Skocz do zawartości
cwir

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Dla fanow serialu.

Ogladal ktos juz ostatni odcinek 4 serii? I zakonczenie? :)

Ostro dojebali autorzy na koniec. Jeszcze jestem w szoku. Teraz 9 miesiecy czekania na "co na to Dexter" :). No i czy zrobil to Trinity czy moze ktos nowy? Wkurzala mnie Rita juz przez caly 4 sezon ale takiego konca jej nie zyczylem.. Ostro..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam dopiero na ten odcinek do weekendu więc, żeby mi nikt nie pisał zakończenia bo rozszarpie :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam dopiero na ten odcinek do weekendu więc, żeby mi nikt nie pisał zakończenia bo rozszarpie :D.

Nie otwieraj spojlera w takim razie ;). I czemu az do weekendu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam żeby z żoną obejrzeć :). 10 odcinek mnie nakręcił ale 11 lekko zawiódł oprócz końcówki. Ogólnie jest ok ale w poprzednich serial co odcinek kogoś zabijał a w tej serii cienko i w dodatku jak by zapomnieli tego tematu pociągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie 4 serii jest genialne , z resztą liczby nie kłamią - ok 3 milionów osób obejrzało to na fox'ie amerykańskim + internauci - to nam daje ho ho :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę ogólnie przyznać, że 4 Sezon chyba najbardziej mi się podobał, zaś poprzedni Sezon czyli 3, był wg mnie bardzo słaby.

Tzn. słaby w przypadku Dextera to i tak świetny serial, ale 4 jak na razie na czele.

Potem chyba Sezon 2 gdzie go szukali i to całe zacieranie śladów, dociekanie Doeks'a, itd. Bardzo mi się to podobało.

Nie podobała mi się tylko ta cała Lila.

Chociaż w 4 Quinn, też już zaczynał przyglądać się Dexterowi. Czyżby mała podpowiedź co będzie w Sezonie 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę ogólnie przyznać, że 4 Sezon chyba najbardziej mi się podobał, zaś poprzedni Sezon czyli 3, był wg mnie bardzo słaby.

Tzn. słaby w przypadku Dextera to i tak świetny serial, ale 4 jak na razie na czele.

Potem chyba Sezon 2 gdzie go szukali i to całe zacieranie śladów, dociekanie Doeks'a, itd. Bardzo mi się to podobało.

Nie podobała mi się tylko ta cała Lila.

Chociaż w 4 Quinn, też już zaczynał przyglądać się Dexterowi. Czyżby mała podpowiedź co będzie w Sezonie 5?

No ja mysle ze Quinn w koncu sie nadzieje na Dextera, choc szkoda bo go polubialem. Poza tym wydaje mi sie ze Quinna skumaja z siostra Dextera, zeby zamotac jeszcze bardziej.

A co do 4 serii to sie zgadzam ze najlepsza byla, a jest to zasluga glownie Johna Lithgowa (Trinity) ktory genialnie sie wcielil w seryjnego morderce.

Teraz do Wrzesnia ehhh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to strasznie podobał mi się motyw całej tej rodziny żyjącej w ciągłym strachu, szczególnie scena podczas święta dziękczynienia, po prostu świetna.

Jeszcze są dyskusje, jakoby FBI mogło się przyczepić Dextera. Popełnił sporo błędów przy polowaniu na Trinity.

Do tego właśnie siostra Dextera, która pewnie będzie kopać jeszcze głębiej w jego historii i może coś odkryje, kto wie.

Osobiście to chciałbym, żeby właśnie była jakaś mała nagonka na Dextera, ale nie taka jak w Sezonie 2, gdzie szukali niby jego, ale nikt nie widział, że to on.

Chociaż taka typowa nagonka oznaczałaby końcowy sezon, a podobno już podpisane jest na 5 i 6.

Ale kto wie, scenarzyści na pewno mają sporo pomysłów na rozwiązanie takiej sprawy, w końcu za to im płacą.

Obawiam się też, że 5 Sezon może pozostawiać wiele do życzenia. Bo jak zrobią zupełnie inną historię i nie pociągną nic z sezonu 4 to trochę szkoda, bo naprawdę 4 jest świetna.

No, ale pożyjemy zobaczymy. Mam nadzieję, że nie osiądą na laurach i zrobią kolejną świetną serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie serial Dexter powinien zakończyć się na czwartej serii . Błędne koło się zamknęło , daje nam to wiele do myślenia - jak dla mnie , genialna końcówka serialu . Boje się , że zacznie się pogoń za sławą i serial może się stoczyć tak jak chociażby prison brak :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ich jest już więcej niż 4? Ostro ja postanowiłem przestałem oglądać po drugiej serii.

Gdy Dexter wrobił Doakes'a który zginął, to była moja ulubiona postać.

Jeszcze chyba obejrzałem 3-4 odc 3 serii ale szybko mi się odechciało.

Edytowane przez LethalDoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ich jest już więcej niż 4? Ostro ja postanowiłem przestałem oglądać po drugiej serii jak Dexter wrobił Doakes'a który zginął, to była moja ulubiona postać. Jeszcze chyba obejrzałem 3-4 odc 3 serii ale szybko mi się odechciało.

Wedytuj spojler ok ? :biggrin:

Śmiało możesz obejrzeć pozostałe sezony , fabułą wciąż zaskakuje .

Swoją drogą , ktoś miał styczną książka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeci sezon się rozkręcił dopiero w połowie a czwarty sezon,no cóż ,tam jest od razu wiadomo kto jest kim ,teraz pytanie co będzie i jak sie rozegra.Ale trzyma poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to od 26 września rusza 5 sezon :D

Po trailerach widziałem, że będą węszyć, a Quentin będziesz siedział Dexterowi na tyłku, tak jak Doaks w drugim sezonie...

Czyżby Quentin również skończył karierę w drewnianej chatce? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem to od 26 września rusza 5 sezon :D

Po trailerach widziałem, że będą węszyć, a Quentin będziesz siedział Dexterowi na tyłku, tak jak Doaks w drugim sezonie...

Czyżby Quentin również skończył karierę w drewnianej chatce? XD

Tarantino załapał się do Dextera?? :) Joke...

Nie Quentin tylko Quinn.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No premiera już dzisiaj :) dłuugo czekałem na ten serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam długo.Poczekam do ostatniego odcinka i wtedy obejrzę całość.Jakoś miałem niedosyt jak musiałem po 1 czy 2 oglądać,co dalej? co dalej? Dexter ma mistrza ,tylko że jednak pokazali ze zbrodnia nie popłaca.Dużo starcił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze oglądam po 2 odcinki(nieważne jaki serial). Na jeden to mi trochę szkoda czasu(no chyba, że zakończenie poprzedniego miało tyle niedopowiedzeń to w tedy się łamie), lepiej sobie jakiś filmik puścić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać wczoraj Sezon 5. Ale dopiero dwa pierwsze odcinki. Do 12 grudnia, o ile dobrze patrzyłem, ma się zakończyć ten sezon, także akurat się wyrobie z moim oglądaniem.

A co do samego sezonu? Na razie ciężko powiedzieć. Nic specjalnego, sporo przeżywania po zakończeniu 4 sezonu (nie spojleruje specjalnie), oraz małe odkrycie Dextera pod koniec drugiego odcinka.

Chociaż mam nadzieję, że później zacznie się gonitwa za Dexterem i będzie się działo, tak jak w drugim sezonie. Ale zobaczymy. Mimo wszystko ogląda się przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 8 odcinka 5 sezonu mogę spokojnie napisać, że jak na razie jest ok. Oczywiście nie dorównuje poziomem 4 sezonowi, ale można było się tego spodziewać. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu 8 odcinka 5 sezonu mogę spokojnie napisać, że jak na razie jest ok. Oczywiście nie dorównuje poziomem 4 sezonowi, ale można było się tego spodziewać. :wink:

Jest ok i sie rozkreci teraz ale jak pomysle ze zostaly jeszcze tylko 3 odcinki to troche przeciagneli cala ta akcje do tej pory. Wiem ze teraz bedzie intensywnie i zajebiscie, ale moglo by byc 24 odcinki w sezonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to Dextera jest az 5 sezonów ? ; o Ja ogladam 4 a o 5 jeszcze nic nie słyszałem...ciekawe... bo jak narazie to sie tylko ciaaaaagnie! ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do reszty serii to 5 jest słaba, ale najlepsza i tak zawsze będzie 1 seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie 2gi ale kto co woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×