Skocz do zawartości
michaeel

Alternatywny Pad Do Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety mam do wydania tylko ok 60zł i potrzebuję bezprzewodowego pada.

Jednego pada mam(Sony DS3) i potrzebuje drugiego ale nie do intensywnego używania tylko jak wpadną znajomi to żeby był jakiś drugi i można było poszaleć ;)

I tu teraz pytanie - czy jest sens taki kupować? na allegro są różne pady (bezprzewodowe) do PS3 w tej cenie, ale czy to wszystko będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupno nieoryginalnego pada może okazać się strasznym błędem.

Na forum pojawiały się kilkakrotnie tematy związane z problemem, który stwarzają takie kontrolery. Przykładowy temat, w którym użytkownik wydał pieniądze na marne. Polecam zakup oryginalnego pada - sixaxis kupisz za ok. 100zł (może nawet taniej) także wstrzymaj się z zakupem i jeszcze trochę funduszy dozbieraj. Lepiej poczekać niż wydać pieniążki na jakiś badziew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej poczekać i uzbierać trochę kasy niż później płakać że nie działa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tworzyć nowego tematu wiec się podłączę :D

Pwoiecie mi czy taki pad http://www.allegro.pl/item842881060_joypad_saitek_ps2700_rumble_pad_pc_ps3.html bedzie się spisywał dobrze tzn. czy bedzie działał bez problemu bo dużo gram w FPS a pad od Ps3 mnie dobija;/ A i jeszcze jedno czy można jakoś podłaczyć pada od x360, albo jest jakis podobny do kupienia??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem tworzyć nowego tematu wiec się podłączę :D

Pwoiecie mi czy taki pad http://www.allegro.pl/item842881060_joypad_saitek_ps2700_rumble_pad_pc_ps3.html bedzie się spisywał dobrze tzn. czy bedzie działał bez problemu bo dużo gram w FPS a pad od Ps3 mnie dobija;/ A i jeszcze jedno czy można jakoś podłaczyć pada od x360, albo jest jakis podobny do kupienia??

http://www.allegro.pl/item845728388_wyprzedaz_pad_logitech_chillstream_do_pc_i_ps3.html#gallery masz tutaj, kształtem podobny do tego od X'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym widział pada od X pierwszej gen, ale dzieki. Bardziej chodziło mi o analog u góry i wklęsłe analogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, najtańszy bezprzewodowy pad to wydatek rzędu 100zł (sixaxis) na co nie mam funduszy.

Czy jest w takim razie jakiś dobry pad przewodowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jeszcze możesz pokombinować tak jak ja chce to zrobic czyli nabyc przejsciówke z pada PSX i PS2 na usb i podpiac oryginalny pad z poprzednich generacji które mozna nabyc za niewielkie pieniadze i grac bez strachu ze nierozleci sie na kawałki po 2 imprezkach z graniem :) Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez nieoryginalnego pada mam zdarty naskorek na kciuku, więc nie polecam najlepszym wyborem będzie zakup sixxasisa, ponieważ kosztuje on ok.100zl, a kupując DS2 z PS2 wyjdzie Cie ponad 100zł, przejściówka kosztuje 30zl a pad Dualshock 2 oryginalny 70zl, ale wybor nalezy do ciebie, napewno nie polecam nieoryginalnych, bo będziesz żałował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się tu porzekadło że chytry płaci dwa razy

Kupcie sobie w większości g**ne PAD'y z których i tak nigdy nie będziecie w pełni zadowoleni tylko po to by któregoś dnia w wyniku frustracji wywalicie je za okno i skończy się i tak na zakupieniu Pada oryginalnego...

Pewnie że mozna zakupić coś taniej dla okazji (kumpel wpadnie na FIFE itd) tylko po co

Osobiście poisadam dwie sztuki DS3 i przynajmniej nie mam problemów z rozładowanym Pad'em

Gram na jednym a drugi można w tym czasie podładować jak padnie bateria to mam drugi naładowany i w tym czasie ładuje się pierwszy - koło się zamyka i wszyscy są zadowoleni

POLECAM więc przeciągnąć w czasie zakup Pada jednak kupić coś porządnego co przynajmniej posłuży na dłużej ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie miałbym na nowego i oryginalnego DS3 to wolał bym kupić używkę ale oryginał. Mówisz że chcesz kupić na okazjonalne pogrywanie z kumplami, hym a kto będzie grał tym oryginalnym a kto tym szajsem. Za każdym razem gdy kumpel przegra będzie mówił że masz huj..wy pad i będzie miał racje. Poczekaj i kup nowego DS3 ewentualnie Sixaxis lub po prostu znajdź jakąś okazję używaną. Nie znasz porzekadła że "biednych nie stać na tanie rzeczy"

Kiedyś kupiłem jakąś podróbę pada do PS1 i po kilku graniach tak mnie paluchy od tych sztywnych przycisków rozbolały że go wywaliłem do śmieci, ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za cenne odpowiedzi, dzięki Wam nie kupiłem jakiegoś g.wna ;)

Teraz mam jeszcze jedno pytanie - czy można bez strachu kupić takiego pada: http://www.allegro.pl/item844519977_joypad_bezprzewodowy_sixaxis_dualschock_3_sony.html ?

Są to pady "powystawowe", bez opakowania, gwarancja tylko na miesiąc i gość je sprzedaje hurtowo.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jeśli lubisz ryzyko to kupuj.

To pewnie sprzęt z reklamacji (saturn, media) - kupuje się je na tiry i przywożą do nas - wiem bo kumpel się zajmuje takimi rzeczami.

Przeważnie jest 70% do śmieci (niezły numer niemcy robią u nas), a pozostała część sprzedajesz i zarabiasz na następnego tira z odpadkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×