Skocz do zawartości
cwir

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

I o to właśnie producentom chodzi. :cool: Tylko tym razem mam nadzieje, że nie popełnią tego samego błędu co ostatnio. Mianowicie chodzi mi o zbyt duży kontrast jakościowy jaki miał miejsce pomiędzy ostatnimi odcinkami sezonu 4, a początkowymi 5. To spowodowało, że czułem się lekko rozczarowany piątką. :whistling:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, na dniach casting do sezonu siódmego. Zaczynają kręcić początkiem maja, trailer natomiast zobaczymy na Comic Con w pierwszej połowie lipca. Jako ogromny fan serialu od 2006 roku, czekam z niecierpliwością.

BTW, wydanie Blu Ray sezonu szóstego w sierpniu, oczywiście nie u nas, jednakże dla chcącego nic trudnego, można sprowadzić w edycji angielskiej :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni sezon skończył się bardzo ciekawie. Z wytchnieniem wyczekuję dalszych przygód Dexa. Szkoda, że nie szukają Polaków do castingu z zapłaconym przelotem, noclegiem, wyżywieniem itd... Eh.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zastanawia mnie, kto nowy dołączy do obsady i w jakiej roli. Nowy sezon koncentrował się będzie przede wszystkim na relacjach między postaciami oraz na samej osobie Dextera.

Showtime ogłosiło dzisiaj, iż na dniach ujrzymy pierwszy Teaser!!

Nie będzie on zawierał jednak scen z nadchodzącego sezonu, a jedynie zajawkę.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście trochę byłem zawiedziony ostatnim sezonem. nie był tak porywajacy jak poprzednie. mam nadzieje, że teraz znowu będzie lepiej. kiedy ma być nowy, dopiero jesienią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy odcinek nowego sezonu, nosi tytuł 'Are You...?'!

Do obsady dołączą nowi aktorzy między innymi Ray Stevenson!

Polecam także stronę: http://www.dexterdaily.com/ aby być na bieżąco z informacjami, które zaczynają się bodajże od strony czwartej!

Jedno jest pewne, szykuje się wspaniały Sezon (a który taki nie był) :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(a który taki nie był)

Na pewno 3, najgoroszy ze wszystkich. 5 sezon też pozostawiał wiele do życzenia w moim odczuciu.

6 jedynie zakończenie robi wrażenie. Miejmy nadzieję, że sezon 7 przywróci w końcu wiarę w nieparzyste sezony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sezon to jedynie Trinity Killer ratował, jak dla mnie najlepszy przeciwnik Dextera w jego "karierze". Szósty też zły nie był, choć te niektóre wątki religijne mocno przegadane jak dla mnie. Ale co tam ateista się zna. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Doprawdy, nie rozumiem dlaczego pewien odsetek osób uchwycił się tak nagminnie serii trzeciej. Była to naprawdę świetna oraz ekscytująca seria, której linia fabularna wprowadziła pewne zmiany w psychice Dextera, czego konsekwencje mogliśmy zauważyć już niedługo później. Dexter, po raz pierwszy w swoim życiu dostrzegł zupełnie nowe perspektywy. Nieoczekiwana możliwość zawarcia przyjaźni, posiadania osoby która nie tylko zrozumie jego mrocznego pasażera, ale także w pełni go zaakceptuje. Pewna sekwencja zdarzeń w życiu, które zupełnie go odmieniły oraz strach przed zmianą siebie samego, swoich dotychczasowych rytuałów codzienności na rzecz innych, nagle bliskich mu osób. Wszystko to otoczone tym niesamowitym klimatem Dextera, którego już znaliśmy poprzednio. Seria piąta natomiast, była nie tylko doskonałym uzupełnieniem dla serii czwartej, ale także w pewnym sensie duchowym następcą serii trzeciej. Dexter był w stanie ukazać nam część swoich emocji, które zaczął poznawać wcześniej, były to pierwsze stany emocjonalne, których nie musiał w najmniejszym stopniu udawać. On naprawdę kochał swoją rodzinę. Rita nie była już tylko częścią pewnej maski, którą zakładał aby wtopić się w normalność życia codziennego. Po wydarzeniach znanych nam z serii czwartej, jego świat wywrócił się do góry nogami, uważam także, że to właśnie dlatego chciał pomóc Lumen zemścić się za to co jej zrobiono. Pragnął dokonać dla niej tego, czego nie był w stanie dla siebie. Próby te były niewątpliwie mocną siłą napędową świetnej serii piątej. Następnie, Dexter nie był już tym samotnym wilkiem którego znaliśmy poprzednio. Jako rodzic, a przede wszystkim człowiek z pewnymi przyzwyczajeniami, zaczął popełniać błędy, chciał dokonać dla Travisa rzeczy podobnej, której dokonał dla Lumen. Niestety wiemy jak się to skończyło. Seria szósta, podobnie jak poprzednie, była w moim mniemaniu, swego rodzaju 'perfekcją w doskonałości'. Motywem przewodnim, klimatem, oraz pewnym nieoczekiwanym, lecz niestety krótkim powrotem sprawiła że jeszcze na długo po zakończeniu siedziałem jak wryty. Serial ten niewątpliwie jest najlepszym jaki dane mi było oglądać, ale także pierwszym, z którym jestem od początku jego powstania, tudzież co roku, już przez niespełna sześć lat zbieram gębę z podłogi po każdym sezonie.

Seria siódma będzie swego rodzaju nowym oraz innym Dexterem, z wywiadów oraz dotychczasowych zapewnień seria ta będzie naprawdę niesamowita, tudzież ja znając kolosalnie wysoki poziom poprzednich wcieleń serialu, nie mam najmniejszego powodu aby komuś nie wierzyć.

Pierwszy odcinek rozpoczną retrospekcje z dzieciństwa Dextera oraz Debry, zapewne abyśmy lepiej mogli zrozumieć jej reakcję. Wiadomo także, że niektóre ujęcia kręcone będa w Miami, podobnie jak przy produkcj sezonu pierwszego, przez co klimat znów będzie wylewał się z naszych ekranów :)

@Homer, Trinity był w serii czwartej. Wspaniała rola, wspaniały aktor...

Uwielbiany Dick Solomon z 'Trzeciej Planety od Słońca' :)

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, czwarty. Już mi się to wszystko pokićkało... Globa przecież dostał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 sezon chyba był najlepszym ze wszystkich. Genialnie się oglądało każdy odcinek.

2 sezon jeszcze był świetny, jak węszyli za Dexem. Brakuje mi tego. Mam nadzieję, że w końcu zaczną na poważnie na niego polować.

Wtedy jest akcja i napinawa, czyli to co najważniejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak węszyli za Dexem. Brakuje mi tego

W pewnych momentach poziom napięcia sięgał zenitu i również uważam że czas pobawić się już na poważnie. Twórcy prawdopodobnie doszli do podobnych wniosków serwując nam takie, a nie inne zakończenie serii szóstej. Załoga wraz z Michaelem i Jennifer na czele, są niesamowicie podekscytowani nadchodzącymi wydarzeniami...

Dodatkowo jakby ktoś przegapił, sezon ósmy będzie na sto procent w 2013, a ponadto Showtime nie wyklucza kontynuacji serii w sezonie dziewiątym i dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko nie zrobili z tego ewidetnego skoku na kasę i bajkowych sytuacji w samym serialu.

Lepiej skończyć jako jeden z najlepszych seriali, niż cisnąc na siłe jakieś wyssane z palca historie.

Nie mówię, że ta jest jakoś super realna, no ale wiadomo o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, lecz jakoś trudno byłoby mi sobie wyobrazić rok bez nowej serii Dextera, to już taka rutyna z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, lecz jakoś trudno byłoby mi sobie wyobrazić rok bez nowej serii Dextera, to już taka rutyna z mojej strony :)

Wytrzymałem bez Dwóch i Pół, Przyjaciół, 24 i Lostów, wytrzymam i bez Dexa, tak samo jak i wytrzymam bez Breaking Bad. Jak oni mają to ciągnąć na dalej niż 9 sezonów to z tego się zrobi tasiemiec, w którym się wyjawi, że kuzyn Dextera to Ricz, który jest seryjnym zabójcą modelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie przegięcia fabularne bym się nie martwił, wszystko ma swoje granice a to nie jest telenowela rodem z Brazylii. Producenci mają głowę na karku, scenariusz nie jest pisany podczas przerwy na herbatkę i ciasteczka.

Lostów przykładowo miałem dosyć po trzeciej serii, naciągane i przewidywalne, a brak pomysłów aż raził w oczy, mimo wszystko wymęczyłem. Jest to przykład serialu, który aż prosił się o zakończenie, zupełne przeciwieństwo Dexa.

Powiem tak: Dexter, Six Feet Under, 3rd Rock From the Sun, Friends, Californiaction i reszta seriali może nie istnieć... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Lost po 3 sezonie był cienki, ale 5 i 6 to już majstersztyk, z wypiekami na twarzy się to oglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zauważyłem lekką poprawę, lecz mimo wszystko to już nie to samo co na początku...

Mimo wszystko, to dobrze że serial sprawił ci większą frajdę z oglądania, tylko pozazdrościć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Miał być Teaser i nie ma...

Zapewne poczekamy do 12 Lipca na pełny trailer, dokładnie 62 dni (1488 godzin, tudzież jeśli ktoś woli 89280 minut)...

To dopiero będzie odjazd! :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepny sezon bedzie ostatnim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nastepny sezon bedzie ostatnim ?

Nie. Showtime przedłużyło serię od razu na sezon 7 i 8, które mają obejmować ten sam główny wątek (czyli nie jak do tej pory 1 wątek na sezon).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu nie wytrzymam i obejrze zwiastuny z Comic-Cona... Łoj tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż to za wiertarka od 10 sekundy...aż się mózg lasuje...

Pozostaje czekać do zimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×