Skocz do zawartości
Dante

Made in Poland czyli...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ProroK
Prorok to jak wiesz może ty dlaczego mi niedziałą czy wina płytki (kopia zapasowa) czy może kompa

Teoretycznie na LOW quality, powinno ci działać, ale nie wiem - ja mam oryginał więc z kopiami ci nie pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że twój PC=KUPA, jak można coś krytykować i nie napisać słowa wyjaśnienia ?

Komp jest niezły,chodzi o mechanizm i sposób w jaki gra została podana.To że gra została zrobiona w Polsce nie czyni jej od razu grą dobrą!

Nie podoba mi grafika(Pc-towa),System gry oraz anemia.Tyle.

Nie oburzaj się każdy ma prawo do własnego zdania.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ps3 rox x360 sux

Ale jest możliwość przes to że ja niemam pixel shader wogule ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ProroK
Komp jest niezły,chodzi o mechanizm i sposób w jaki gra została podana.To że gra została zrobiona w Polsce nie czyni jej od razu grą dobrą!

Nie podoba mi grafika(Pc-towa),System gry oraz anemia.Tyle.

Nie oburzaj się każdy ma prawo do własnego zdania.

Pozdrawiam

Oczywiście masz prawo do zdania takiego jak wyraziłeś teraz, bo "Gra=Kupa" to nie jest zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja to w ogóle nie lubię RPG ;]. A Wiedźmin to jak dla mnie słabizna - w porównaniu do np. Diablo II . Wiem, wiem... Stare i w ogóle. Jednak Witcher w ogóle mi nie podszedł... A graficznie to to jest BioWare Aurora Engine, czyli silnik z KotORa... Słabo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście masz prawo do zdania takiego jak wyraziłeś teraz, bo "Gra=Kupa" to nie jest zdanie.

Zdanie nie w tym sensie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem tak, w media markt był wolny komp z wiedźminem patrzę 3 gości go nawala (wiedźmina) jakimiś maczugami a on ma 70 % życia. Przychodzę za 10 minut ci sami goście go nawalają i ma.... dokładnie ! 70 % życia ŻAL.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to w ogóle nie lubię RPG ;]. A Wiedźmin to jak dla mnie słabizna - w porównaniu do np. Diablo II . Wiem, wiem... Stare i w ogóle. Jednak Witcher w ogóle mi nie podszedł... A graficznie to to jest BioWare Aurora Engine, czyli silnik z KotORa... Słabo.

No i o to mi chodziło dokładnie pisząc wcześniej o grafice w Wiedźminie niema tam takich cudów, które usprawiedliwiają takie wymagania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że na tym forum jest niewielu prawdziwych Graczy... Krytykujecie silniki, jakieś detale, wymagania... Ludzie zastanówcie się. Wiecie co to jest RPG??! Tutaj liczy się fabuła i miodek!! Dla mnie JEDYNĄ grą, która pod tymi względami może konkurować z Wiedźminem jest seria Metal Gear Solid...

Wczoraj ukończyłem grę na poziomie średnim, dzisiaj rozpocząłem przygodę na hardzie. Moja ocena:

+ świetna grafika

+ obłędna fabuła

+ dobry system walki

+ miodek

+ bajery, typu alchemia

+ znakomity dubbing

+ spory, interesujący świat

+ długość gry

+ 3 różne zakończenia

+ duża swoboda

+ dobry silnik znany nam z Neverwinter Nights

+ wymagający poziom trudności (poza easy oczywiście, bo grę można wtedy przelecieć na podstawowym ekwipunku bez zgonu...)

- nie istniejący niemal motion capture twarzy

- dość wysokie wymagania (ja nie miałem z tym problemów, ale jednak)

- pare bugów

- powtarzalność się postaci NPC

- ten smutek w oczach, gdy gra się kończy Ale zawsze można zagrać jeszcze raz tak jak ja!

Ocena końcowa: 9/10

Polecam wszystkim PRAWDZIWYM GRACZOM, a nie niedzielnym "pykaczom" na konsoli, którzy Aurory od Havoka nie rozróżniają... Nienawidzę, gdy jakiś "ludź" krytykuje grę, bo ma za słabego PC'ta, widział ją w markecie, albo przeczytał, że jest słaba w internecie... Jesteście ŻAŁOŚNI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do HAVOKA to nie jest engine graficzny tylko realizujący fizykę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gra jest genialna. system walki - duzy plus- 3ba sie tylko przyzwyczaic. Dzieki takiemu wlasnie rozwiazaniu gra nie jest hack&slash-owa nawalanka i mozna skupic sie na fabule, rozwojowi postaci, exploracji swiata, a nie klikac bezmyslnie po myszce i zastanawiac sie, czy aby z odpowiednia czesotliwoscia...Czytalem opinie, ze malo nawiazan do sagi - a ja widze ich calkiem sporo - trzeba tylko rzeczywiscie odkrywac swiat, podejmowac dialogi z jak najwieksza iloscia spotykanych postaci, w odpowiedni sposob prowadzic rozmowy...Jak juz wczesniej pisalem - brakuje mi pewnych postaci, zamiast Triss powinna byc Yennefer itd, ale to tylko moje drobne fanaberie wynikajace z tego, ze jeszcze nie skonczyle gry i wszystko sie jeszcze wyjasni...Grafika jest na poziomie przyzwoitym - fajerwerkow nie ma, ale to nie jest "tego" typu gra...Tu chodzi o cos zupelnie innego...Klimat ma niesamowity. Kolega chce kupic gre, ale sagi predzej nie czytal...Dostal po uszach i lapach... Wreczylem mu komplet ksiazek i naklonilem do wstrzymania sie z graniem do czasu przeczytania calosci. Mysle, ze najbardziej narzekaja na gre ci, ktorzy nie znaja sagi. Czlowiek doszukuje sie pewnych nawiazan do fabuly ksiazkowej, spotyka w grze znane z ksiazek postaci, pewne dialogi w sposob bezposredni sa powiazane z Wiedzminek Sapkowskiego. Slowem - milosnicy przygod Geralta - nic tylko grac, pozostali - najpierw saga, potem gra...

A tak btw - mam dwa pytanka:

1. w czwartym akcie mozna dostac od pani Jeziora fajny mieczyk srebrny - jak to zrobic...A raczej - czy da sie pogodzic obie zwasnione strony i zgarnac mieczyk...

2. Dante - skonczyles gre na jednym poziomie i zaczales na innym - ja jeszcze z braku czasu nie skonczylem nawet raz calej gry. Pytanie - podchodzac do wyzszego poziomu trudnosci buduje sie postac od nowa, czy gra sie ta z parametrami z gry latwiejszej...?

zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Widać, że na tym forum jest niewielu prawdziwych Graczy... Krytykujecie silniki, jakieś detale, wymagania... Ludzie zastanówcie się. Wiecie co to jest RPG??! Tutaj liczy się fabuła i miodek!! Dla mnie JEDYNĄ grą, która pod tymi względami może konkurować z Wiedźminem jest seria Metal Gear Solid...

Polecam wszystkim PRAWDZIWYM GRACZOM, a nie niedzielnym "pykaczom" na konsoli, którzy Aurory od Havoka nie rozróżniają... Nienawidzę, gdy jakiś "ludź" krytykuje grę, bo ma za słabego PC'ta, widział ją w markecie, albo przeczytał, że jest słaba w internecie... Jesteście ŻAŁOŚNI.

Wiesz... Ośmieszyłeś się troszkę . Nie chcę być niemiły, więc powiem to tak jak ty - jesteś ŻAŁOSNY pisząc te BZDURY. Niedzielny gracz to ktoś kto ciupię na kompie w Tibię i nie ma PS3. Krytykować to będziemy, bo grafika jest po prostu kilkuletnia, a wymagania są duże, kumasz? Nie wszyscy tak jak ty mają sprzęt nie wiadomo skąd, żeby pograć w Wiedźmina na full musiałbym zapłacić, tak jak za dwie PS3. Fabuła...? Każdy ma swoje co do tego odczucia, więc nie komentuję, ale moim zdaniem to HS miał lepszą =). Nie oceniam gry, bo po prostu nie lubię RPG, ale to co Ci teraz mówię jest "megaobiektywne" . Może i gra się innym podoba, ale szczerze...? Szans nie ma ze wspaniałym MGS, który ma miliony fanów. Poza tym konsolowy "pykacz" jest większym graczem, niż ten co ściąga Tibię na komputer, która jest grą tandetną i obciachową. Ktoś się nie zgadza =)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warny rozdane, temat zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×