Skocz do zawartości
Bury

Splitfish Dual Sfx Frag Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Moze ci sie wydawalo ze to dziala jak "emulator galki a nie mysz"............bo to jest emulator galki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ale ja myslalem ze to bedzie dzialac jak mysz normalna. Zobacze jeszcze jaka bedzie roznica jak zaaktualizuje soft. A co myslicie o xfps rateup? Ktore z tych urzadzen bardziej oddaje czulosc i precyzje myszki? Bo bardzo lubie takie gry jak InFamous, Mirrors Edge i DeadSpace, sa to gry w ktore wymagaja szybkich precyzyjnych zwrotow a do pada nie jestem przyzwyczajony bo nie mam za duzo czasu siedziec przy ps3. Chociaz InFamous przeszedlem 2 razy ;] Ktore z tych urzadzen jest lepsze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chodzi Ci o fraga pro czy xfps rateup ?? Bo ze frag jest niedoskonaly to sie przekonalem wczoraj jak podlaczylem. ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy coś się poprawiło w nowym oprogramowaniu? Dziś zamówiłem ten sprzęt i chyba będę niezadowolony ;/ Czy naprawdę jest aż tak tragicznie? Będę grał w bad company.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy firmware dosyć konkretnie poprawił niedociągnięcia, teraz jest naprawdę lepiej.

Pamiętaj o wyjęciu chociaż po jednej baterii po zakończeniu grania, bo niestety nawet po przełączeniu na off zżera je niemiłosiernie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym oprogramowaniu frag spisuje się dużo lepiej. A baterii nie trzeba wyjmować ani wyłączać go przełącznikiem. Frag po 15 minutach sam się wyłącza. Ja swojego fraga ostatni raz ładowałem 3 tygodnie temu i jeszcze mi działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o pomoc bo aktualizacji do najnowszego softu w zestawie Splitfish Dual Sfx Frag Pro dongle nie chce się połączyć z myszka i kontrolerem cały czas na tych dwóch urządzeniach migają czerwone diody... Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×