, jak i z oficjalnym headsetem od Sony (tym na jedno ucho).

Te słuchawki 7.1 od Sony mają 5V = 350mA i się zastanawiam czy ruszy.

Bo pady mają z tego co widziałem 3.7V = 300mA.

Na moje chyba ta ładowarka powinna sobie poradzić z tymi słuchawkami.

Bo np. jak próbowałem ładować ładowarką od telefonu komórkowego, to pady nie działały, a słuchawki ładowało.

Problem w tym, że teraz tej ładowarki nie mam i szukam czegoś konkretnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki 7.1 od Sony mają 5V = 350mA i się zastanawiam czy ruszy.

Bo pady mają z tego co widziałem 3.7V = 300mA.

Na moje chyba ta ładowarka powinna sobie poradzić z tymi słuchawkami.

Bo np. jak próbowałem ładować ładowarką od telefonu komórkowego, to pady nie działały, a słuchawki ładowało.

Problem w tym, że teraz tej ładowarki nie mam i szukam czegoś konkretnego.

Mój headset ma 5V = 100mA i na tej ładowarce ładuje się odpowiednio. Twoje słuchawki na 99% (bo zawsze ten 1% trzeba zostawić :P ) będą działały z nią bez problemu. Sprzęt w końcu jest dedykowany jednej marce. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziękuje za odpowiedź :)

A możesz powiedzieć gdzie kupiłeś i za ile?

Bo widzę, że w Euro AGD mają za 69zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko a nie masz w pobliżu Ps3 jakiegoś dekodera? Rozwiązałby Ci chyba wszystkie problemy ...

Z racji odkrycia mojej Ameryki w weekend wrzucę Wam małą poradę; Wielu z Was korzysta zapewne z oferty telewizji N, jeżeli na dodatek dekoder znajduje się w pobliżu Ps3 to jest doskonałym rozwiązaniem na dokarmianie padów w prąd.

recorder.JPG

Dekoder posiada z tyłu port USB który niezależnie od tego czy dekoder jest włączony czy przebywa w stand-by podaje cały czas napięcie. Doskonale ładuje pady, headset, klawiaturę Sony czy choćby kontroler Move.

Znajomek u którego to podpatrzyłem ładuje jeszcze na tym telefon i nawigację ;) Polecam jako bezpieczny i sprawdzony patent :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne rozwiązanie, niedługo dostane dekoder to pewnie skorzystam.

Jedynie jeśli piszesz, że dekoder ładuje zawsze to nie radze zostawiać pada podłączonego cały czas.

Podejrzewam, że bateria w padzie działa na podobnej zasadzie co w laptopach.

Moja dziewczyna kupiła nowego laptopa i cały czas był podłączony do prądu z baterią w środku, po 4 miechach bateria nie istnieje :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziękuje za odpowiedź :)

A możesz powiedzieć gdzie kupiłeś i za ile?

Bo widzę, że w Euro AGD mają za 69zł.

Nie ma za co ;)

Kupowałem w Empiku za 79zł, jakieś półtora roku temu. Cena oscyluje niezmiennie w tych granicach.

Fajne rozwiązanie, niedługo dostane dekoder to pewnie skorzystam.

Jedynie jeśli piszesz, że dekoder ładuje zawsze to nie radze zostawiać pada podłączonego cały czas.

Podejrzewam, że bateria w padzie działa na podobnej zasadzie co w laptopach.

Moja dziewczyna kupiła nowego laptopa i cały czas był podłączony do prądu z baterią w środku, po 4 miechach bateria nie istnieje :]

Dokładnie. Moja panna postąpiła tak samo i efekty są również takie same. Radzę uważać z takimi wynalazkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Dokładnie. Moja panna postąpiła tak samo i efekty są również takie same. Radzę uważać z takimi wynalazkami.

Jakieś herezje opowiadacie, od 3 lat używam tego samego służbowego DELL'a który codziennie na uwięzi spędza jakieś 8-10h, po tym okresie żywotność baterii jest nadal mocno zadowalająca, blisko 2h a to w końcu tylko duży, stary laptop.

Pad zresztą głupi nie jest, po naładowaniu na full po prostu się wyłącza. Nie trzymam też urządzeń podpiętych do zasilania bOOg wie ile, zapinam jak padają i potem podmianka i tak w koło. Moje Pady mają już ponad 3 lata i nie stwierdzam problemów, a ładowane były różnymi ustrojstwami ... najważniejsze żeby wartości napięcia i natężenia były zbliżone/jednakowe/tożsame. Prąd to prąd, jak podepniesz pady pod ładowarkę z Empiku za 79zł i zostawisz go tam na kilka miesięcy to też może (a może nie) zrobi spustoszenie w baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś herezje opowiadacie, od 3 lat używam tego samego służbowego DELL'a który codziennie na uwięzi spędza jakieś 8-10h, po tym okresie żywotność baterii jest nadal mocno zadowalająca, blisko 2h a to w końcu tylko duży, stary laptop.

Pad zresztą głupi nie jest, po naładowaniu na full po prostu się wyłącza. Nie trzymam też urządzeń podpiętych do zasilania bOOg wie ile, zapinam jak padają i potem podmianka i tak w koło. Moje Pady mają już ponad 3 lata i nie stwierdzam problemów, a ładowane były różnymi ustrojstwami ... najważniejsze żeby wartości napięcia i natężenia były zbliżone/jednakowe/tożsame. Prąd to prąd, jak podepniesz pady pod ładowarkę z Empiku za 79zł i zostawisz go tam na kilka miesięcy to też może (a może nie) zrobi spustoszenie w baterii.

Najwidoczniej oba laptopy, o których mówimy miały felerną baterię. Twoja być może jest odpowiedniej jakości. Przykład przytoczyłem z własnego doświadczenia, podpierając się przy okazji opiniom ludzi, którzy zajmują się serwisowaniem laptopów, a mówili dokładnie to samo. Swoje zdanie podtrzymuję, stawiam na markowy i dedykowany sprzęt, taki jak ładowarka Sony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! podpinam pada z kablem do Usb ,zamigają tylko 4 kontrolki jeden raz a z tego co wiem powinny migać puki pad się ładuje... jeżeli kabel jest pad jest podpięty granie jest możliwe lecz bateria się nie ładuje..... proszę rozpaczliwie o pomoc ^^ bede wdzięczny za każdego posta pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×