Skocz do zawartości
cwir

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Kij z wiertarką, co to za dziewucha? Z początku myślałem, że Debra, ale drugi raz ofiary z niej nie zrobią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19.06.2012

Na Comic Con zobaczymy dwie pierwsze minuty premierowego odcinka nowego sezonu Dextera!

Zapewne nie wytrzymam i obejrzę. Mam również ogromną nadzieję iż odpowiednio to obmyślili, w związku z czym nie dostaniemy nadmiaru szczegółów przed czasem.

Dodatkowo:

Na tegorocznym Comic Con, panel Dextera ugoszczą: Michael C. Hall oraz Jennifer Carpenter.

Producenci: John Goldwyn, Sara Colleton i Scott Buck.

Także gwiazda nowego sezonu Yvonne Strahovski, znana chociażby z serialu Chuck, jak również w świecie gier jako Miranda z serii Mass Effect. Jakby ktoś nie wiedział, aktorka ma polskie korzenie, tudzież mówi biegle zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Inni potwierdzą swoją obecność niedługo!

22.06.2012

Mamy nowe Promo!

Właśnie zbieram swoją szczękę z podłogi!

Byle tyłko do Comic Con! :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępny jest wywiad z jednym z producentów, Sarą Colleton!

Wiadomo już iż powróci sprawa z serii drugiej, a dokładniej Bay Harbor Butcher Case!

LaGuerta znajduje próbkę krwi, którą Dexter w wyniku pewnej zaistniałej sytuacji, przypadkowo upuścił na miejscu zbrodni. Wie, iż to właśnie Dexter ją zgubił, a także natychmiast kojarzy trofeum ze sprawą Rzeźnika z Zatoki. Zastanawia się, czy to możliwe, że prawdziwy zabójca jednak wciąż żyje, a co za tym idzie wcale nie jest nim James Doakes, który jak pamiętamy zginął w eksplozji spowodowanej przez Lilę. Będzie się starać udowodnić fakt jego wrobienia. Tak więc pętla wokół Dextera znów się zaciska!

Całość wywiadu w języku angielskim, który poprostu trzeba przeczytać: http://www.dexterdai...on-what-is.html

Najpierw rozgrzebanie sprawy ITK przez Louisa, następnie szokujące odkrycie Debry, a teraz to? To będą czarne dni dla Dextera!

Nie mogę się już doczekać! Bez cienia wątpliwości jest to najlepszy serial jaki kiedykolwiek powstał!

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, znowu się w cudowny wywinie. Walnie swojego słynnego poker face'a i się wszyscy na nim zlitują. Ale i tak z chęcią obejrzę, jak to wszystko rozwiążą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, znowu się w cudowny wywinie. Walnie swojego słynnego poker face'a i się wszyscy na nim zlitują. Ale i tak z chęcią obejrzę, jak to wszystko rozwiążą :)

Tym razem jednak wątpię, ponieważ zostało tylko dwie serie... :(

W tym roku miał być koniec, gdyż tak planowano od samego początku powstania serialu, jednakże stacja przekonała producentów na końcówkę składającą się z dwóch sezonów...

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam, że sezon 7 powinien być ostatnim, ale jeśli uznali, że lepiej będzie zwieńczyć całą historię jednym głównym wątkiem rozłożonym na 2 oddzielne sezony to wierze, że tego po prostu nie spieprzą. Bo "rozciąganie" na siłę może odbić się bardzo negatywnie na wizerunku całego serialu. :whistling:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może się negatywnie odbić,a może też wciągnąć jeszcze bardziej. Poza tym ten serial już mnie naprawde nie może zrazić do siebie,jest przegenialny wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta "przegenialność" wynika przede wszystkim z niesamowitych pomysłów twórców na każdy odcinek. To może się skończyć jeśli będą one powstawać na siłę i tylko z myślą o pomnożeniu zysku. Co więcej, nie słyszałem aby jakiekolwiek przedłużania serialu na siłę spowodowało wzrost oglądalności, raczej przeciwnie.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to tylko interpretacja fragmentu wywiadu przeprowadzonego z jednym producentów...

Myślę iż odpowiednio dawkują nam pewne informacje, nie zdradzając przy tym istotnych szczegółów fabularnych ich własnego serialu. Innymi słowy dostajemy to, co twórcy chcą abyśmy dostali, jednocześnie nie odsłaniając tego, czego nie powinni. Jeśli ta informacja miałaby w jakikolwiek sposób wpłynąć na komfort oglądania, zapewne nie zostałaby opublikowana w wywiadzie z producentem.

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łot Da Fak ? Troszku się Morgan zapuścił ;)

Edytowane przez dejvid1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wywiad z kwietnia dla magazynu Vanity Fair, miał on miejsce niedługo po premierze filmu 'The Trouble with Bliss', w którym to Michael grał. Nie będzie brody w Dexterze w każdym bądź razie... :)

Edytowane przez PonurakPS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyła Machina! :biggrin:

today.png

Dzisiaj pierwsze dwie minuty premierowego odcinka nowego Sezonu!

Dodatkowo Panel Dextera na sali Comic Con!

PROMO

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwie minuty premierowego odcinka!

Edytowane przez PonurakPS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za miesiąc też startuje Walking Dead Sezon 3. Oj, w końcu będzie co oglądać :D Walking Dead + Dexter = mieszanka wybuchowa :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Dexter będzie świątecznym prezentem, zasiadam do całości w jedną nockę... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam najprawdopodobniej poczekam do końca 7 sezonu(chyba, że nie wytrzymam - a może się tak zdarzyć :biggrin: ). Wtedy rozłożę sobie oglądanie na 3-4 dni. :) Po prostu nienawidzę siedzieć cały tydzień w niepewności. ;)

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×