Skocz do zawartości
Gość Psychol

Tuning PS3

Rekomendowane odpowiedzi

@SouL

A masz na gałki jakieś nakładki?

Żart mi sie ciśnie na usta a propo tej gałki :D Ale bądźmy dojrzali - nie nic nie mam. Pod tym względem, akurat mi niczego nie brakuje. Nie ześlizgują mi się palce z gałek, nawet jak się po męsku spocę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy tak wychwala te nakładki, to może się skuszę :P Mimo że się nie pocę przy grach xD Ładnie wyglądają i może już skończy się wciskanie L2 i R2 gdy kładę pada na stole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro każdy tak wychwala te nakładki, to może się skuszę :P Mimo że się nie pocę przy grach xD Ładnie wyglądają i może już skończy się wciskanie L2 i R2 gdy kładę pada na stole.

W serii Call of Duty pod triggerami sa granaty... zbyt "nonszalanckie" odlozenie pada na chwile zwykle konczy sie wielkim Khabooom... :)

Jednak watpie aby te nakladki eliminowaly ten problem.

Edytowane przez Fayabusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serii Call of Duty pod triggerami sa granaty... zbyt "nonszalanckie" odlozenie pada na chwile zwykle konczy sie wielkim Khabooom... :)

Jednak watpie aby te nakladki eliminowaly ten problem.

Pozwól więc, iż zapewnię Cię - eliminują wspomniany przez Ciebie problem :yes: Po odłożeniu pada np na stół, ten opiera się na spodniej części triggera pod takim kątem, że nie ma możliwości na 'samozapłon' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dorwałem ostatnią sztukę tych nakładek na analogi i przy okazji kupiłem Triggery. Jak tylko dojdą dam znać jak się sprawują :) .

Cholera wydałem 50zł na 2 kawałki gumy i 2 plastikowe nakładki, a ciesze się jak głupi xD. No cóż mam nadzieje ze naprawdę się sprawdzą bo już wkurza mnie ciągle poprawianie kciuków podczas gry i ześlizgiwanie się palca z R2 w Red Alert 3 ;/.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dorwałem ostatnią sztukę tych nakładek na analogi i przy okazji kupiłem Triggery. Jak tylko dojdą dam znać jak się sprawują :) .

Cholera wydałem 50zł na 2 kawałki gumy i 2 plastikowe nakładki, a ciesze się jak głupi xD. No cóż mam nadzieje ze naprawdę się sprawdzą bo już wkurza mnie ciągle poprawianie kciuków podczas gry i ześlizgiwanie się palca z R2 w Red Alert 3 ;/.

mogłbyś powiedzieć gdzie kupiłeś ? :) albo najlepiej link do nich :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłbyś powiedzieć gdzie kupiłeś ? :) albo najlepiej link do nich :>

Dostępne są na allegro, sprzedaje dziewczyna, polka, wysyła z Anglii, nick: Martek85. Aktualnie nie ma wystawionych, ale co kilka dni sprawdzaj, na pewno wystawi niedługo bo ma zbycie na ten towar. Triggery kosztują ok 25 zł a nakładki na analogi ok 12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępne są na allegro, sprzedaje dziewczyna, polka, wysyła z Anglii, nick: Martek85. Aktualnie nie ma wystawionych, ale co kilka dni sprawdzaj, na pewno wystawi niedługo bo ma zbycie na ten towar. Triggery kosztują ok 25 zł a nakładki na analogi ok 12.

nakładki na triggery raczej mi potrzebne nie są (ale kupią bo wygladają na sporo wygodniejsze :P) ale na analogi jak najbardziej zwłaszcza wyścigach precyzja bedzie wieksza :P

w każdym razie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jescze sobie wszyjcie papier scierny do sznurowadel,zeb sie lepiej buty wiazalo ;D

bez urazy,jak dla mnie te dodatki zmieniaja estetyke oryginalu i co za tym idzie wieksza podatnosc na dostawanie sie kurzu i brudu (l2,r2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech "Sony" lepiej zrobi lepszego pada to żadne nakładki nie beda potrzebne

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - załamujecie mnie. Okładki gier są do d.... Slim jest do d... (z tym sie zgadzam :P ) Nie ma wstecznej kompatybilności - Sony bee (co by się stało z ps2 gdyby ps3 mogła odpalać jej gry ?).. Obniżka cen - za mała. PSN Card - zamiast się cieszyć że są to nieee - nominały są za wysokie, FW 3.0 - zbyt mało nowości (po części się zgadzam) I jeszcze teraz jakieś widzimisię co do nowego pada ? Ten pad jest świetny ! Jak dla mnie mogą go już nigdy nie zmienić ! Ciekawe, na co zaczniecie narzekać następnym razem. Może teraz sobie pomarudzimy o to, że XMB jest brzydkie i do d... ? <_<

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CritiCalz

Spokojnie. Skoro te nakładki staja sie popularne i ci co ich używaja są zadowoleni to coś w tym jest

Dlatego mój poprzedni post był taki a nie inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym pasuje zwykły pad. Nie wszyscy mają duże ręce lub się nie pocą zbytnio podczas gry. Dualshock3 jest idealny. Oby go nie zmieniali. Z resztą zawsze pady PS były podobne. Tylko trochę uległy zmianie. Masz nakładki to się ciesz. Bo po co nowy pad jak są one ? Bez przesady....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by każdy myślał w w taki sposób jak ty "po co zmieniać coś skoro jest dobre" to byś ciągle na PSOne napierdalał.

Też uważam że gałki na padach powinny być wklęsłe (jak wiele osó B) , skoro to jest lepsze rozwiązanie to dlaczego nie mieli by go zastosować?

Edytowane przez spider
ostrzeżenie, wulgaryzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez pól roku grałem na Xboxie i powiem szczerze, DS3 odpada przy padzie od X. Ten od X jest dużo lepiej wyprofilowany, wygodniejszy, cięższy, pewniej trzyma go się w rękach, palce nie ześlizgują się z gałek, a umieszczenie jednej gałki wyżej to świetny pomysł do tego pad od X jest 2x TAŃSZY OD DS3. Moim zdaniem Sony powinno wzorować DS4 właśnie na padzie od X., ale oczywiście tak nie będzie bo Sony nadal woli robić pady dla dzieci i kurduplów metr 50 w kapeluszu...........

@CritiCalz

Powiedz mi gdy kupujesz samochód za 180.000 zloty to chciałbym mieć wyposażenie w nim czy osobno do zakupienia za 50.000? Podobnie jest z DS3 pad nie dość ze jest drogi to jeszcze niekompletny i trzeba samemu do niego dokupować takie dodatki które wcale takie tanie nie są.

Jeżeli tobie pasuje DS3 to fajnie, ale z tego co widzę większość osób na niego narzeka więc łaskawie uszanuj zdanie innych.

@maly123_4

Zgadzam się z tobą analogi powinny być wklęsłe, poprawiło by znacznie dokładność i komfort gry.

Dobra, a teraz koniec pier*** o padach bo to recenzja triggerów do cholery. Jeżeli chcecie nadal prowadzić ta dyskusje to załóżcie sobie do tego odpowiedni temat.

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem krótko. Racja jest jak dupa, każdy ma swoją. Jednym pasuje drugim nie, a wy kłócicie się jak gówniarze.

Skoro nakładki się sprzedają tzn że mają jakąś wartość, i polepszają kontrolę nad spustami.Czyli zbędny bajer to nie jest(moje zdanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogłbyś powiedzieć gdzie kupiłeś ? :) albo najlepiej link do nich :>

Dostępne są na allegro, sprzedaje dziewczyna, polka, wysyła z Anglii, nick: Martek85. Aktualnie nie ma wystawionych, ale co kilka dni sprawdzaj, na pewno wystawi niedługo bo ma zbycie na ten towar. Triggery kosztują ok 25 zł a nakładki na analogi ok 12.

Wracajac do tematu- Triggery sa ponownie dostepne na Allegro: LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, dawno mnie na forum nie było więc witam ponownie.

Zastanawiam się nad zakupem tym triggerów, tylko ,że nie mogę znaleźć tych na analogi,wiecie gdzie można takie kupić?I po ile?

Pozdrawiam

PS.Pad do Xa wygląda jak bumerang.

Edytowane przez kuba_bb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko zacytuje :smile:

Dostępne są na allegro, sprzedaje dziewczyna, polka, wysyła z Anglii, nick: Martek85. Aktualnie nie ma wystawionych, ale co kilka dni sprawdzaj, na pewno wystawi niedługo bo ma zbycie na ten towar. Triggery kosztują ok 25 zł a nakładki na analogi ok 12.

Za wysylke placisz raz wiec sie oplaca :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje trzy grosze:

- nakladki na triggery - rewelacja, milutko siedzą pod palcami, potwierdzam - nie ma możliwości przypadkowego ich naciśnięcia,

- nakładki na analogi - dla mnie porażka, gałki są z nimi po prostu za duże, często zdarza mi się naciskając iksa lub kwadrat zahaczać o gałkę, może mam za duże paluchy...

Pozdrawiam

mj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze pozytywne zdanie na temat obu nakladek.

Na triggery - zajefajna sprawa. Duzo lepiej sie operuje nimi

Na analogi - tez dobra sprawa moze ciuciut mogly by byc mniejsze ale to juz cala galeczka wtedy by musiala byc mniejsza z ta nakladka. Ale nie zebym naciskal inne klawisze przy okazji czy cus jak nia operuje jak kolega wczesniej cos napisal.

Sumujac wedlug mnie NAPEWNO warte kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym poznać waszą opinie na temat oklein PS3 np. takie coś

Czy ktoś z was eksperymentował już z czymś takim? Czy warto ją zakupic?

Oraz najważniejsze, czy powierzchnia PS3 nie zostanie zniszczona np podczas odrywania naklejki? :/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×