Skocz do zawartości
timetoshake

Jak Myślisz Do Kogo Kierowane Jest Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Do dzieci, młodzieży, dorosłych czy... :) seniorów

Dla całej rodziny.

:ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, których na to stać! Myślisz, że sony planując i produkując konsole stwierdziło to jest konsola dla ludzi w wieku np 16-24. Nie robią to tylko i wyłącznie po to by zarabiać kasę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich, których na to stać! Myślisz, że sony planując i produkując konsole stwierdziło to jest konsola dla ludzi w wieku np 16-24. Nie robią to tylko i wyłącznie po to by zarabiać kasę!

Marketing chyba jest siekrowany do danej grupy odbiorców. Sony musiało określić wiek ludzi, którzy będą grać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle że docelowa grupa jest o wiele starsza niz ta na X360 :P

używać ps3 możę każdy... czy to dziecko czy dziadek z babcią:) ale myśle żę grupę docelową stanowią ludzie od około 17 do 35 lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich ...

Osobiście mam 27 lat - wyższe wykształcenie, pracuje jako manager w branży telekomunikacyjnej a PS3 to odskocznia od wszelkich problemów ...

Mam 2 braci którzy też posiadają PS3

Jeden ma 35 lat prowadzi własną firmę

Drugi ma 30 lat i jest zawodowym żołnierzem w siłach Nato

Wszyscy grają moja żona gra, dzieci mojego najstarszego brata, mój teściu czasem jak wpadnie w odwiedziny i moja córka też już zaczyna łapać za Pad'a ;) - ma 8 miesięcy więc narazie go całego ślini i gryzie a na koniec rzuci nim o ziemię - jednak myślę że to zapowiedź kolejnego gracza :)

Grupa docelowa pewnie tutaj ma bardzo szerokie pojęcie :)

Edytowane przez Tomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie też dla wszystkich, ja mam 14 lat i często przysiadam do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje tak jak poprzednie konsole rozchodzi sie o kwestie grania a to ze mozna zobaczyc tu tez film czy pojawil sie internet to jest to kwestia dodatkowa,

niby gra jest tylko poczatkiem, ale ten prolog bedzie trwal do pojawienia sie ps 4:turned: :wink: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc targetu na pewno stanowia ludzie zadajacy kretynskie pytania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie PS3 kierowane jest do graczy bez wzgledu na wiek moze cieszyc zarowno i tych mlodszych jak i starszych graczy/uzytkownikow.

Mlodsi bardziej wykorzystujac do grania a starsi pomimo uzytkowania gier wykorzystuja Czarnulke np do przegladania zdj z cyfrowek ogladania filmow(zastepuje odtw. dvd/bd)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 jako konsola, według mnie jest bardziej skierowana do hardcorowców na tle takiego np. Wii. Wii to konsola typowo rodzinna, dla niedzielnych graczy, a jeśli chodzi o Xbox'a to wbrew wszystkiemu nie różni się zbyt od PS3. Ludzie wybierający Xbox'a to są często ludzie których po prostu nie stać na PS3 i na ciągłe kupowanie nowych tytułów lub po prostu nie są pewni jeszcze czy konsola to jest to czego potrzebują...

A więc moje zdanie jest takie, że PS3 -> Konsola dla ludzi którzy nie boją się wydać trochę pieniążków na swoje ulubione hobby :)

Edytowane przez Swider112

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

zgadzam się, ale są też na ps3 gry dla całej rodziny - np eyepet, lbp, masa gier z psn, wiec powiedzialbym ze ps3 jest dla wszystkich - i niedzielnych graczy i hardkorowcow, xbox jest mniej dla rodziny wiecej dla hardkorowcow, wii jest dla rodziny a psp na wyjazdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przychdzi do lekarza konsolka PS3 z kierownicą na placach.

Lekarz się pyta: Kto panią tu skierował?

Nie ma to jak kolejny "wypasiony" temat :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla graczy, nowoczesnych. Sam wygląd PS3 jest futurystyczny, co oznacza, że jest skierowana raczej do ludzi przed czterdziestką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie pisanie, że dana konsola jest dla ludzi od xx do yy lat to jawna kpina i gruby nietakt. Znam kilku hardcorowych graczy mających blisko 50 lat lub nawet więcej. Liczy się pasja, a nie wiek. To samo się tyczy dzieci, to ze dziecko ma 7 czy 10 lat nie znaczy, ze nie może wymiatać w cod'a czy coś takiego. A takie LBP bardziej przyciąga ludzi starszych, aniżeli dzieci 7+. Co do Wii, racja, nie jest to konsola dla hardcorówych graczy, bo to jest konsola do zabawy w grupie, z rodziną i znajomymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×