Skocz do zawartości
Bury

Splitfish Dual Sfx Frag Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Radośnie wkładam świezo naładowane baterie (3 akumlatorki AAA 700mA) do lewej manetki , gram mniej radośnie (od 1h do 2h), wyłanaczam. Na drugi dzień uruchamiam a tu, zonk, baterie w nunchuck-u są rozładowane , z myszką nie ma tekiego problemu.

Czy u Was / innych posiadaczy fraga pro/ też występuje ?

Rozmawiałem w przedstawicielem SPLITFISH-a i dowiedziałem się że baterie powinny dłużej pracować gdy kontroler nie jest za każdym razem wyłączany przełącznikime on/off ale coś nie za bardzo to działa ;/

I drugie pytanie , widzial ktoś w instrukcji opis jak korzystać z funkcji/przycisku MACRO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak, widze ze jestes 3cia osoba ktora ma problem z samorozladowywaniem. jesli firmware tego nie zmieni to chyba wypada pisac na gwarancji o naprawe (a raczej tego nie zrobia bo pewnie dotyczy wszyskitch fragow pro) wiec zwrot kasy. Ogolnie to bardzoo wadliwe urzadzenie wydali (narazie wyglada na to ze tylko programowo go sknocili i stak te wszystkie "bonusy") ale kto wie co bedzie dalej jak sobie beda tak w ... przycinac

update - potwierdzone z serwisem splitfish.pl - to jest kolejny masowy blad fraga pro.

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem,manetka rozładowuje baterie w ciągu kilku godzin.nowe firmware V3.300 nic nie zmieniło.czekam na odpowiedz serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam znów inny problem. Po podłączeniu Fraga do laptopa wyskakuje mi bład PLEAS PLUG IN YOUR FRAG FX V.2 a zaczęło sie to gdy wgrywałem nowe oprogramowanie do niego!! Jest na to jakaś rada

<h2 class="maintitle">

</h2>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozwiazania sa 2:

1 - uzywasz starej wersji tweak utility (zassij najnowesze 3.30)

2 - zostal zle dokonany upgrade fraga, rozwiazanie to wysylka do serwisu na reset softu lub kontakt ze splitfish.com tam ci ladnie po angielsku opisza jak samemu to zrobic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje ze to będzie punk nr. 2 :) bo nowsza wersje ściągnąłem i dalej to samo... Ile będzie kosztować taka przyjemność tzn. wysłanie go do serwisu?? Orientuje się ktoś z Was??

Kontakt z splitfish.com raczej odpada nie czuje się za mocno z angielskiego, a tym bardziej w takich technicznych sprawach. Napisałem e mail do splitfish.pl i czekam na odpowiedz, ale znając polską mentalność od razu napiszą, że trzeba wysyłać i płać !! a opcji "zrób to sam" raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koszt - na 99% koszt wysylki i nic wiecej.

co do kontaktu ze splitfish.com mysle ze w ciagu 2-4 dni dostane od nich instrukcje jak przywrocic do zycia fraga po zlym updacie softu, napisalem do nich juz maila.

(na forach anglojezycznych wiele osob pisalo juz o zle przeprowadzonym updacie i dostali instrukcje z serwisu jak naprawic tak zalatwionego fraga)

Coś mi się wydaje ze to będzie punk nr. 2 :) bo nowsza wersje ściągnąłem i dalej to samo... Ile będzie kosztować taka przyjemność tzn. wysłanie go do serwisu?? Orientuje się ktoś z Was??

Kontakt z splitfish.com raczej odpada nie czuje się za mocno z angielskiego, a tym bardziej w takich technicznych sprawach. Napisałem e mail do splitfish.pl i czekam na odpowiedz, ale znając polską mentalność od razu napiszą, że trzeba wysyłać i płać !! a opcji "zrób to sam" raczej nie będzie.

Aha i czy sprawdzano fraga na tweak utility 3.30? bo na starszych wersjach mimo iz frag jest ok pojawia sie wlasnie blad o podlaczeniu fraga v2.

wejdz na splitfish.com i w downloads jest 3.30 (nie ma tego softu na polskiej stronie splitfisha)

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robilem update soft z Polskiej strony i od początku miałem problem z tą wersją programu. Raz mi odnajdywał Dongle a raz nie. W pewnym momęcie podczas update się odłączył i juz nie ruszył ani na Ps3 ani na laptopie. Dopiero gdy zacząłem szperać w internecie znalazłem właśnie tą stronę splitfish.com z tą wersją oprogramowania, ale było już za późno. Najlepsze jest to, że DUAL SFX FRAG PRO otrzymałem w środę wieczorem, nawet nie zdążyłem go dobrze przetestować i zachciało mi się robić update. W czwartak rano wziąłem się do roboty, a tu masz... po zabawie. Do dziś właśnie szukam odpowiedzi jak to naprawić, ale dalej nic. Jak będziesz coś wiedział to daj mi znać prywatnie albo poprzez forum będę Ci naprawdę wdzięczny. Może komuś pomoże ten post kto będzie w takiej sytuacji. Ja również napiszę co mi odpisał na mój e mail polski dystrybutor firmy Splitfish.

Edytowane przez aneta.wl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie robilem update soft z Polskiej strony i od początku miałem problem z tą wersją programu. Raz mi odnajdywał Dongle a raz nie. W pewnym momęcie podczas update się odłączył i juz nie ruszył ani na Ps3 ani na laptopie. Dopiero gdy zacząłem szperać w internecie znalazłem właśnie tą stronę splitfish.com z tą wersją oprogramowania, ale było już za późno. Najlepsze jest to, że DUAL SFX FRAG PRO otrzymałem w środę wieczorem, nawet nie zdążyłem go dobrze przetestować i zachciało mi się robić update. W czwartak rano wziąłem się do roboty, a tu masz... po zabawie. Do dziś właśnie szukam odpowiedzi jak to naprawić, ale dalej nic. Jak będziesz coś wiedział to daj mi znać prywatnie albo poprzez forum będę Ci naprawdę wdzięczny. Może komuś pomoże ten post kto będzie w takiej sytuacji. Ja również napiszę co mi odpisał na mój e mail polski dystrybutor firmy Splitfish.

Polecam bezposrednio zadzwonic do Pana Marcina Mola ze splitfish.pl bo za mailem mozna troszke poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na stronie splitfish.pl jest do tego Pana Marcina Mola nr gg więc może najpierw spróbuje za pomocą komunikatora, a jak to nie pomoże będę dzwonił. Napiszę co wyjdzie z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na gg zadko mozna go zlapac jesli jutro to pon-piatek tak miedzy 9-15.

dostalem pierwsza odpowiedz ze splitfish.com

zalecaja zainstalowanie sterownika fragprodriver z poziomu menadzera urzadzen, to powinno sprawic, ze system wykryje dongle, nastepnie odpalic twak utility i wgrac poprawnie soft.

daj znac czy dales rade bo jesli nie to mam do nich dalej pisac.

(sterownik jest zalaczony w sofcie 3.30 ze strony splitfish.com)

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem ci bardzo podziękować za pomoc. Nie wiem czy dobrze robię jak coś to proszę o korektę:)

1. Wkładam dongle do usb ale nie daje instalacji sterowników ( usmołem wszystkie wersje programów Dual SFX FragPro Tweak Utility )

2. Wchodzę do menadżera urządzeń i daję dodaj nowy sprzęt.

3. Komputer znalazł nowy sprzęt ale nie jest on chyba poprawnie zainstalowany.

4. Wgrywam program Dual SFX FragPro Tweak Utility

5. Włanczam go a tu masz... dalej to samo:(

Mam pytanie gdzie powinien byc umieszczony frag w menadzeru urządzeń tzn w której z kategorii ja go mam w "Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej" , ale gdzieś coś znalazłem o "Urządzenia interfejsu HID" , ale nie pamiętam o co w tym chodził i gdzie to widziałem jak znajdę to dołączę link do strony.

Znalazłem w paczce ściągniętej z splitfish.com w instrukcji aktualizacji Windows_XP_Vista_7_32bit_Install 3.300 version_Instructions :

" Open your Device Manager(Control Panel - System - Hardware - Device Manager). Now plug

in the USB dongle from your FragPro into your PC. Your FragPro should be recognized as HID

compliant game controller & USB Human Interface Device in the category Human Interface

Devices. IF IT IS RECOGNIZED AS ANYTHING OTHER THAN - HID compliant game

controller & USB Human Interface Device, DO NOT RUN THIS UPGRADE. Please contact

support@splitfish.com with the details of how your FragPro IS being recognized in the Device

Manager."

Tłumaczenie za pomocą translate.google.pl ( wiem troszkę wstyd, ale jedyna opcja na jaką mnie stać )

"Otwórz Menedżer urządzeń (Panel sterowania - System - Sprzęt - Device Manager). Teraz wtyczka

w adapter USB z FragPro do komputera. Twoje FragPro należy uznać za HID

zgodny kontroler gier i USB Human Interface Device w kategorii Human Interface

Urządzenia. Jeżeli jest on uznany jako coś innego niż - HID zgodny z gry

kontroler & USB Human Interface Device, nie należy uruchamiać upgrade. Prosimy o kontakt

support@splitfish.com ze szczegółami w jaki sposób FragPro jest rozpoznawana jest w urządzeniu

Kierownik. "

Edytowane przez aneta.wl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem ci bardzo podziękować za pomoc. Nie wiem czy dobrze robię jak coś to proszę o korektę:)

1. Wkładam dongle do usb ale nie daje instalacji sterowników ( usmołem wszystkie wersje programów Dual SFX FragPro Tweak Utility )

2. Wchodzę do menadżera urządzeń i daję dodaj nowy sprzęt.

3. Komputer znalazł nowy sprzęt ale nie jest on chyba poprawnie zainstalowany.

4. Wgrywam program Dual SFX FragPro Tweak Utility

5. Włanczam go a tu masz... dalej to samo:(

Mam pytanie gdzie powinien byc umieszczony frag w menadzeru urządzeń tzn w której z kategorii ja go mam w "Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej" , ale gdzieś coś znalazłem o "Urządzenia interfejsu HID" , ale nie pamiętam o co w tym chodził i gdzie to widziałem jak znajdę to dołączę link do strony.

Znalazłem w paczce ściągniętej z splitfish.com w instrukcji aktualizacji Windows_XP_Vista_7_32bit_Install 3.300 version_Instructions :

" Open your Device Manager(Control Panel - System - Hardware - Device Manager). Now plug

in the USB dongle from your FragPro into your PC. Your FragPro should be recognized as HID

compliant game controller & USB Human Interface Device in the category Human Interface

Devices. IF IT IS RECOGNIZED AS ANYTHING OTHER THAN - HID compliant game

controller & USB Human Interface Device, DO NOT RUN THIS UPGRADE. Please contact

support@splitfish.com with the details of how your FragPro IS being recognized in the Device

Manager."

Tłumaczenie za pomocą translate.google.pl ( wiem troszkę wstyd, ale jedyna opcja na jaką mnie stać )

"Otwórz Menedżer urządzeń (Panel sterowania - System - Sprzęt - Device Manager). Teraz wtyczka

w adapter USB z FragPro do komputera. Twoje FragPro należy uznać za HID

zgodny kontroler gier i USB Human Interface Device w kategorii Human Interface

Urządzenia. Jeżeli jest on uznany jako coś innego niż - HID zgodny z gry

kontroler & USB Human Interface Device, nie należy uruchamiać upgrade. Prosimy o kontakt

support@splitfish.com ze szczegółami w jaki sposób FragPro jest rozpoznawana jest w urządzeniu

Kierownik. "

docelowo powinien byc wykrywany jako HID tak bedzie juz po poprawnym dodaniu sterowanika.

napisz mi dokladnie jako co jest wykrywany teraz dongle po wlozeniu w port usb bo musze odpisac na maila do splitfish.com i pytaja jako jakie urzadzenie jest wykrywany (podejrzewam ze cos co ma w nazwie ps3key lub cos podobnego.)

a co do dodawania sterownika. wejdz w menadzer urzadzen i wloz dongle gdy zostanie wykryty kliknij reczna aktualizacje sterownika i wtedy podaj mu sciezke do fragfxprodriver ten sterownik ktory jest w paczce z softem 3.30, bo samo zaintalowanie tweakutility nie jest rownoznaczne z zainstalowaniej potrzebnego nam sterownika)

PS uwaga do wszystkich osob, ktore beda przeprowadzaly update softu - prosze polegac na instrukcji anglojezycznej z softu 3.30 ze splitfish.com, polska instrukcja ze splitfish.pl nie zawiera przetelumaczonej czesci o wykrywaniu dongla jako nowe urzadzenie i o koniecznosci potwierdzenia instalacji automatycznie wyszukanych sterownikow <- dzieje sie to w momencie gdy mamy juz odpalony tweak utility, podlaczony dongle i klikamy przycisk upgrade - wtedy wyskoczy okienko o instalacji nowych sterwonikow - nie wolno tego anulowac, musimy zainstalowac automatycznie wyszukany sterwonik i dopiero wtedy zacznie sie wlasciwy i poprawny upgrade softu dongla (nadajnika usb)

Dodatkowo wyslalem tez zapytanie czy sa szanse na to iz przyszly soft przyniesie rozwiazanie problemu samorozladowywania, czyli w koncu przelacznik na pozycji OFF bedzie dzialal tak jak powinno to byc od poczatku.

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem ci bardzo podziękować za pomoc. Nie wiem czy dobrze robię jak coś to proszę o korektę:)

1. Wkładam dongle do usb ale nie daje instalacji sterowników ( usmołem wszystkie wersje programów Dual SFX FragPro Tweak Utility )

2. Wchodzę do menadżera urządzeń i daję dodaj nowy sprzęt.

3. Komputer znalazł nowy sprzęt ale nie jest on chyba poprawnie zainstalowany.

4. Wgrywam program Dual SFX FragPro Tweak Utility

5. Włanczam go a tu masz... dalej to samo:(

no nie do konca, ale to i tak kicha bo u mnie:

1 sciagnalem najnowszy program ze strony splitfisha

2 zainstalowalem w/w

3 wlozylem do usb dongla i upewnilem sie, ze go wykrywa pod taka nazwa jak splitfish sobie zyczy (inaczej trzeba zakonczyc sprawe i z nimi mailem sie dogadywac)

4 odpalilem TU

5 zaznaczylem sens. 5 i "dongle" a pozniej dalem upgrade

6 zapytalo mnie o jakies dodatkowe instalki dalem auto i kliknalem ok bodaj

7 wykrzaczylo sie z errorem.

8 wyjalem dongle wylaczylem program wlozylem dongle odpalilem program

9 powtorzylem punkt 5

10 dostalem komunikat OK.

11 punkt 8

12 punkt 5 (ale z zaznaczonym nunchuckiem a nei donglem)

13 chcialem wlaczyc nunchucka (2 przyciski wlaczone i wtedy wlaczyc) i kupa migal na czerwono nic si enie dzialo

14 wiec najpierw punkt 12 a pozniej "update" a dopiero po tym wlaczylem nunchuck i poszlo zupgradowal sie

15 to samo z mysza (odwrotnie niz w instrukcji najpierw musze wciskac "upgrade' a pozniej wlaczac urzadzenie inaczej nic nie dziala

niemniej jednak:

1 od poczatku po wlaczeniu do ps3 nic sie nie chcialo zalaczac (obie diody migaja na donglu a na nunchucku miga szybko czerwona i kupa z komunikacji

po x piwach i kilku kilogramach rozrzuconego miecha tadam niebieska dioda!!! ale mysz ma 2 diody w logo splitfisha 1 niebieska 2ga czerwona i dalej nie dziala - nie moge uzyc przycisku "start" by zacz\ac grac w kz2...

po kolejnych xx restartach dongla/fraga/myszy wszystko dziala ale tak jak dzialalo od poczatku tzn by sie obrocic w miejscu musialbym ze 2 razy mysz odrywac od podkladki.....

a to dla mnie padaka jak malo (czulosc w grze max/max na chucku max a w czasie upgrade tez 5 czyli max wybrane)

i tak za azdym razem wlaczenie zestawu zajmuje mi srednio okolo 20 minut a i tak dziala to jak sterowanie z klawiatury zamiast myszy porazka...

mial ktos podobnie?

Mam pytanie gdzie powinien byc umieszczony frag w menadzeru urządzeń tzn w której z kategorii ja go mam w "Kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej" , ale gdzieś coś znalazłem o "Urządzenia interfejsu HID" , ale nie pamiętam o co w tym chodził i gdzie to widziałem jak znajdę to dołączę link do strony.

w "device manager" pod zakladka human interfce devices powinno dongle wykryc jako 2 urzadzenia: hid compliant game controler (z\godny z graficznym interfejsem uzytkownika kontroler gry?)

i usb hid device (urzadzenie hid usb) jesli wykrywa go inaczej powinienes dac cynk do splitfisha.

Ps edyta: oczywiscie baterie w nunchucku "wychodza" w oczach nawet jak nie uzywany....

W dalszym ciagu jednak wydaje mi sie, ze jak poprwia dzialanie to bedzie to lepsze od pada (czytaj wygodniejsze w fpp) hmm myslalem tez by zanim to nastapi kupic fx2 bo on podobno dziala ok a w sumie od 32" tv i tak siedze 2m wiec kabel by nie bruzdzil....

Edytowane przez gooral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch kumpli mi dzisiaj serdecznie podziękowało, że im odradziłem kupno tego SHITA :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie w moim przypadku wykrywane jest przed zainstalowaniem sterownika jako Wt6573, a po zainstalowaniu sterowników jako PS3 ISP Update w Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej. Kiedy próbuje zainstalować fraga za pomocą menadżera urządzeń instalacja nie dobiega do skutku. Menadżer urządzeń nie może znaleźć sterowników do urządzenia, albo ja mu pokazuje złą ścieżkę. Pokazuje mu miejsce gdzie sa pliki pobrane z Splitfish.com ( jest tam plik FragProDriver, ale mimo tego Menadżer urzadzen dalej komunikuje ze nie moze odnalesc potrzebnych plików do instalacji) Pokazuj Menadżerowi ... ścieżkę dostępu miejsca gdzie zainstalowany jest program Dual SFX Frag Pro Firmware... ale dalej to samo nie może znaleźć potrzebnych plików, pokazuje mu nawet folder w Windows => System 32 => FragFXWireless i dalej to samo nie może znaleźć sterowników dopiero wyszukiwanie automatyczne sterowników pomaga, ale dopiero po wgraniu Dual SFX Frag Pro Firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie w moim przypadku wykrywane jest przed zainstalowaniem sterownika jako Wt6573, a po zainstalowaniu sterowników jako PS3 ISP Update w Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej. Kiedy próbuje zainstalować fraga za pomocą menadżera urządzeń instalacja nie dobiega do skutku. Menadżer urządzeń nie może znaleźć sterowników do urządzenia, albo ja mu pokazuje złą ścieżkę. Pokazuje mu miejsce gdzie sa pliki pobrane z Splitfish.com ( jest tam plik FragProDriver, ale mimo tego Menadżer urzadzen dalej komunikuje ze nie moze odnalesc potrzebnych plików do instalacji) Pokazuj Menadżerowi ... ścieżkę dostępu miejsca gdzie zainstalowany jest program Dual SFX Frag Pro Firmware... ale dalej to samo nie może znaleźć potrzebnych plików, pokazuje mu nawet folder w Windows => System 32 => FragFXWireless i dalej to samo nie może znaleźć sterowników dopiero wyszukiwanie automatyczne sterowników pomaga, ale dopiero po wgraniu Dual SFX Frag Pro Firmware.

moze masz jakas niewlasciwa wersje dongla i stad cala sprwa sie kisi (ja bym napisal maila do sf)? ja tylko sciagnalem instalke i manuala zainstalowalem pozniej wlozylem dongla i tylko "ok" wciskalem wszystko poszlo jak trzeba, ale moj dongle byl odkryty w odpowiedni sposob. ja swojego wlasnie jeszcze raz ztweakowalem na poziom1 i spowrotem na 5 (na wszelki wypadek jakbym wczesniej cos schrzanil)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wcześniej tez był problemy z wykryciem dongla przez laptopa ale jakoś się udało. Po nieudanej aktualizacji dongla ( podczas aktualizacji zostało zerwane połączenie nie wiem dlaczego ) dzieją sie takie rzeczy co wyrze w postach. Już pisałem e maila, pisałem na gg, a po weekendzie będę dzwonił jak nikt mi nie odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe info z supportu splitfish.com przyszle wersje/wersja firmware ma ostatecznie rozwiazac problem zw z dzialaniem baterii, przycisk OFF ma dzialac jak nalezy tzn frag nie bedzie rozladowywac baterii.

aneta.wl - juz poszedl kolejny mail z zapytaniem o sytuacje kiedy system nie widzi plika fragprodriver.exe. tak wiec dalej czekamy.

Edytowane przez infi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem problemów z instalacją frmware'a, zrobiłem wszystko wg instrukcji i było ok.

Nie zmienia to jednak faktu ze Dual Sfx Frag Pro jest strasznie niedopracowanym urządzeniem.

Śledził moze ktoś dyskusje na forum producenta? tam dopiero ludziska psy wieszały na Splitfish

(dzisiaj juz tych postów nie ma, wszystkie niewygodne wykasowali)

Nowy firmware praktycznie nic nie wniósł, albo ja nie zauważyłem różnicy. Odnośnie prądożerności

support Splitfish zalecił jednemu z użytkowników wyjmowanie baterii po zakończeniu grania, śmiech na sali!

(ale na dzień dzisiejszy to niestety jedyne rozwiązanie)

Mam taką nadzieje, choć szczerze mówiąc bardzo w to wątpię, że kolejny firmware bedzie w stanie doprowadzić to

urzadzenie do stanu używalności.

Na obecną chwile odradzam wydawanie w sumie niemałej kasy na coś co nie działa tak jak powinno.

Pozdrawiam

Edytowane przez deprod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taką nadzieje, choć szczerze mówiąc bardzo w to wątpię, że kolejny firmware bedzie w stanie doprowadzić to

urzadzenie do stanu używalności.

Na obecną chwile odradzam wydawanie w sumie niemałej kasy na coś co nie działa tak jak powinno.

Pozdrawiam

chcialbym napisac co innego, ale

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1?

Edytowane przez deprod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam fraga pro od wczoraj i mam w związku z tym parę pytań.

1. Czy u was tez występuje taki straszne opóźnienie tzn. jak robie szybki ruch to ja zdążę mysz zatrzymać a ta dopiero reaguje. beznadzieja. W niektorych grach jest mniejsze, w niektorych wieksze. Da sie to jakos usunac zminimalizowac? Bo widzialem filmy instruktarzowe na youtube dotyczace istalacji i uzytkowania i tam koles nie mial zadnych opuznien. moze nowy soft?

2. Czy u was te ruchy tez sa takie sztuczne? tzn ze to nie pracuje jak prawdziwa mysz nawet w przegladarce w trybie mouse. To dziala bardziej jak "emulator" galki analogowej a nie mysz.

3. Czy u was jak macie w grze max sens i na nunchuku tez jest taka "deadspace" ze gdy lekko poruszacie mysza to sie nic nie dzieje? Trzeba mocniej aby wogule zareagowal.

4. Czy jak wczoraj zostawilem baterie alkaiczne w nunchuku to dzis józ nie pogram? rozladuja sie?

5. Jesli chodzi o istalacje do ps3 to nie kumam ocb bo w instrukcji pisze ze musze podlaczyc nunchuka i mysz do ps3 poprzez usb. e? Ja po prostu wlaczylem mysz nunchuka i podlaczylem do ps3 i ps button i dziala. Czy moze musze cos innego zrobic? Moze przez to mam takie smieszne opóznienie i wogóle.

6. Jesli chodzi o upd softu. To czy jest mi to potrzebne? I czy musze wybierac na jaka gre maja byc sterowniki? Bo mam pare gier w ktore by sie fajnie walczylo (dead space, infamous, mirrors edge) na fragu gdyby normalnie dzialal. Dlatego nie chce ustawiac go pod jedna gry tymbardziej ze konsolka lezy u mojej kobitki w domku w ktorym nie ma kompa. Wiec gdybym w trakcie grania zechcial zmienic gre i ustawienia to bym musial zjezdzac do mnie na chate, a kawalek drogi jest ... aha i czy mozna jakos zrobic update przez ps3 czy tylko przez pc.

Najbardziej chcialbym rozwiazac problemy z ptk 1 2 i 3. ;] jak sie nie uda to chyba odsprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam fraga pro od wczoraj i mam w związku z tym parę pytań.

1. Czy u was tez występuje taki straszne opóźnienie tzn. jak robie szybki ruch to ja zdążę mysz zatrzymać a ta dopiero reaguje. beznadzieja. W niektorych grach jest mniejsze, w niektorych wieksze. Da sie to jakos usunac zminimalizowac? Bo widzialem filmy instruktarzowe na youtube dotyczace istalacji i uzytkowania i tam koles nie mial zadnych opuznien. moze nowy soft?

2. Czy u was te ruchy tez sa takie sztuczne? tzn ze to nie pracuje jak prawdziwa mysz nawet w przegladarce w trybie mouse. To dziala bardziej jak "emulator" galki analogowej a nie mysz.

3. Czy u was jak macie w grze max sens i na nunchuku tez jest taka "deadspace" ze gdy lekko poruszacie mysza to sie nic nie dzieje? Trzeba mocniej aby wogule zareagowal.

4. Czy jak wczoraj zostawilem baterie alkaiczne w nunchuku to dzis józ nie pogram? rozladuja sie?

5. Jesli chodzi o istalacje do ps3 to nie kumam ocb bo w instrukcji pisze ze musze podlaczyc nunchuka i mysz do ps3 poprzez usb. e? Ja po prostu wlaczylem mysz nunchuka i podlaczylem do ps3 i ps button i dziala. Czy moze musze cos innego zrobic? Moze przez to mam takie smieszne opóznienie i wogóle.

6. Jesli chodzi o upd softu. To czy jest mi to potrzebne? I czy musze wybierac na jaka gre maja byc sterowniki? Bo mam pare gier w ktore by sie fajnie walczylo (dead space, infamous, mirrors edge) na fragu gdyby normalnie dzialal. Dlatego nie chce ustawiac go pod jedna gry tymbardziej ze konsolka lezy u mojej kobitki w domku w ktorym nie ma kompa. Wiec gdybym w trakcie grania zechcial zmienic gre i ustawienia to bym musial zjezdzac do mnie na chate, a kawalek drogi jest ... aha i czy mozna jakos zrobic update przez ps3 czy tylko przez pc.

Najbardziej chcialbym rozwiazac problemy z ptk 1 2 i 3. ;] jak sie nie uda to chyba odsprzedam.

1. tak - lecz zmiana czulosci + nowy soft + zmiana czulosci przy zaladowaniu na 5 ( max) pomaga

2 nie zauwazylem

3 nie mialem tak, za to minimalne ruchy sa nie do wykonania, jednak reaguje na kazdy ruch

4 podobno nowy soft rozwiazuje problem - ja na 1 komplecie baterii pogralem spokojnie 3 dni i wylaczylem to cudenko, pozostawienie tego ustrojstwa w stanie czuwania nie wyczerpuje baterii ( wylaczenia tak, nie chodzi o myszke)

5 instrukcja mowi o wgrywaniu softu, do ps podpinasz dongla i wszystko dziala

6 soft wgrywa sie tylko przez PC po wczesniejszym zainstalowaniu aplikacji

Ja bym sie wstrzymal ze sprzedawaniem, bo ludziki caly czas wypuszczaja nowy soft ktory zmienia conieco. Moze w koncu uda im sie doprowadzic to do konca i bedzie mozna pograc w miare normalnie.

PzdRo

Edytowane przez okonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×