Skocz do zawartości
Reakwon

Problem Z Monitorem

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka zakupiłem kabel hdmi-vga do mojej czarnulki.Dzisiaj właśnie dostałem podłączam wszytko jak należy i nic sie nie wyświetla tylko "No Signal"(konsola została uruchomiona).

I czy jest jakiś sposób aby uruchomić obraz albo to w opcjach trzeba zaznaczyć aby pomniejszył rozdzielczość czy coś?Mój monitor to Acer AL 1917 A.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka zakupiłem kabel hdmi-vga do mojej czarnulki.Dzisiaj właśnie dostałem podłączam wszytko jak należy i nic sie nie wyświetla tylko "No Signal"(konsola została uruchomiona).

I czy jest jakiś sposób aby uruchomić obraz albo to w opcjach trzeba zaznaczyć aby pomniejszył rozdzielczość czy coś?Mój monitor to Acer AL 1917 A.Proszę o pomoc.

Przytrzymaj przycisk I/O (power) kilka sekund aż konsola "zapika" parę razy, powinna zresetować ustawienia obrazu i przełączyć się na rozdzielczość wykrytego monitora.

Edytowane przez endrjus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę może pomoże,ale jednak podłączyłem dvd czy też laptopa i wydaje mi się że kabel po prostu zepsuty.Dzięki.Jak będzie działało napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przytrzymać palec na tym przycisku aż usłyszysz dwa piknięcia. wtedy ustawienia konsoli dopasowują się do monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak pisaliście i nic,poszedłem do kolegi ma Benq fullHD monitor(z tego co na pudle pisało)Podłączyliśmy czarnulkę,nie poszło potem X360 i też nie poszło.Więc to chyba kabel jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie kable to jest ściema...bo jak nagle w kablu sygnał się zmieni z cyfrowego na analogowy? Trzeba trochę pomyśleć zanim sie kupi coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i tu masz racje kolego,nie pomyślałem że potrzeba konwerter za 160 zł,bo w sumie jak można z cyfrowego na analowego.Żal kasę było wydać ale nic zwróciłem.Wole se gre kupić niż konwerter,na razie se pogram w dużym na tv a wolałem u siebie,by nie przeszkadzać innym użytkowniką.Temat można zamknąć.Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×