Skocz do zawartości
Gość Psychol

Tuning PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Od prawie pól roku mam te nakładki i jestem z nich straszliwie zadowolony! Nie wyobrażam sobie już grania bez nich! Dodam jeszcze że nadal są jak nowe, a przez ten czas miałem już 3 nowe DualShocki :). Naprawdę polecam bo warto!

P.S

Jedyna wada że plastik nie pasuje do mojego nowego srebrnego DS3....

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

nie mam, bo fota z google grafika

Tutaj pad, lecz do xshita, nawet fajny

carbonfiberxbox360db8.jpg

chcesz rozpocząć kłótnie? fanboy'u?

ogólnie podoma mi się

EDIT: aj sry dopiero co zauważyłem, że są ze września :P

Edytowane przez kisiel__94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, poodpisuj sobie na posty z wrzesnai 2007 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio przeglądałem ebaya i znalazłem pełno fajnych naklejek na konsole, szukałem tego na naszym allegro ale niestety nie znalazłem nawet jednej sztuki, czy ktoś z was wie może czy na Polskim rynku można coś takiego dostać ( w ebayu wystarczy wpisać ps3 skin i wyskoczy wam 9-10 stron )

bf3tmlmkkgrhqmhdcerhsog.jpg

p0191.jpg

ps3085371godofwar.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jest na allegro, trochę tego, z tego co pamiętam to można było zrobic sobie własną naklejke była ona w cenie 50-60 zł.

Tylko, że był jeden mankament na Fatki były same naklejki na górną częsc obudowy, a na Slimke było na calutką konsokle wraz z 2 padami :)

Wersja na slimke:

http://allegro.pl/item920203441_wysokiej_jakosci_folia_ochronna_na_ps3_fat.html

Wersja na Fatke:

http://allegro.pl/item920203441_wysokiej_jakosci_folia_ochronna_na_ps3_fat.html

PS. Jest to w zakładce "Pozostałe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło tylko widzę że u nas w Polsce jest to zbyt drogie bo na eBay można dostać o polowe taniej a wysyłka i tak z Hongkongu za free :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pad od x klocka fajnie wygląda z carbonem naklejonym

jak mi się uda to spróbuję coś takiego zrobić z ds3

materiał jest bardzo giętki i łatwo go nałożyć i uformować tak jak ma być

jedyne co by mnie męczyło czy przy podgrzewaniu materiału (czasami trzeba żeby carbon dobrze przylegał) z padem może się coś stać

co o tym myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy nakladaniu tego carbonu ja bym rozebral pada i operowal na smej obudowie. Nie uszkodzisz ani elektroniki ani np gumek na galkach. Po prostu bezpieczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem ale czy sam plastik wytrzyma podgrzewanie jeżeli będzie konieczne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

moja opinia na temat nakładek na L2 R2:

- jako fan wszelkich samochodówek nakładki to dla mnie absolutny "must have", no chyba, że ktoś ma kierę (narazie inne priorytety),

- w innych grach na pewno nie przeszkadzają.

Reasumując za ok 25-30PLN zyskujemy dużo lepszą ergonomię w użytkowaniu pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi również, wolę moją czarnulkę, lepiej się prezentuje :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wpszystkich oto temat zwiazany z tuningowaniem konsoli o ile wiecie bo tak mysle co to jest airbrush to moze ktos zna kogos lub wie do kogo moglbym sie odezwac w sprawie aurbrushu na ps3 slim chcialbym ozdobic sobie konsole tylko niewiem gdzie moglbym to zrobicz czekam na info tutaj lub na gg 6059996

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli malowanie konsoli .....

Powiem tak..... skoro w polsce jest taka bieda z "mistrzami" aerografu co by autka robili ładnie.....

może z kilka osób w kraju które świetnie robią aerografy na kaskach motocyklowych....

to podejrzewam, że osób robiących custom ps3 jest jeszcze mniej.

Radzę rozeznać się w lakierniach samochodowych, motocyklowych ... bo jak już to tam znajdziesz takiego rodzynka który by potrafił dobrze coś takiego zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babki te bardziej w temacie co robią paznokcie posługują się aerografem czasami do zdobienia i nieźle im to wychodzi. Trzeba tylko takiej poszukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega wyżej dobrze gada thumbsup.gif Uderz na jakieś forum modelarskie, tam chwalą się swoimi modelami, jak coś Ci przypadnie do gustu, to uderz do gościa, który to robił. Ja się niby kształcę artystycznie, ale takiej maszynki w życiu w rękach nie miałem, więc niestety nie wiem, co i jak blush.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...

Ja mam pytanie...

Gdzieś na forum widziałem poradnik jak zmienic diody oznaczajace numer kontrolera...

I teraz za nic nie moge znaleźć! ;P

Byłby ktoś tak uprzejmy i kopsnał linka?

Bo bardzo mi sie to spodobało i planuje takie sobie samemu zrobic:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc przy modowaniu PADa, chodzi mi o diody w przycisku PS i pod analogami. Chciałbym was prosić o doradzenie jakich diod użyć, oraz jak je przylutować. Prosiłbym o dokładne zdjęcia itp. jeśli jest możliwość oczywiście ;) Również proszę powiedzieć jakich kabli użyć. Jestem lekko zielony, a chciałbym jakoś urozmaicić wygląd caceńka ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale jeżeli jesteś zielony to nie polecam tego typu działań. Bez urazy ale same zdjęcia i opis nie zastąpią umiejętności i doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś z Was w tego LED moda?

Oddałem swojego pada wujkowi, który jest elektrykiem i przylutował za mnie te kable. Jednak teraz pad nawet się nie włącza. Gdy przed lutowaniem dotykał kabelkami styków (tak jak na filmie wyżej), dioda świeciła, pad chodził, jednak gdy ją przylutował, nie działa kompletnie nic. Myślicie, że pozostaje iść po nowego, czy da się go odratować? Może przypadkiem ktoś z Was miał podobny problem?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ten elektryk od siedmiu boleści lutował to jakimś śrubokrętem a nie lutownicą z cienkim grotem to zapewne gdzieś narobił zwarć skoro pad nie chce wstać. Głupie pytanie, ale naładowany jest ten pad?

Proponuję pod lupą przejrzeć te miejsca lutowań i zobaczyć czy coś tam się nie zwarło "przez przypadek". Niewykluczone, że pad został uwalony, ale niewykluczone też, że da się go naprawić.

Pzdr

Edytowane przez Khazar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×